Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - spam - alebo kde sa dá proste pokecať :)

spam - alebo kde sa dá proste pokecať :)

Voľná zóna pre pokec o všetkom možnom.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo

Re: spam - alebo kde sa dá proste pokecať :)

Poslaťod Osiris » Pon 21. Nov 2016 17:38:42

Nedavno som na jednej Giveaway akcii tu na fore vyhral Original Apepal Unique RDTA Atomizer. Apepal vytvorilo nezavisle R&D oddelenie Gearbest-u, je vysledkom prieskumu, ktory robil Gearbest aj tu na fore a malo by ist o zhmotnenie toho, ake su predstavy a ocakavania vaperov. http://www.gearbest.com/rebuildable-ato ... tml?wid=21

Neviem, ci som dostal predprodukcnu vzorku, ale Apepal dorazil v tej najobycajnejsej papierovej krabicke, v akej sa predavaju flasticky liekov, ci ziarovky (teda spotrebny material) bez akejkolvek potlace. Z nej som vytiahol v celofane zabaleny atik a nic ine tam uz nebolo. Ziadne nahradne kruzky, tesnenia, ci skrutkovac. Atik dost citit strojovym olejom.
Obrázok

Apepal ma rozmery 24x55mm a ma objem 4ml (foto na Wismec Presa 100W)
Obrázok

Povrch nie je vylesteny a hladky, su na nom velmi jemne drazky (ako na starej LP platni). Netusim, ci je to umysel, alebo zla finalizacia.
Obrázok

Spodny zavit je dost dlhy a centerpin (podla prospektu mal byt nastavitelny, no nie je) dost vytrca
Obrázok

Drip tip je siroky, delrin, s konickym tvarom vo vnutri, a sedi na regulatore AF, ktory ma jeden tesniaci kruzok. Otvory na vzduch (po 4 na dvoch stranach) su okruhle, ale kedze su vrtane sikmo (zrejme aby vzduch smeroval na spiralku), tak sa zdaju ovalne.
Obrázok
Obrázok

Vnutorne opracovanie nepatri k tym kvalitnejsim :(
Obrázok

Cela horna cast (kryt kotolne) sa nasuva na telo a drzia ju 2 tesnenia (teda skor nedrzia, da sa zlozit velmi lahko, aj nechcene)
Obrázok

Apepal pouzil podobny system osadenia vaty/plnenia ako ma Digiflavor Pharaoh, kanaliky pre vatu/liquid sa otvaraju/zatvaraju otacanim hornej casti, pricom na tele su vygravirovane sipka a symboly kvapky/plamena.
Obrázok

Apepal je primarne na jednu spiralku, ktorej osadenie by nemal byt problem, no u mna je. No nebude to rukami, skor tym, ze v atiku chybali skrutky, ktorymi by som tu spiralku uchytil... A priznam sa, ze pri pohlade na mizerne spracovanie a finalizaciu kotolne som ani nemal velku chut atik vycistit, osadit a odskusat...
Obrázok
Obrázok

Po oznameni, ze som vyhral a zhliadnuti propagacnych materialov som sa na Apepal tesil, no z toho, co som dostal som skor sklamany. A ak by som mal za toto zaplatit (aj ked 15,99$ by ma nezruinovalo), bol by som nasra... nasrdeny. Takze vyhra sla do suflika, no este dam Apepal-u sancu a pocas dlhych zimnych vecerov skusim doplnit skrutky, osadit, zavapovat a opat poreferujem.
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Partner

www.smoki.sk

Poslaťod Jesen » Pon 21. Nov 2016 21:09:57

Fuj Osiris, to rovno zahod. Srandu si z teba robia. Hanba, toto ma byt produkt v roku 2016???

Odoslané z Alfa 5 pomocou Tapatalku
Obrázok

Kanger Subox Mini + Subtank Mini RBA,
SMPL mod klon + Pico RTA klon, Kayfun Lite Plus v2
Eleaf Istick 100w TC + SMOK TFV4, OBS ENGINE mini, Goblin mini v2
Eleaf Istick Pico 75w + GUS Phenomenon klon, Kayfun v3 mini klon
RDA: Stillare, Stumpy
Jesen
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Uto 22. Nov 2016 23:01:14

Dnes mi dorazil maly modik, ktory poznate SMY 75 mini.
Obrázok
Objednal som si wood dekor, prevedenie super a cakalo ma mile prekvapenie: TC pre SS drot!!!
Povodne som chcel maly VW modik... A prisiel mi s upgrade na TC SS.
Obrázok
Pri cene 18€ to bolo zadara.
Sice sa neda limitovat vykon pri TC ma to vcelku dobru logiku... "Nenapere" hned maximum ako XCube mini ale ide od 1W a ostal na 18-22W pri spiralke 0,70 Ohm. Preskakoval podla potreby modu.
Hodnotim to velmi dobre v danej cenovej kategorii
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod smaxxl » Str 23. Nov 2016 23:14:41

@roberto7
Vyborna volba B-) Aj osadnik ako sa patri :OK

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Obrázok
smaxxl
e-znalec
e-znalec

Poslaťod smaxxl » Štv 24. Nov 2016 11:15:45

@roberto7
Mne No.6 pripada ergonomicke pre obe ruky :)

Prava:
Obrázok
Obrázok

Lava:
Obrázok
Obrázok

A este mam otazku. V Tvojom popise vidim, ze mas Nextiny aj Nextasis - kym som cakal na opraveny klon Nextasisu, objednal som Nextiny, aby som si skratil cakanie :-) Teraz mam na oboch namotane prakticky to iste a ak odhliadneme od vsetkeho ostatneho, chutovo sa mi zda podstatne lepsia Nextiny ... Mas podobnu skusenost?
Obrázok
smaxxl
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Osiris » Štv 24. Nov 2016 11:55:43

Zajtra zacinaju vypredaje Black Friday a vela stranok/obchodov bude mat tovar v zaujimavych zlavach. Nestalo by za zvazenie vytvorit docasne agregacne vlakno, kde by sme zdielali taketo informacie? Niekoho by mozno zaujal SMOK Quantum za 18€, ci TF-RTA G4 za 8€ od EU predajcu a podobne...
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Beastik » Štv 24. Nov 2016 12:06:41

Mohlo by sa to dat do vlakna shopoholickyvaporizmus...
http://www.el-cigareta.eu/topic418-50.html
Myslim, ze to bude vystizne...

Quantum je podla mna jeden z najvydarenejsich TC modov od Smoku... mozete ma aj ukamenovat. :) :)

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Beastik » Štv 24. Nov 2016 12:49:37

@Roberto7:
Jeden z mala Modov co poznam s obmedzenim vykonu pri TC. Mal som zatial az dva s touto funkciou: Pico a Quantum.
Teraz mam novy v zbierke SMY75 mini V2, upgrade na TC SS. Sice nema limit na W pri TC, ale "nenadrbe" to plnou silou; na spiralke 0.8 Ohm ten vykon "lieta" od 16-22W (ci som zahliadol) vata sa nepali v K5; modik bol za 18E vypredaj na GB...

Teraz ma HiLiq akciu bez postovneho (inak 16USD), dnes uz nedovezieme bazy od nich. Naposledy som testol jednu ich aromu B&H a bola good (podoba sa mi na moje povodne/posledne pyro)... chystam sa na dalsi test arom. Ich "vzorka"je 3 ml, a mozem povedat ze su aj dost silne.. na 30 ml som daval asi 10 kvapiek (sklenene kvapatko), a chut bola :OK

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Jesen » Štv 24. Nov 2016 13:46:16

skoda toho hiliqu, pri odpusteni postovneho je to super cenova ponuka. asi to neobideme, co? :D

resp. spravit len taky pokus, objednat 100 ml 72mg za 8 korun :) len minimum objednavka je 20 usd pre free shipping

tak uz som ticho...
Obrázok

Kanger Subox Mini + Subtank Mini RBA,
SMPL mod klon + Pico RTA klon, Kayfun Lite Plus v2
Eleaf Istick 100w TC + SMOK TFV4, OBS ENGINE mini, Goblin mini v2
Eleaf Istick Pico 75w + GUS Phenomenon klon, Kayfun v3 mini klon
RDA: Stillare, Stumpy
Jesen
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Štv 24. Nov 2016 14:02:43

No ked pokus tak za 20USD (prinajhorsom sa to vrati naspat do HiLiq, z dovodu zakazaneho tovaru pre dovoz), ja zatial pokusat idem len s Aromami :) dufam, ze nebudem sklamany. Bazy mam dostatok.
Premyslam ako sa vyhnut DPH (rozsekat to po 20 USD) a manipulaku od FedEx za zastupovanie 9EUR + DPH... limit je 22EUR na indivindi dovozy aj komercne.

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť