Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Fľašky - Liekovky

Fľašky - Liekovky

Téma o doplnkoch k elektronickým cigaretám, ako sú púzdra, nabíjačky a ďalšie vychytávky.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Re: Fľašky - Liekovky

Poslaťod Beastik » Uto 06. Dec 2016 9:51:01

kedysi som kupil (asi v lete) 6 sklenenych flasticiek s kvapatkami na miesanie liquidov.
Cas a prax ukazala, ze su pre mna neprakticke. Ked chcem rychlo doplnit liquid, musim dokvapkavat...

Najviac sa mi osvedcili 30 ml "hranate" plastove flasticky (ulozia sa natesno...), kde mam dost liquidu na doplnanie aj na cestach, ked sa mi flasticka nepozdava vyhodim. Pri cene 1.4E za 5ks neriesim, flasticka je pouzitelna niekolko miesani/doplnani do tanku. miesat miesam po 100ml a prelievam podla potreby do tychto mensich, spratnejsich. Uprednostnostnujem plnenie "jednou rukou" otvorim; zapichnem do tanku a doplnam, nie vsetky tanky maju dostatocne velke otvory plnenia pre pvapatka (nie vsetky su spicate).

Akurat este dokupim 100-150ml striekacku a bude to OK, na aromy treba kvapatko...
@Merlin vdaka za tip. :) :OK
HW: DNA's & ArcticFox for MTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-veterán
e-veterán

Partner

Vaping Portál

Poslaťod Merlin » Uto 06. Dec 2016 22:49:43

Kvapkatko je fajn, aj pipeta ale..
Tiez to treba potom vyplachovat a nieco aromy, sa potom vypatle prec.
Existuju celkom lacne, injekcne striekacky zo zabudovanou ihlou, alebo aj konusom Luer, ktore maju obsah 1ml, alebo 0,5ml
Obvykle sa nazyvaju tzv. insulinove striekacky, alebo tuberkulinove.
Stymi sa aromy riedke, daju davkovat celkom presne a skoro bez straty.
Tie zo zabudovanou ihlou, nemaju stratu obsahu v konuse na nasadenie ihly.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Beastik » Uto 06. Dec 2016 22:58:52

Ano mas pravdu, ze trosku aromy zostane. Pri miesani vacsieho mnozstva (2-5ml aromy) to je minimum.
Ja vzdy pipetku vyplachnem s tym co miesam/bazou a aromy zostane minimum v pipetke.
Uz som si objednal striekacku 100ml... Sice plastova - na ciste bazy bude idealna.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-veterán
e-veterán

Predchádzajúci

Späť na Doplnky k e-cigaretám

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia