Informácie
Domov / Recenzie / DIY atomizér / Digiflavor Siren 25

Digiflavor Siren 25

Digiflavor Siren 25 GTA atomizér.

Z HeavenGift mám atomizér Siren 25 GTA vo verzii black.

Balenie.

Jednoduchá kartónová krabička na ktorej je vyobrazený atomizér, boky zdobia DIGIFLAVOR , varovania , www adresa a ean kód. Spodná strana obsahuje popis produktu , kód na overenie autenticity a obsah balenia.

V balení je atomizér z Alu-elox 510 Drip-tip_om , náhradné sklíčko, PME driptip, T- skrutkovač, na spodnom poschodí pod atomizérom sa nachádza sada o-krúžkov, 2 náhradne skrutky.

Priemer atomizéru je 25mm a výšku má 63mm.

Siren 25 GTA má horné plnenie odskrutkovaním hlavy z driptipom od tela tanku. Konštrukcia atomizéra je trochu netradičná , nakoľko komora je „v strede“ tanku. Odskrutkovaním sa otvára celé telo a kotoľňa , kde sa oddelí aj sklo. Toto prevedenie sa my zdá nepraktické ak by som menil buildy alebo vatu/knôt častejšie , nakoľko sa tank kompletne rozoberie. Atomizér je skôr voľné MTL alebo ťažký DTL. Kotolňa je priehľadná a nieje stavaná na veľkú teplotu , o čom nás varuje aj popiska na krabičke.

Prvý build som spravil z kanthalu 0,5mm , 8otočiek na 2mm jadre , vata Japonka. Vatu som zastrihol cca 3mm od dna (nech sa nedotýka dna) Osadil do drážok a zakvapol nech sa drží. Nahodil som sklo s zoskrutkoval dokopy. Nalial liquid a zaskrutkoval čiapku z 510 driptipom. Nastavil cca 20W a hurá ideme na to. Najprv som zápasil z veľkosťou airflow, nevedel som si vybrať z 4 možností. 1. MTL čistokrvný ťažký poťah na klasický ,, do ust do pľúc. 2. volnejší mtl 3. už moc vzdušné na MTL , ale malo na dtl 4. ťažké DTL ale dá sa.

OK, idem skúšať MTL a

Pozíciu 1.

Keďže mam liquid miešaný na DTL (menej arómy) rozhodol som sa na výmenu liquidu a prelial za MTL kový liquid (viac arómy – zhruba ako udáva výrobca 10-15%) Chuťové podanie super, teplota trošku nad očakávanie. Zmenil som nastavenie W na 17W a už to bolo lepšie. Po odparení celého tanku ( netuším koľko tam je ale cca 5ml) som vyčistil tank a vymenil vatu.

Pozícia 4.

Nahodil som obľúbený liquid (virža z vanilkou a kvapka citrusu) Chuť tabaková ale tak nejak len tabak. Zmena výkonu na 25W a ejha, mam svoju chuť.

Zmena buildu. Zase rozobrať komplet. Tentokrát som chcel skúsiť claptona, SS-24/32 a taktiež TC. Osádzam a dávam vatu. Miesto medzi stĺpikmy využité na maximum. Hold hlava nieje stavaná na cleptony , skôr na klasické špirálky. Chuť je vynikajúca, výkon 40W až 50W mrakuje na „MTL“ pomerne hodne.

Záver.

Tento atomizér som bral skôr pre zvedavosť, zaujala ma konštrukcia v strede tanku plus pre-sklenná komora. Vyrába sa v dvoch verziách , jedna ktorú mam ja a druhá DTL na 2 špirály z kovovou čapicou. (nieje pre-sklená a na väčší výkon) Po vyskúšaní môžem povedať že voľba bola dobrá. Aj keď pri výmene vaty , alebo celého buildu musím rozobrať celý atomizér , jeho klady prevažujú. Vďaka veľkej sklenenej komore veškerý kondenzát ostáva v komore pretože sklo sa ochladzuje o liquid a tak rosný bod je dole v komore. Voda/liquid ktorý skondenzuje sa opäť nasáva do špirály a odparuje sa. Keď treba zmenou výkonu a veľkosti diery viem prejsť z MTL do DTL a naspäť. Niekedy proste mnoho pary nieje dobré , pre zvedavé okolie. Nieje tepelne až tak závislý , neprehrieva sa. Plnenie je v pohode, jednoduché z vrchu. Motanie buildu je pohodové, upevnenie koncov špirál je veľmi dobré. Na veľký výkon to nieje, takže osloví skôr MTL okruh užívateľov, poprípade nie CCH užívateľov. No a nakoniec , pozerať sa na presýpacie hodiny ma svoje čaro, keď človek čáka a nemá moc čo na práci. ( áno prelieval som liquid z dola hore a naspäť)

http://www.heavengifts.com/Siren-GTA-MTL-Tank-25-Black.html

O pe.stefpo