Informácie
Domov / Recenzie / Sety / Vpark Box 70T Upgrade + Vpark Maxtank 2ml – Black edition

Vpark Box 70T Upgrade + Vpark Maxtank 2ml – Black edition

Vpark_23

Vpark Box 70T Upgrade + Vpark Maxtank 2ml – Black edition

Od ego-cigarety.sk sme dostali na test Vpark Box 70T Upgrade + Vpark Maxtank 2ml – Black edition. Tento set je priamo určený pre začiatočníka ( obsahuje všetko na začiatok)  ,ale poteší aj skúseného vapera. Naš set bol ale skladaný z balení Vpark Box 70T Upgrade a Vpark Maxtank 2ml – Black edition, ku celému setu patrí ešte batéria a má aj iné balenie, všetko sa nachádza v jednej krabičke.

Balenie ktoré sme dostali boli, tvrdé kartónové krabičky, zabalené vo vákuovom obale.
Balenie obsahuje dve krabičky v ktorých sa nachádza
1. grip , nabíjací kábel USB, manuál
2. atomizér z vymeniteľnou hlavou a AF-drip-tip-om , náhradná hlava, štandardný driptyp, manuál

Vpark Box 70T je Upgrade verzia populárneho TC50 , kde sa výkon upravil s 50W na 70W, ktorý je optimálny pre tento mod a pracujúci s jedným článkom 18650.  Vpark Box TC70 ponúka reguláciu teploty s teplotným rozmedzím od 95 ° C do 315 ° C ( v režime NI-200 ) , skúsim vlastný setup s  SS alebo Titanom, ako sa bude správať. Predpokladám že by nemal protestovať (bohužial pozná len NI200  :(). Minimálny odpor 0.1ohm v režime teploty TC a 0.2ohm v režime výkonu VW. V sade nájdete jednu teplotnú hlavu NI200 ( Niklová NI200 hlava pre režim TC) s odporom 0,1ohm a kanthalovú ( NiCr ) hlavu 0,30ohm. Telo TC70 je hliníková zliatina , podla farby boxmodu je farebne eloxovana. Vrch a spodok je pochrómovaný. Na spodku sa nachádza šachta pre 18650 batériu ( min 20A). Veľkosť TC70 je 22*41*91 mm , výkon sa pohybuje 1-70W , teplotný rozsah je 95 ~ 315 ℃ ( 200 ~ 600 F ) , maximálny výstupný prúd je 35A , a rozsah pracovného odporu je 0,1 – 1,0 ohm (Ni200 cievka a Temp. režim) poprípade 0,16 – 2.0ohm (v nastavení W) Ovládanie je jednoduché a intuitívne, 4 režimy priamo v koliesku ovládania, pre rýchlu zmenu : TC / Výkon / On / Off, Mod má ochrany /Podnapätie /nízky odpor /bateria pred skratom /proti vysokým teplotám /proti prepólovaniu batérie. Ako tieto ochrany fungujú (prejavujú sa alebo hlási) doplním keď sa vyskytnú. Pokiaľ je zvolený (F) režim a špirálka nieje podporovaná, pracuje v režime (W) takže mať nastavené (W) podľa aktuálneho setupu.
Box mod zapnete otočným koliečkom do polohy – ON a vypneme do polohy – OFF .
Koliečko v polohe (W) Vám umožní nastavenie wattov a vpolohe (F) nastaví režim TEMPERATURE CONTROL. Zmenu zobrazenia (F /farenthait) na (C / celzia) zmeníte pretočením celej stupnice kolieskom z F do C presunutím kolieska doľava. Vrchné koliesko slúži ako +/- pre nastavenie wattov, alebo teploty. Pri nečinnosti box modu po dobu jednej minúty sa obrazovka automaticky vypne , stlačením ľubovoľného ovládača môžete prebudiť obrazovku, do pohotovostného režimu.
*zo stranok predajcu Over-Temperature Protection: Keď sa na displeji objaví nápis „príliš horúco“ znamená, že senzor zistil príliš vysokú teplotu a automaticky zníži, a prepne výkon ( pod. 25W ) . Keď teplota elektroniky klesne pod nebezpečnú hodnotu, môžete sa vrátiť do normálneho režimu bez obmedzení
TC70T ma 510 závit, preto je možné použivať akýkoľvek atomizér z týmto konektorom pri dodržaní povolených odporov.

