Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Báza Avoria

Báza Avoria

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

Báza Avoria

Poslaťod baggio » Pia 27. Mar 2015 22:25:47

Máte skúsenosti Avoria?

Parametre bázy Avoria:

Objem: 100 ml
Zloženie základnej bázy: 50% propylenglykol / 50% glycerin



Zloženie:

- PG Propylenglykol (E1520),
- VG Glycerin (E422),
- demineralizovaná voda,

- nikotín.
Parím na Toptank, Eleaf iStick TC 60W + Melo2, Subtank mini, Eleaf Istick20W-GS Air,Innokin iTaste VV 800 mAh,Aspire BVCObrázok
Obrázok užívateľa
baggio
e-znalec
e-znalec
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Uto 24. Feb 2015 23:09:23
Bydlisko: Štúrovo

Re: Báza Avoria

Poslaťod R-Ha » Sob 28. Mar 2015 0:01:16

I keď o skúsenostiach nič nehovorí ale je
http://www.el-cigareta.eu/post41427.html?hilit=avoria#p41427
Obrázok

e-cigaretu som vyskúšal len zo zvedavosti, nemal som v pláne prestať s pyro, zachutila mi a od prvého dňa nefajčím
Obrázok užívateľa
R-Ha
e-pokročilý
e-pokročilý
 
Príspevky: 95
Registrovaný: Ned 16. Jún 2013 21:09:05
Bydlisko: Rudnianska lehota, Prievidza

Re: Báza Avoria

Poslaťod Welchi » Sob 28. Mar 2015 13:16:03

To je hromadna objednavka nie tema na pokec..
ked sa tato vybavi..presunie sa na smetisko..
;)
Tak skusenosti..sem..
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 3332
Registrovaný: Uto 24. Júl 2012 0:16:33

Re: Báza Avoria

Poslaťod Gabriel » Ned 19. Apr 2015 9:17:26

Ahoj, mohol by prosím niekto pridať do názvu tejto témy aj príchute? Ďakujem

Mám bázu VG aj 50/50 tak musím povedať že tá VG je extrémne hustá mne to moc nevadí lebo si kvapkám a to VG vôbec neprská nepraská len sa rýchlo mína bez problémov stiahnem aj 15ml/deň.
Tá 50/50 je tiež hustejšia ako iné bázy od iných výrobcov, ale hit,chuť a dymivosť je veľmi dobrá podla mňa.
Asi budem používať len tieto bázy, mne maximálne vyhovujú.

Príchute som objednal tiež ale iba 2ml vzorky, bral som len ovocné ananas,jablko,lesné ovocie, crazy jamaica,R.I.P. blue, mentol a ice apple.
Všetky sú príjemne sladké, žiadny chemický či umelý podtón som necítil. Mentol tak ten je úplne parádny už dlho som hladal mentol a konečne som ho objavil, je fakt svieži a je dlho cítiť v ústach a v hrdle.
Vapuj Avoria Mentol a voľne dýchaj :D :vap_cig:
Obrázok
Gabriel
e-odborník
e-odborník
 
Príspevky: 381
Registrovaný: Pia 15. Mar 2013 1:54:55

Re: Báza Avoria

Poslaťod Dušan » Pia 29. Máj 2015 15:17:44

Ubehol mesiac a nejake drobné,ako vám chutí,nechutí avoria báza,rozmýšľam kúpiť väčši objem bázy a toto je asi jediné čo sa predáva na litre,alebo viete o niečom ešte? Prípadne ak ste brali hotové liquidy,príchute aké su vaše dojmy,poznatky?
Obrázok
Dušan
e-pokročilý
e-pokročilý
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Sob 11. Jan 2014 22:32:25
Bydlisko: Bardejov

Re: Báza Avoria

Poslaťod mitter100 » Pia 29. Máj 2015 17:04:45

bázu mám 50/50 ale pre mna je dosť hustá a nechce sa mi premotávať setup,
namiešal som maxxx od Atmosu chuťovo OK,prevádzkujem v XL3
Obrázok
[b]UŽ NERIEŠIM
inawera-miešam PODĽA CHUTI
Obrázok[/b]
Obrázok užívateľa
mitter100
e-veterán
e-veterán
 
Príspevky: 1195
Registrovaný: Uto 27. Nov 2012 19:55:07
Bydlisko: Senica

Re: Báza Avoria

Poslaťod meffisto6 » Sob 30. Máj 2015 23:16:04

dnes som nemiesal prvu varku z Avorie 50 na 50... maxblend od FA (nie cistu avoriu, daval som som cca 30 percent tabakovej bazy FlavouTec, max mi tak viac chuti) a Royal od FA do cistej Avorie, dam potom info co a ako.
mne ani nepride nejako viac husta ako ine bazy aj ked je pravda ze som doteraz dost frcal na 80/20 VG/PG od FlavourTEc, tato ale uz dost skreslovala chut aromy - ale tej pary :vap_cig:
Cloupor mini+
idem si stale Kayfun-y a som spokojny
Vlastne mixiky 4,5 mg
Obrázok
Obrázok užívateľa
meffisto6
e-znalec
e-znalec
 
Príspevky: 156
Registrovaný: Pia 21. Sep 2012 7:42:29
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Báza Avoria

Poslaťod Dušan » Pia 05. Jún 2015 20:16:08

Nechápem prečo je pokec o avorii v hromadnej objednávke,keď bolo deklarované že po vybavení objednávky sa vlákno zmaže,napriek tomu, že som sa veľa o tejto báze nedozvedel objednal som rovno liter a k tomu nejake príchute. Verím že som nespravil blbosť a ta báza mi sadne :lol:
Obrázok
Dušan
e-pokročilý
e-pokročilý
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Sob 11. Jan 2014 22:32:25
Bydlisko: Bardejov

Re: Báza Avoria

Poslaťod wwtsro » Štv 11. Jún 2015 21:37:30

V našej ponuke nájdete arómy a bázy Avoria, pokiaľ máte záujem o konkrétne bázy, ktoré nemáme v ponuke, ako aj arómy, kontaktujte nás, radi ich pridáme do ponuky, aby sme Vám uľahčili ich nákup. Aktuálne sme taktiež výrazne znížili ceny, s vernostným programom ich zakúpite za výhodné ceny.

http://www.wellnesssmoke.eu

V prípade záujmu o kontaktovanie, píšte nám, prosím na e-mail info@worldwellnessteam.eu
Obrázok užívateľa
wwtsro
Predajca
Predajca
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Sob 16. Máj 2015 1:15:27

Re: Báza Avoria

Poslaťod baggio » Pia 12. Jún 2015 0:25:37

wwtsro píše:V našej ponuke nájdete arómy a bázy Avoria, pokiaľ máte záujem o konkrétne bázy, ktoré nemáme v ponuke, ako aj arómy, kontaktujte nás, radi ich pridáme do ponuky, aby sme Vám uľahčili ich nákup. Aktuálne sme taktiež výrazne znížili ceny, s vernostným programom ich zakúpite za výhodné ceny.

http://www.wellnesssmoke.eu

V prípade záujmu o kontaktovanie, píšte nám, prosím na e-mail info@worldwellnessteam.eu

!!! POZOR !!! poštou zasielame iba príslušenstvo - usb káble, nabíjačky, batérie, cartridge !!! - ostatné produkty len na osobný odber - objednávky obsahujúce iné produkty z našej ponuky s doručením Slovenskou poštou, kuriérom - budú automaticky stornované !!!
Parím na Toptank, Eleaf iStick TC 60W + Melo2, Subtank mini, Eleaf Istick20W-GS Air,Innokin iTaste VV 800 mAh,Aspire BVCObrázok
Obrázok užívateľa
baggio
e-znalec
e-znalec
 
Príspevky: 233
Registrovaný: Uto 24. Feb 2015 23:09:23
Bydlisko: Štúrovo

Ďalší

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia