Informácie
Domov / Recenzie / DIY atomizér / IJOY Limitless RDTA Classic Edition

IJOY Limitless RDTA Classic Edition

Z heavengifts mám IJOY Limitless RDTA Classic Edition – 6.9ml , jedná sa o atomizér ktorý má niekoľko využití.

Základné produktové informácie.
Priemer 25 mm , výška 58 mm , kapacita cca 6.9ml objemovo – realne cca 5,5-ml , závit 510 , nerezová oceľ + Pyrex sklo. Zložiť sa dá RDA, RDTA

Balenie obsahuje.:
1 x IJOY Combo RDTA nádrž (IMC-3 deck pred-inštalovaný)
1 x IMC-7 deck
1 x IMC-3COIL, predvyrobená 3 špirálová cievka
1 x drip tip
1 x spodný zamenitelný RDA deck
1 x náhradné sklo nádržky
1 x skrutkovač plochý 1 x skrutkovač krížový
1 x Tool repair Kit (skrutky, centerpin, O-krúžky, skrutky , červíky) + špirálky (2 x clapton)

Používam.:
iJoy COMBO ma prekvapil, nielen úctyhodnou kapacitou cca 5,5 ml , ale hlavne systémom skladania, je to proste pre mňa perfektne navrhnutý systém. Ostatne už som pisal tu

Ako prvý som použil IMC-3COIL (0,15ohm 50W-100W) ktorá je v balení predmotaná. IMC3coil je klasická zrejme kanthalová trojjšpirálová hlava na keramickej základni ktorá sa „nedá“ premotať , ale vata sa dá vymeniť odskrutkovaním dvoch skrutiek, samotná špirálka sa dá len „preletovať“ nakoľko je naletovaná do plošáka. Jej výdrž je hodne závislá na napekavosti liquidy ale nakoľko je výmena vaty a vypálenie možne, beriem to z rezervou. Chuť podáva výbornú, chce to ale aspoň 70W.

IMC7 deck som osadil skusmo 2x claptonom, čím špirálky vychádzajú mierne mimo stred a rošikma , vata ide spoločne do jedného zárezu na stranu. Tento build je zaujímavý ale chce to hodne vyladiť. Druhý námot som spravil klasický na stranu jeden chvôst vaty do zárezu, tu už je to omnoho lepšie čo sa nasávania týka. Taktiež treba špirálky dať dostatočne hore k ofukom, inak majú tendenciu páliť na spodku. Celkovo je tento Deck zaujímavý a nechávam si ho na neskoršie laborovanie nových buildov.

IMC-3 overená klasika , v sete, deck je na klasické alebo na jednoduché clapton špirálky. Každá má svoj vlastný otvor na skrutku. Je možná aj montáž 4 špirálového prevedenia, ale prácnejšia na upratanie. Tento deck som využil experimentálne na 4 špirálový vertikál, ktorý bol famózny čo sa chuti týka. Ku nemu sú aj náhradné skrutky. Klasické prevedenie podáva excelentné podanie chuti z optimálnym prúdením vzduchu.

Je možné dokúpiť rôzne doplnkové decky. Najviac som ocenil RDA-CASE (vbalení) čo je malá nádobka pre použitie ako RDT-kapač (cca 1ml liquidu) , ďalšia je CERAMIC-DRIPTIP (dokupiteľný) ktorý lepšie izoluje teplotu od špirálok.

Zhrnutie
Atomizér IJOY Limitless RDTA ma hodne „prekvapil“ jak svojou konštrukciou ktorá je na veľmi dobrej úrovni, tak aj chuťou, presne ako jeho combo verzia. Výbava v sete poteší, užívateľ nemusí hneď zháňať, keď sa poškodia tesnenia alebo skrutky. Poteší náhradný centerpin a aj sklíčko ktoré to pravdepodobne odnesie ako prvé. Na fórach boli dotazy na pretekanie, nuž neviem, ja som nosil limitless po vreckách a mával bežne na stole na-ležato a nepozoroval som pretekanie, je však pravda že zaplavovanie špirály je, čo je ale bežný stav. Myslím že to je skôr vec buildu a vaty. (možno spôsobom skladania?) Čo ma hnevalo je po nasadení hlavy po naplnení nutné utrieť liquid. Keďže plnenie je zboku a vytečeniu zabraňujú len o-krúžky ktoré síce zotrú ale vždy nejaká ta kvapka ostane. Keďže po skúsenostiach z combom som mal vysoké očakávania aj na limitless, ktorý nesklamal. Za mňa je to najpodarenejší systém pre vaping ktorý my prešiel rukami.

https://www.heavengifts.com/product/IJOY-Limitless-RDTA-Classic-Edition.html

O pe.stefpo

Prečítajte si

OBS Engine

OBS Engine RTA tank atomizér. Z HeavenGift mám atomizér OBS-Engine vo verzii SS. Balenie. Jednoduchá …

IJOY COMBO RDTA

Z heavengifts mam IJOY COMBO RDTA Tank – 6.5ml , jedná sa o atomizér ktorý má …