Informácie
Domov / Recenzie / DIY atomizér / Aspire Quad-Flex Power Pack

Aspire Quad-Flex Power Pack

Z heavengifts mam Aspire Quad-Flex Power Pack , jedná sa o atomizér ktorý má niekoľko využití.

Základné produktové informácie.
Priemer 22 mm , závit 510 , nerezová oceľ + Pyrex sklo. Zložiť sa dá kvapkač RDA, RDT-DTL, TA-MTL

Dodáva sa
RDTA zložený komplet
a = skrutkovací driptip
b1 = tubus airfolow – regulátor čiapka ku (a)
c = základná so stĺpikmi
d = predlžovací stĺpik z 510/f konektorom na vrchu
e1 = Pyrexové sklo
f = spodná základňa z 510/m konektorom
i = Nautilus X vrchný diel z airfolov a odnímateľným driptipom
e2 = 2ml Pyrex sklo pieskovane z logom
j = Nautilus X 1.8ohm MTL hlavu U-nasavanim a dual coil
h = prekrytie konektora 510/m na kvapkač a squonk
g1 = skrutka 510 konektora (c) základne
g2 = squonk skrutka 510 konektora (c) základne
k = redukcia na 510 drip tip
b2 = tubus k redukcii (k) alternatíva ku (a + b1)

imbusák na červíky, 4x náhradné červíky (skrutky) , tesnenia a o-krúžky, balíček vaty v celku, 2x clapton špirálky

Skladáme = RDTA
a + b1 + c + d + e1(e2) + f
možné alternatívy ( bočné nasávanie sa nahradí za vrchné nasávanie {a+b1} za {k+b2} a (drip tip 510 – nieje v balení)) alebo {a+b2}

Skladáme = RDA
a + b1 + c + h + g+ (opät je možná zámena nasávania)
Skladáme = RDA-squonk (nutné mať na to mod/grip)
a + b1 + c + h + g2 (opät je možná zámena nasávania)

Skladáme = NAUTILUS X (MTL atomizér tank)
i + e1(e2) +j + f

Používame Quad-flex
Najprv som otestoval MTL Nautilus X, Nutno dodať že som ostal hodne zaskočený. Prečo? Nuž najlepší komerčný MTL atomizér čo som kedy mal. Moc sa nehreje, vďaka dlhej dráhe vzduchu a tým ochladzovaniu celého kompletu. Na oficiálnych stránkach sa píšia U systémom nasávania, nuž niečo na tom bude, uvidím keď sa do neho pozriem, zatiaľ nemám hlavu ktorú by som rozobral. 🙂  a pravda pokúsil sa o re-pasovanie.Prvé plnenie je dosť komplikované, treba nechať dostatočne nasať vnútro, inak sa spáli savý materiál a bude to na zahodenie celá hlava.  Plnenie je jednoduché, odskrutkovať celý vrch ( pozor nech sa nepovolí aj atomizér (h) a naliať 🙂 . Podanie chuti je dobré aj keď spočiatku som bol na rozpakoch, ale po štvrť tanku už som cítil to na čo som bol zvyknutý. Zrejme chce trochu zabehnúť.

Používame RDA
Tu nieje moc čo povedať. Je to kvapkač na bežné buildy, moc som nedával na výkon ale skôr do chuti. Prečo. Nuž je tam kopa derlinových dielov ktoré by pri 100W pravdepodobne utrpeli. Na 40W build ktorý som si nahodil podával super chuť. Po zmene hlavy na {a+b2} je to ešte lepšie 🙂 nuž a nakoniec zámena (a) za (k+môj drip) a je to (pre oko mne lahodiace) najlepšie. RDA+sqônk som skúsil na kamošovom gripe, nakoľko ja taký mod/grip nemám, v podstate sa len zamenil šróbik v 510/f konektore z (g1 na g2)  Tu už je výmena horného kritia nutnosť, pretože keď človek neodhadne množstvo stlačenia tak si liquid vyleje na mod 🙂 , takto sa pekne nasaje z hlavy do fľaštičky všetok prebytočný.

Používame RDTA
Je to síce po otvorení škatuľky základný atomizér a bol pred-pripravený okrem špirálky a vaty, ale ja som ho skúšal ako posledný. Nahodil som dodané špirálky, vypálil a nahodil dodanú vatu, spravil som build tak, aby jedno vlákno vaty bolo takmer do polky tanku a zastrihnuté do špicu, druhé vlákno je len zastrčené do dierky tiež zastrihnuté do špicu na vrchu tanku. Je to tak z dôvodu plnenie, ktoré je inak hodne na **** divné 🙂  Chuť je dobrá, nieje jej čo vytknúť len ta kapacita a kombinácia z claptonom moc nejde. Plinil som hodne často 🙂 Taktiež tu je možné experimentovať z výmenou čiapok. Ja som si obľúbil vrchné nasávanie, ale pri claptonoch to bolo málo.  Premotal som build na SS316 nahodil obľúbenú čiapku a už viac neexperimentoval.

Zhrnutie
QUAD-FLEX sk je pomerne zaujímavý, nielen že si tam človek vy-skladá čo chce a dá sa povedať ako mu to vyhovuje najviac, nuž tam to ale končí. Na stále prehadzovanie to nieje. Z dlhodobého hľadiska to nieje zlý nápad, nakoľko nikdy moc neostávam dlho na jednom atomizéry a tým pádom môžem z dlhodobého hľadiska obmieňať. Čo ma po testoch hnevalo, bola len jedna hlava na MTL, náhradnú nedali čo je podľa mňa škoda. Všetky 4 zostavy som testoval dlhodobejšie a nemôžem im nič vytknúť. Žiadne zásadné problémy, žiadne tečenie. Pohodová funkčnosť a to najdôležitejšie CHUŤ! Nautilus X bol pre mňa asy najväčší objav tohoto roka z komerčných systémov.  V dohľadnej dobe doplním pitvu hlavy pre X-ko a ak to bude možné aj jej repas.

http://www.heavengifts.com/IJOY-COMBO-RDTA-Tank.html

Aspire Quad-Flex Power Pack

O pe.stefpo