Informácie
Domov / Recenzie / DIY atomizér / OBS Cheetah RDA

OBS Cheetah RDA

Z cigabuy mam OBS Cheetah RDA , jedná sa o kvapkací atomizér ktorý má ako hlavnú devízu vsadil na vrchný ofukovací systém.

Základné produktové informácie.
Rozmery: 22 x 37,6 mm ,Materiál: 304 Stainless ,hmotnosť: 28 g

Balenie obsahuje.: dve zrejme SS304 twist špirálky, skrutkovač 6hran, náhradné tesnenia, náhradné skrutky, redukcia na 510 driptip a vatu

Tento atomizér má zaujímavú konštrukciu čo sa ofukovania špirálok týka, vzduch nasáva hore pri driptipe, ide bokom a je smerovaný cez dva výrezy priamo pod špirálu „zboku“. O presné usadenie sa starajú dva zárezy na spodku základne. Plnenie je možné priamo cez driptip, alebo po vytiahnutí vrchného krytia kde sa obnaží deliaci systém z airfolow. Stačí proste do stredu naliať.

Používanie je jednoduché a drží 🙂 čo. Funkcia TC a horné nasávanie udržia celý atomizér pomerne chladný. Priložené špirálky som nepoužil, nakoľko sa my jednoducho nepáčili. Matriál je jednoznačne TC kompatibilný, ale ja som siahol po mojom overenom builde z SS316 dual paralel. Taktiež som skúšal aj klasickú prevádzku na kanthal. Tu už je zahrievanie väčšie.
Atomizér by som zaradil do triedy koštovacích RDA, pretože je hodne jednoduchý a fakt že sa dá do neho naliať. Derlinový driptip oddeľuje teplotu od ust. Pozlátený center pin a stranové prevedenia dáva dostatok miesta na akýkoľvek build. Osadenie je na dve špirálky, bez možnosti prepnutia na jedno-špirálový setup. Dva o-krúžky na spodku základne držia celú čiapku viac než dobre. Vrchná čiapka prekrývajúca airfolow systém je na jednom o-krúžku. Priemerom 22-mm sa zmestí aj na pico ktoré je v tomto ohľade limitované práve priemerom.

 

O pe.stefpo