Informácie
Domov / Recenzie / DIY atomizér / DESIRE Garen RDA

DESIRE Garen RDA

DESIRE Garen RDA

Z heavengifts mam DESIRE Garen RDA , jedná sa o atomizér ktorý má niekoľko využití.

Základné produktové informácie.
Desire Garen 24 RDA, priemer 24-mm, Velocity štýl, spodné bočné a vrchné ofukovanie. Dvojnohý 4-dierový (dva až 4 špirálky)  základ aj na ploché špirály.

Rozmery.: Drip tip: 5mm , telo: 30mm , konektor: 5mm , priemer: 24mm , konektor: 510 , vyhotovenie SS , váha 45g

Garen RDA je dodávaný

  • 1 x Desire Garen RDA
  • 4 x šesťhranné skrutky
  • 1 x Hex skrutkovač
  • 1 x chuff cap (regulácia horného ofuku – 510 drip tip)
  • 1 x adaptér krúžok (510 drip tip dekel)
  • 2 x horné viečko silikónový O-krúžok
  • 3 x základňa silikónový O-krúžok

 

Ták základne parametre a informácie máme za sebou. Atomizér je veľmi jednoduchý jak na nastavenie tak na namotanie buildu. Má dostatok priestoru na špirálky a aj vaničku na liquid. Ako prvý build som dal klasiku 0,5-mm kanthal A1, 6-otočiek, 3-mm jadro, celé pravda dva krát, vatu japonku upratať, zavrieť vrchný ofuk a bočný valec, aktívny len ofuk zo spodku. Zakvapkať je slabé slovo, zaliať. Reálne som nalial cca 1,4-ml liquidu, ktorú pobrala vata na dne a okolo špirál. Vap je to pochodový, a na košt, či krátke vapo vcelku dobré. Dal som cca 7 DTL poťahov pokiaľ bolo treba doliať.  Chuťové podanie buildu je dobré, ale nehodnotím build 🙂

OK. Treba prevetrať všetko, tak idem druhý build a to 4-x 0,5 A1 kanthal stále 6 otočiek na 3-ke jadre, trochu preorganizovať vatu, zapínam horné ofuky. Tu už to je trošku horšie, treba sa vyhrať z položením špirálok a ofukom z hora, ale použiteľné to je, chce to trpezlivosť. Spotreba pravda šla hore a už to bolo tak na 5 DTL poťahov.  Zapájam bočné prieduchy a skúšam viac Watov, 80W je strop pri tomto builde. Teplota atomizéra sa zdvíha, ale derlinový Drip Tip je dobrý izolant od tepla.

A ideme brutus.
Posledný nafotený build, dual clapton alien. Tu už idem na hranicu tohoto atomizéru, Odladenie je pohodové, teplotu špirál zvláda z prehľadom. Kapacita liquidu je na 3- DTL poťahoch. Teplota atomizéru je 🙂 už značná ale v norme, o peru by som ho však nechcel oprieť.

Zhrnutie.
Atomizér je vhodný jak na koštovanie tak na CCH, vďaka 3 nezávislým  systémom ofuku špirál je možné si nastaviť to svoje. Aj pri dual alien claptone nemal problémy ustáť teploty a pokiaľ bol liquid tak nenastal dry-hit. Kapacita liquidu je pomerne veľká a pri normálno DTL builde vydrží na dohodové vapovanie. Konštrukčne je riešený veľmi dobre, ofukovanie špirál zo spodku a z boku je v priamke, horný ofuk je skôr na prisávanie vzduchu, ako na ofukovanie špirál. Nastavenie je dostatočne tuhé a samovoľne sa nepretočí. Má niekoľko možností prevádzky ako aj možnosť používať 510 Drip-Tip. Schopný prevádzky na MTL DTL CCH. Za mňa, podarený kúsok vhodný miesta v zbierke vapera.

 

DESIRE Garen RDA
http://www.heavengifts.com/Desire-Garen-24-RDA-SS.html

 

O pe.stefpo