Atomizér Maxtank 2ml je z materiálu, hliníková zliatina , nerezová oceľ a sklo Pyrex, pričom kapacita tanku je max 2,5 ml a zo závitom 510 ,hmotnosť prázdneho atomizéru je cca 395g*. Maxtank disponuje vrchným plniacim systémom eliquidu, o reguláciu nasávania vzduchu k špirálke sa stara airflow na základni ,kde sú 4 otvory ktoré sa pootočením základne prekrývajú a tým škrtia prívod vzduchu ku špirálke, a druhá regulácie airflow je na vrchnom driptipe ktorou si môžeme pripúšťať vzduch, ak chceme chladnejší a menej hutný. Vďaka širokej ponuke odporov a typov hláv ponúka maxtank užívateľom univerzálne využitie odpor od 0.1ohm pri Ni200 hlavách v TC režime, a od 0.16ohm pri Kanthalovich hlavách pre režim VW , taktiež hlavy pre systém vapovania priamo do plúc, alebo ústa/plúca.

Ták.
Základný popis máme za sebou a už ideme subjektívne.
Menu je naozaj BLBOVZDORNE, otoč koliečko na W/F a vapuj (na OFF ak si skončil a ON ak nechceš meniť parametre – funguje pri aj TC režime), pretoč koliečko ak potrebuješ pridať/ubrať.
Maxtan ma prekvapil. Neprská, ( no trošku po naplnení, ale len počuť, žiadny kulinársky zážitok) chuť je výrazná (hlava Ni200 ,TC režim, nastavené 33,3W a 300°C ,Gorilla V2 1ml/1kv/2mg-ml) Čo sa prevedenia atika týka, je spravený precízne, žiadne kusy materiálu, v hornej hlave je difúzor ( stará sa o kondenzát aby nešiel do driptypu) Tesnenia sú masívne a pekne sa prispôsobujú plochám. Plnenie priamo z vedra. Ešte neviem (neskúšal som) meniť hlavu pri plnom tanku, či to je vôbec možné, ale na prvý pohľad skôr nie. (nie výmena hlavy je možná len pri takmer prázdnom tanku.)

Po 14dnoch.
Celý systém prešiel dôkladným testom a preto doplňujem pod už napísané..
Plnenie funguje výborne, ale ako všetky takéto systémy, aj tu pri zatvorení dochádza k prechlastaniu , pri riedkom liquide až vytečení par kvapiek cez špirálku von. Je to spôsobené stlačovaným priestorom a tlakom vzduchu ktorý tlačí na hladinu liquidu čím ju cez vatu pretlačí na špirálku a do kotolne atomizéru. Ja osobne som si pri zatváraní vložil trochu zrolovanej vreckovky do tunela cez driptyp ,aby sa vytlačený liquid nasal do nej. Po tom už nedošlo k prechlastaniu ani tečeniu či na cubise „obľúbené“ prskanie a kondenzovanie. V porovnaní z CUBISom je to bezporuchový atomizér. Keďže mam aj cubis porovnanie je namieste. Najviac ma potešilo že v TC mode nedôjde k vypáleniu vaty, a to vážne. Pri testovaniu na osciloskope som mal úplne prázdny tank a grip ma len upozornil na prehriatie čím nezničil hlavu. Pravdaže ak je hlava úplne suchá, opálenie ju neminie, čiže to funguje dobre iba na jazdenej hlave, keď dôjde liquid v tanku. Náhradné hlavy sa dajú pri troche šikovnosti a chuti premotať , ale pri cene za novú hlavu a výdrži ktorú táto hlava predviedla pri aspon trochu čistých liquidoch, by som toto nechal skôr ortodoxným motačom, tu aj spomeniem že absentuje RBA hlava ,ako má cubis, ktorú predpokladám výrobca na trh určite zaradí. Chuťové podanie je dobré, nezbadal som žiadne pachute , alebo potláčanie chute. Jednu pre mňa hodne otravnú výtku mám, a to na BUG v TC režime gripu. Pokial prejnem z F/farenthait na C/celzia, ( úplne do ľava ) po vypnutí ( funkcia OFF na otočnom voliči ) a po krátkej dobe zas zapnem , mam teplotu v F 🙁 aj keď je v hodnote ako pri C po prepočte a o svoju nastavenú hodnotu neprídem, len zobrazenie je v F čo ma dosť hnevalo. Čo sa týka výkonu som nadmieru spokojný, jak v VW režime na akomkoľvek atomizéry , alebo námote , tak v TC režime z vlastným setupom , nemal žiaden problém. TU!“! ale dôrazne upozorňujem, treba silnú a kvalitnú batériu. Mäkké batérie síce pôjdu, ale výkon nedostanem a budú sa značne zahrievať a môže ( dôjde) k jej prehriatiu a následným možným problémom.
Za seba môžem tento set vrelo doporučiť jak začiatočníkom tak pokročilým. Výkon dostatočný a maxtank excelentný, práca a menu jednoduché. Veľkosť do vrecka a integrovaná nabíjačka z tohto setu robí ideálny strojček, kde je možné jak MTL tak DTL.

O pe.stefpo