Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Sucha sliznica

Sucha sliznica

Diskusia na tému vplyv elektronickej cigarety (vapingu) na zdravie človeka. Táto téma si zaslúži samostatné vlákno z jednoduchého dôvodu: elektronická cigareta je menej škodlivejšia ako normálna cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Sucha sliznica

Poslaťod endy500 » Str 06. Máj 2015 7:56:42

Cital som tu ze niektori vapujete aj pred spamim. Tiez v poslednej dobe robim do noci za pc a popri tom vapujem. Ale rano mam tak sucho v ustach ze sa toho nemozem nijako zbavit. Pri vapovani pijem caj alebo vodu. Plny pohar mam stale na stole.
Mate s tym niekto skusenost?
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Partner

www.smoki.sk

Re: Sucha sliznica

Poslaťod samos » Štv 07. Máj 2015 0:22:56

endy500 píše:Cital som tu ze niektori vapujete aj pred spamim...

keby len, ja aj v noci ked sa zobudim :)
samos
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Kmeťo » Sob 16. Máj 2015 12:31:34

Presne, ako nad tým rozmýšľam, pár krát sa mi už stalo, že v noci po ceste zo záchoda som si normálne sadol na gauč a pár krát som si bafol...

...čo sa týka sliznice, mne sa občas stane, že ráno sa zobudím a mám tak sucho v krku, že pokiaľ sa nenapijem tak to pri preglgnutí škriabe. Deje sa mi to zriedka, možno raz za 3-4 mesiace a vždy tak na 2-3 dni. Určite to nie je spôsobené žiadnou zmenou, ani HW, ani SW. Ja si to vysvetľujem tak, že by na mňa mohlo niečo liezť a vaping to takto cez hrdlo detekuje...
Kmeťo
e-veterán
e-veterán

Poslaťod samos » Sob 16. Máj 2015 17:04:15

vies, ze aj mne sa to stava? asi tak dvakrat do roka, tiez mam tak citlive hrdlo ze aj 3mg sa mi zdaju ze maju prisilny hit, pocitovo zhruba tak ako volakedy ked som fajcil a rano na prazdny zaludok som si dal sluk zo sparty
samos
e-profesionál
e-profesionál

Späť na Elektronická cigareta a zdravie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia