Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - DC-DC-PWM

DC-DC-PWM

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: DC-DC-PWM

Poslaťod Merlin » Sob 21. Feb 2015 2:13:12

Co ja viem?
PWM rezim, najskor podla mna nema spatnu vazbu.
Preto nastavia sa vatsie, alebo mensie "kocky" a ono to tie "kocky" dava do zataze a rozdiel je citit krok po kroku.
Ja by som skusil, ak je to mozne, prepnut v DC rezime na miesto nastavenia Wattov, len napatie, co to bude robit, ked sa bude pridavat a uberat napatie.
CI ten DC rezim nieje mysleny, ako direct, vtedy nemusi ist ziadna regulacia.
Ale isty si niesom.
Skusane na elektronike vamo, viem, ze pri zatazi, ktora je velmi nelinearna, co je napr. ziarovka, pri rezime "W" to blbne statocne a bolo jedno, ci som nastavil 5-15W, vzdy ta ziarovka zacala na zaciatku svietit na plno a pohlasla a zas sa rozsvietila atd..
V rezime "voltov" krok po kroku svietila vzdy rovnako. menej na mensom napati a viac pri stale vyssom napati.
Ale nemala v zatazi tendenciu kolisat v svietivosti.
Pri rezime vykonu, po cca 3-4 sekundach sa svit ustalil tiez, ale to uz pri vapovani je obvykle zhasnute.
:vaping:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Re: DC-DC-PWM

Poslaťod Kmeťo » Sob 21. Feb 2015 2:24:48

...šak tak som to myslel pôvodne aj ja, že či ten DC nie je myslený na priamo...
...myslím, že štelovať sa dajú iba watty...
...ja osobne mám rád hóóódne dlhé poťahy, ale na pomerne nízkych výkonoch, preto som sa hral s tými nízkymi číslami a ťahám 7-10 sekúnd...
Kmeťo
e-veterán
e-veterán

Predchádzajúci

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť