Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - EGO AIO - Páli, prská, nechutí, vylieva sa

EGO AIO - Páli, prská, nechutí, vylieva sa

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: DeMaio, pe.stefpo, Beastik, Welchi

EGO AIO - Páli, prská, nechutí, vylieva sa

Poslaťod Rauthag » Str 11. Jan 2017 18:49:33

Ahojte.

Po 5tich rokoch fajčenia pyra som sa rozhodol, že prejdem na ecigu (kým prišla tak som dával nicorette spray - týždeň).
Po študovaní rôznych fór som sa rozhodol pre EGO AIO Pro C - prišla mi vhodná na začiatok cenovo aj hodnoteniami. Spolu s ňou som si objednal 12mg liquidy LIQUA (Čokoláda, Melón, Turecký Tabak a Mentol).

Dnes to všetko prišlo. Podľa návodu som do atomizerá(0.6 MTL) som dal 5 kvapiek melónového liquidu. Cigaretu som naplnil po rysku "MAX", založil atomizér a asi 10 minút som to nechal odstáť. Potiahol som, cítil som extrémne silný hit (asi tak 10x silnejšia červená marlborka) necítil som žiadnu chuť, začal som kašlať. Povedal som si "ok tak to nechám ešte postáť. Neskôr som si potiahol
a zistil som, že sa to dokonca aj tak nejak prechlastalo, takže liquid mi pri ťahaní natiekol do úst a ešte aj prskal skrz paru. Náustok horúci. Tak som to len tak sem tam ťahal čisto do úst (lebo šlukovať sa to vážne nedá), že možno to treba nejako rozťahať.

A nič. Stále to prská, nemá to žiadnu chuť (skôr ako niečo spálené), páli to a hit je tak silný, že sa to ani nedá šlukovať.
Neviete prosím vás čo s tým? Som celkom sklamaný. Priznám sa, mal som trocha iné očakávania, ale podľa mňa toto je moc. Nedá sa to "fajčiť", tak som späť na spreji... Budem veľmi vďačný za všetky vaše rady čo s tým.
Rauthag
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

www.smoki.sk

Re: EGO AIO - Páli, prská, nechutí, vylieva sa

Poslaťod MatoZV » Str 11. Jan 2017 19:55:02

ego aio dost tecie sam osebe, mas tam taky cierny naustok, skus s tym, bude ti to prskat menej. co sa tyka toho hitovania a spaleniny odhadujem, ze si prvym slukom spalil hlavu

Odoslané z SM-G930F pomocou Tapatalku
Obrázok

Mody: Smok Osub TC40, Joyetech eVic Primo s AF, Hcigar VT75 nano (na ceste)
Atiky: Digiflavor Siren 22, SXK Kayfun V3 mini, Wotofo Serpent Alto
MatoZV
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod joey » Str 11. Jan 2017 20:06:00

mal som ego aio a za mna len spokojnost. nemozem teda suhlasit , ze dost tecie sam o sebe. to vobec.
rauthag: nic ine ti neostava, nez vymenit zhaviacu hlavu. znovu zakvapnut, naplnit nastavit airflow naprazdno bez zhavenia skusit potiahnut.
Zhaviace hlavy su spotrebny material, treba mat aspon 3-4 kuse stale nahradne. obcas moze byt hlava od vyrobi naprd.
Fuzze xl3, Smok RSST+nemesis
joey
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Rauthag » Str 11. Jan 2017 20:19:03

Ďakujem za odpovede. Ten liquid (watermelon) som celý vylial, keďže mi prišlo, že je to celé nejaké prepálené. Všetko som vyčistil, nakvapal som liquid Mint, dúfajúc, že to zakryje to spálenie. Dal som to na nabíjačku a v noci odskúšam. Čo tak týka hlavy, v najbližšej dobe budem kupovať, keďže nepredpokladám, že s touto to bude fajčitelné. Ak nie tú stockovú od Joytechu, tak akú MTL hlavu by ste mi odporúčili do ego aio? Nečakám žiadne zázraky, stačí mi plynulé vapovanie a chuť by nebola odveci. (BTW Začínam ľutovať, že som nezobral ego mega twist plus :) )
Rauthag
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod MatoZV » Str 11. Jan 2017 20:27:41

skus 1 ohmovu, aj ked s ajom nemam skusenosti osobne, ale ta by mala byt lepsia, alebo este sa da kupit 1.5 ohmova

