Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - PurePower _premium _deluxe _LIQUID

PurePower _premium _deluxe _LIQUID

Debata a Vaše recenzie o konkrétnych modeloch e cigariet.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

PurePower _premium _deluxe _LIQUID

Poslaťod pe.stefpo » Štv 01. Nov 2012 11:23:37

Do rúk sa mi dostala celá produktová sada PurePower ktorá obsahuje

Malú sadu pre slabého e-fajčiara PurePower - premium
Veľkú sadu pre silného e-fajčiara PurePower - deluxe

Liquidy MENTOL, CITRUS, TABACCO LIGHT, TABACCO CLASSIC, CHERRY & ALMOND ( VPG 70%/30%)

Obe sady som testoval niekoľko dní paralelne z kamarátom ktorý my potom zaslal výsledky. Oba systémy sú Tčkové a oba používajú rovnakú konštrukciu atomizéra. Z takouto konštrukciou som sa stretol u LEA ecigarety ktorá bola veľmi populárna. Nevýhoda tejto konštrukcie je nemožnosť suchého pálenia. ( alebo veľmi obtiažna ) Pokiaľ ho chceme vyčistiť , je nutné ho pracne rozobrať alebo len jemne oddialiť trň a priamo tak prečistiť a vypáliť. Nepopierateľnú výhodu tejto konštrukcie by som zhrnul do troch základných bodov. CHUŤ - je veľmi čistá a intenzívna po dlhú dobu, ZÁSOBOVANIE - zásobovanie špirálky je konštantné a stále PARA - odparovanie je veľké , aj pri bežných PG liquidoch

Batérie sí konštruované z 510 konektorom a je možné na nej prevádzkovať rôzne príslušenstvá, na ego závit bude treba krátke predĺženie alebo redukciu.

:) LIQUID ma prekvapil, aj keď som alergik na VG tak táto zmes VPG mi nevadila, a ak aj tak som hu nepociťoval a nemal príznaky. Chutia my, hlavne ma nadchol Tabacco light ktorý je veľmi jemný a na 306LR som si vychutnával , Mentol pozor :) je chutný ale ťažko sa ho zbaviť :) čo nieje chyba :) pravda že :) taktiež čerešňa a mandľa bola zaujímava, aj keď občas som cítil iba čerešňu....
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Konkrétne značky e-cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia