Informácie
Domov / Recenzie / DIY atomizér / FreeMax Starre Pure Ceramic Tank atomizér Silver

FreeMax Starre Pure Ceramic Tank atomizér Silver

Z HeavenGift mám atomizér FreeMax Starre Pure Ceramic Tank atomizér Silver..

Balenie.

Jednoduchá kartónová krabička , atypického tvaru z priehľadným vrchnákom , cez ktorý je viditeľný atomizér , na spodku je vyobrazený spôsob airflow cesty a základný popis.

V balení je atomizér z kužeľovým 510 Drip-tip_om ktorý má keramickú vložku a náhradná žhaviaca hlava , pod atomizérom sa nachádza manuál , náhradné sklo a sada O-krúžkov.

Priemer atomizéru je 25mm a výšku má 59,5mm , váha je 68,5g aj z CCC hlavou (Ceramic Cover Coil)

Starre Pure má horné plnenie , po od-skrutkovaní driptip základne sa nalieva liquid do tanku. Taktiež je tu vrchné nasávanie vzduchu ktoré je stredom privedené prepážkami pod CCC hlavu a od spodku do špirálky , vytvorená para ide stredom priamo hore. CCC žhaviaca hlava obsahuje paralelnú špirálku na jadre 6-mm a 3 otočky , konce špirálky sú na-bodované na bez-odporový postriebrený drôt , výsledný odpor je 0.5 ohm a je možné ju používať od 20w do 50w podľa popisu na hlave. Hlava je osadená japonskou vatou. Hlavný benefit výmennej hlavy je v keramickom obale okolo špirálky. Respektíve vata je v keramickom obale , vďaka tomu nieje teplota jadra až tak odovzdávaná na obal a tým neprehrieva liquid v okolí jadra a teplota je stabilnejšia , taktiež keramika neprenáša pachute do liquidu. Toľko teória.

Záver.

Plnenie je bezproblémové, pri uzatváraní dôjde ovšem k miernemu „pre-chlastaniu“ ale našťastie je to len minimum , oproti inej známej značke. Chuťové podanie je veľmi dobré, tá keramika má niečo do seba , a ako odchovanec na „Odyseus-ovy“ ktorý mal taktiež keramickú vložku to viem oceniť. Keďže atomizér je na 510 náustky, je možné si dať aký koľvek obľúbený , ale myslím že vďaka keramike v dripe to asy robiť nieje treba. Priedušnosť atomizéru na plnú dieru je dostatočná na DTL (priamo pľúca-poťahy) Para je stredne teplá , čo taktiež záleží od nastaveného výkonu. Podľa parametrov od 20/50w ale osobne som šiel maximálne 35w. Hlava vydržala 8 intenzívnych dní pomerne číreho liquidu z občasnou zmenou za niečo „sledké“ ako dopadla po tom čase je na fotografii. Dôvod výmeny bola rázna zmena chute a aj zvedavosť ako vyzerá z vnútra. Pre šikovnejšieho je možná výmena vaty a aj špirálky , ale je nutné mať bez-odporové ukončenie. Výmena hlavy je možná aj keď je v tanku liquid , hladina však musí byť pod nasávacími oknami. Moc mu nieje čo vytknúť , na továrne hlavy je to funkčný bezproblémový DTL atomizér , ocenil by som však RBA základňu kde by sa dal využiť dobrý koncept na vlastnú kreativitu a buildy. ( * zatiaľ som nenašiel RBA základnu pre tento atomizér)

http://www.heavengifts.com/FreeMax-Starre-Pure-Ceramic-Tank-Silver.html

O pe.stefpo