Informácie
Domov / Recenzie / Gripy – Mody / Wismec – Reuleaux – RX 2/3

Wismec – Reuleaux – RX 2/3

Wismec – Reuleaux – RX 2/3

RX-2/3 ktorý som zohnal od efun.top prišiel v kartonovej čirrnej krabici na ktorej bol vyobrazený MOD v oboch prevedeniach (2-bat/3-bat) , po bokoch meno výrobcu a modu z WWW adresou. Spodok krabice je najzaujimavejší, je tam v skratke popis modu , farebné prevedenie , obsah balenia a nechýba SCRATCH kód pre overenie autenticity.

Balenie.:
Mod z krytom na 3 batérie
Kryt pre verziu 2batérie
USB kábel – upgrade / nabíjanie
Manuál a dokumenty

Mod je po upgrade na verziu Reuleaux_RX23_V4.13, ktorú doporučujem, nakoľko obsahuje už funkciu PreHead a je podla mňa (na osciloskope) vyladenejší, rýchlejšie meranie (presnejšie) odporu naskrutkovaného atomizéru, pred-meranie pri žhavení, taktiež niektoré vlastnosti menu máju lepšiu odozvu. Hlavné vylepšenie menu je prebudenie zo spiaceho režimu do plnej aktivity, pokiaľ mod je uspaný ale nezamoknutý a stlačíme žhavenie, začne žhavit o 0,5s pričom v originál verzii FV to bolo okolo 3s.

2-batériové prevedenie dáva maximálny výkon 200W/6v , 3-batériové prevedenie je na 250W /9v ( skutočný výkon je definovaný podla zmeraného odporu a maximálnych výstupných parametrov V meniča) V oboch prevedeniach som nepostrehol tak známy limit 25A a pri meraní do záťaže som kontinuálne odoberal 38A.

Menu.:
5klik (zapnuť / vypnuť)

v zapnutom stave
Plus a Mínus ( key lock , zamknutie kláves – nastavenia)
Mínus a Žhavenie (Stelt Mod – on/of = zapnutie / vypnutie displeja)
Plus a Žhavenie (Logo – on/of ) ďalej Plus -> PreHead ->Žhavenie (prepínanie a nastavenie)

vo vypnutom stave
Plus a Mínus ( otáčanie displeju o 180 stupňov)
Mínus a Žhavenie ( stav batérii na článok )
Plus a Žhavenie ( TCR menu nastavenie M1 M2 M3 hodnoty TCR)
10klik zobrazenie teploty modu

3klik ( menu)
Mínus (pohyb hore dole)
Plus ( pohyb ďalej)
Elektronika je uložená a priskrutkovaná v hliníkovom ráme tak , aby oba výkonové prvky boli v kontakte cez chladiacu pastu na plochu rámu a tak sa efektívnejšie chladili. Na fórach sa objavovali poznámky na kvalitu 510 závitu, model ktorý mám ma 510 závit z nerezovej ocele a je to nahraditeľný diel ktorý je zasunutý v základnom ráme. To taktiež spôsobuje malý problém pri niektorých špecifických atomizéroch z malým závitom , drží na krajíčku. V každom prípade jediný atomizér ktorý mam z krátkym závitom je iJoy a ten tam drží pevne. Taktiež center-pin je odpružený a plávajúci v silikónovom tesnení. Rozsah je preto značný.
Mnoho ľudí sa ma pýtalo aké batérie do tohto modu dať, Stále však tvrdím, záleží čo od neho chcem. Ak idem sub-ohm volím VTC4 nakoľko ponúkajú aktuálne najväčší výstupný prúd na úkor kapacity , ale vo finále v porovnaní z VTC5a alebo VTC6 vydržali najdlhšie (2Bat) Pokiaľ mám 3bateriové prevedenie volil som LG-HG2 nakoľko tu je odber Ampérov nižší a kapacita vyššia a menič tak mal veľkú rezervu a výdrž bola najlepšia. Pokiaľ som používal klasické ohm atomizéry volil som najväčšiu kapacitu , pričom batéria musela byť schopná dať min 15a kontinuálne. Tak som dosiahol veľkú výdrž MODu.

Zhrnutie.:
RX2/3 je vďačný mod, aj keď mnoho ľudí mu ani šancu nechcelo dať, mňa naopak potešil a presvedčil. Niekedy mať 2bat mod je lepšie ako 3b a mať preto jedno variabilné zariadenie je plus. Výkon dosahuje výborný a nestalo sa mi že by som musel siahnuť k inému modu. Menu a obsluha je jednoduchá a dá sa naučiť takmer hneď. Je pravda že pri 2B prevedení je úchop tak trochu divný ale to je subjektívne a záleží na každom užívateľovi aký uchop má , mne najviac sedela v ruke 3B verzia. Medzi nevýhody radím povrchovú úpravu (a to skoro na všetkých novších modoch!) už po pár dňoch bežného používania sa objavia prvé odreniny. Preto doporučujem zakúpiť rovno ochranné púzdra.

 

O pe.stefpo

Prečítajte si

OBS Engine

OBS Engine RTA tank atomizér. Z HeavenGift mám atomizér OBS-Engine vo verzii SS. Balenie. Jednoduchá …

IJOY COMBO RDTA

Z heavengifts mam IJOY COMBO RDTA Tank – 6.5ml , jedná sa o atomizér ktorý má …