Odoslané z SM-G930F pomocou Tapatalku
Obrázok

Mody: Smok Osub TC40, Joyetech eVic Primo s AF, Hcigar VT75 nano (na ceste)
Atiky: Digiflavor Siren 22, SXK Kayfun V3 mini, Wotofo Serpent Alto
MatoZV
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Str 11. Jan 2017 20:56:14

AIO system ma svoje muchy tak isto ako aj Cubis tank (na fore je niekolkotem s danumi nazvami- prelustruj ich). Hlavy su obcas na... Tak som spalil denne jednu - cele balenie 5ks. Dal som druhe balenie a bola hlava na dva tyzdne... AIO novu hlavu 0,6 som zakvapol vzdy par kvapkami do stredu i medzikruzia (kade ide vzduch). Po minutke dvoch sa dalo vapovat. AIO nie je vhodne na huste liquidy. 50/50 je idealne.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod feldsam » Štv 12. Jan 2017 10:11:37

do AIO je najlepšia hlava 0,6Ω .... páli ak je hlava spálená ... prská ak je príliš veľa liqiudu v hlave - stáva sa to začiatočníkom keď potiahnu skôr ako potlačia gombík aby začala hlava žhaviť .... tečie ak je nesprávne zatvorený vrch, ktorý sa zatvára tak že potlačíš smerom dole a zatiahnieš nakoľko je tam detská poistka
ak si z LC a okolia a prídeš ku mne do predajne tak ti to ukážem a vysvetlím všetko okolo toho :)
Iveta Feldsam ... kamená predajňa LC + RS, e-shop http://elcigarety.sk/
feldsam
Predajca
Predajca

Poslaťod Ronon » Štv 12. Jan 2017 13:52:05

AIO vôbec nie je vhodná eciga pre začiatočníkov, hlavne kvôli samotným atomizérom. Neodpustí žiadnu chybičku, ktorú ako začiatočník nemžeš poznať.
Obrázok
Ronon
e-znalec
e-znalec

Poslaťod mitter100 » Štv 12. Jan 2017 14:27:12

Rauthag,

To čo opisuješ sa mi stalo 1x, vymenil som žhavič, najlepšie funguje je 0,6-ka. Ked som to pozeral ten žhavič,
vata bola moc natlačená, nedokázala nasavať, preto to pripálilo, poprepichoval som ju ihlov, o niečo sa to zlepšilo,
ale aj tak išla do koša. Spojazdňoval som asi 20ks AIO a všetky idú v pohode a väčšinou to majú ženy a všetky si
to pochvalujú a obsluhujú si to samé.Čo som mal svoju, tak tam mi presklo sklíčko a tesnenie prdlo a natieklo do elektro-
niky, tak išla do ......
K tym žhavičom nie je žhavič ako žhavič je to čína tak sa netreba diviť. Už som mal aj taký, ktorý nemal závit,prerušený
odporák, treba mať náhradné a ked nejde vymeniť, nešpekulovať. Pokial to nebude fungovať je v prdeli elektronika,
nereguluje a dáva moc Watov, treba reklamovať.....

:vap_cig:
Obrázok
[b]KBOX MINI,TARGET MINI,eVic VTwo Mini
inawera-miešam MAXX,VIRGINIA ART,REVOLUTION
Obrázok[/b]
Obrázok užívateľa
mitter100
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Beastik » Štv 12. Jan 2017 14:38:29

Ronon píše:AIO vôbec nie je vhodná eciga pre začiatočníkov...

Podla mna to naj pre zaciatocnika. Len mu treba dat jasnejsie info ako ma z toho bafat.
- aby sa neprechlastala hlava
- nepripalila koli nedotekaniu... Ak mas liquid pod spodnym "vrubkovanim" na hlave nedrz dlho AIO vodorovno pri bafani, nedotece liquid a pripali sa vata v hlave
- udrzba skoro ziadna, len dolej a bafaj
- ak treba vymenm hlavu

AIO ma predurcene 0.6 a aj 0.5 pre "Pro"
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Ďalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia