Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Elektronická cigareta a teplo?

Elektronická cigareta a teplo?

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: Elektronická cigareta a teplo?

Poslaťod joey » Ned 16. Aug 2015 13:05:29

Vies co som sa natrapil s zo zacuatku s Taifunom, nez som nasiel optimum ako, kolko a kde a aku dlzku dat vaty pri mojom style vapovania. Potom to uz bola hracka. Proste niekedy sa s tym clovek musi popiplat nez mu to sadne akurat. Ake taky kayfun4 mi sadol hned a po mesiacoch mi este nepustil ani kapku. A zase naopak Nextgen ma tiez potrapil, predal som ho, kupil som ho ake znovu, zacal mi nejak chybat :D a teraz uz druhy mesiac je to moj primarny atik. Pouzivam ho vsade aj v aute v tychto horkach a ani kvapka. Ale vychytal som si to az na druhy pokus.

Ps: foto setupu ,ulozenia vaty napovie viac a da sa ti lepsie poradit :)

Odoslané z LG-D802 pomocou Tapatalku
Fuzze xl3, Smok RSST+nemesis
joey
e-odborník
e-odborník

Re: Elektronická cigareta a teplo?

Poslaťod Merlin » Ned 16. Aug 2015 14:34:10

NG v teple, horucavach, na SMPL, ani kvapka. Na slnku, okolo 35'C, viezol sa vo vacku v texaskach na moto, dole hlavou, ani kvapka.
Zato pary az vela.
Setup trifilar, 0,5R ale na oplete, lebo drncanim a vibraciami, sa mi prepaloval setup na ostro.
Inak SAT 22 ide rovnako dobre, ale ma malu zasobu liqidu na cely den. vyhodou toho NG je, ze ked sa trocha uskromnim a dam si aspon 18, alebo 20mg liqid, tak mam vystarane na cely den. Horsie je, ze VTC 5 uz ma malu kapacitu, na konci je trocha slaby.
Zacal som testovat cierne LG 3Ah clanky. v podstate je mozne vytahat z rezervou 4ml na tych 3Ah.
V zime to uz ale bude asi problem.
Mali by konecne vymysliet nejake normalne 18650 4,5Ah 30A...
:vaping:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Predchádzajúci

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia