Informácie
Domov / Recenzie / mizér - všeobecne / IJOY COMBO RDTA

IJOY COMBO RDTA

Z heavengifts mam IJOY COMBO RDTA Tank – 6.5ml , jedná sa o atomizér ktorý má niekoľko využití.

Základné produktové informácie.
Priemer 25 mm , výška 53 mm , kapacita cca 6.5ml objemovo – realne cca 5-ml , závit 510 , nerezová oceľ + Pyrex sklo. Zložiť sa dá RDA, RDTA

Balenie obsahuje.:
1 x IJOY Combo RDTA nádrž (IMC-2 deck pred-inštalovaný)
1 x IMC-3 deck
1 x IMC-COIL predvyrobená cievka
1 x záslepka na jedno-špirálový build
1 x 510 adaptér driptip
1 x 510 drip tip
1 x náhradné sklo nádržky
1 x skrutkovač plochý 1 x skrutkovač krížový
1 x Tool repair Kit (skrutky, centerpin, O-krúžky, skrutky , červíky) + špirálky (2 x clapton)

Ja som zohnal kompletný DECK-park a v balení som mal aj , Ceramic-tip , RDA base , IMC-1 , IMC-4 , IMC-5 , IMC-6

Používam.:
iJoy COMBO ma prekvapil, nielen úctyhodnou kapacitou cca 5 ml , ale hlavne systémom skladania. Spočiatku som nevedel presne ako ho skladať , ale potom už to šlo perfektne.

Ako prvý som použil IMC-COIL (0,3ohm 40W-80W) ktorá je v balení predmotaná. IMC je klasická zrejme kanthalová dvojšpirálová hlava na keramickej základni ktorá sa „nedá“ premotať. Vydržala mi cca 10 dní potom už bola hodne zanesená a prepaľovala sa. Chuťové podanie bolo výborné, chcelo to ísť zhruba na 55w. Keď už hlava doslúžila , rozobral som hu. Výmena vaty je možné ale pracne. Z bokov su dva količky ktoré treba vitiahnuť (odvrtať) a potom ide otvoriť celá hlava od vonkajšieho závitu. Potom vatu vymeniť a opäť zložiť. Treba zakolikovať napríklad vhodným kúskom tvrdého drôtu.

IMC-2 , V sete,  deck na claptonové špirálky ktorý má pod skrutkami pružiny ktoré dvíhajú prítlačné pätky, vďaka čomu je inštalácia špirálok pohodlnejšia. IMC2 deck som osadil skusmo 2x  alien claptonom, čím špirálky vychádzaju mierne mimo stred.

IMC-3 , V sete,  deck je na klasické alebo jednoduché clapton špirálky. Každá má svoj vlastný otvor a skrutku. Je možná aj montáž 4 špirálového prevedenia, ale prácnejšia na upratanie. Tento deck som využil experimentálne na 4 špirálový vertikál, ktorý bol famózny čo sa chuti týka.

Je možné dokúpiť rôzne doplnkové decky. Najviac som ocenil RDA-CASE čo je malá nádobka pre použitie ako kvapkač (cca 1ml liquidu) , ďalšia je CERAMIC-DRIPTIP ktorý lepšie izoluje teplotu od špirálok. Pre komfortnejšie osadenie clapton špirál sa hodí IMC-1 IMC-4 IMC-5 IMC-6, každá hlava je určená pre špecifický BUILD.  Najviac som využíval IMC-1 pre viac drôtové buildy drôt plus clapton kde konce niesu rovnako hrubé.  IMC-4 a IMC-6 , IMC-5 je vhodné na hrubý pletený buildpoprípade na pásový kanthal.

Zhrnutie
Atomizér ijoy COMBO RDTA ma hodne prekvapil jak svojou konštrukciou ktorá je na veľmi dobrej úrovni, tak aj chuťou. Výbava v sete poteší, užívateľ nemusí hneď zháňať, keď sa poškodia tesnenia alebo skrutky. Poteší náhradný centerpin a aj sklíčko ktoré to pravdepodobne odnesie ako prvé. Na fórach boli dotazy na pretekanie, nuž neviem, ja som nosil Combo po vreckách a mával bežne na stole na-ležato a nepozoroval som pretekanie. Myslím že to je skôr vec buildu a vaty. (možno spôsobom skladania?) Čo ma hnevalo je po nasadení hlavy po naplnení nutné utrieť liquid. Keďže plnenie je zboku a vytečeniu zabraňujú len o-krúžky ktoré síce zotrú ale vždy nejaká ta kvapka ostane.

http://www.heavengifts.com/IJOY-COMBO-RDTA-Tank.html

test 40W build na mojom FB profile

O pe.stefpo