Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Riedenie náplne a overovanie veku

Riedenie náplne a overovanie veku

Voľná zóna pre pokec o všetkom možnom.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo

Riedenie náplne a overovanie veku

Poslaťod Alis » Sob 28. Okt 2017 2:40:19

Čaute, dlhšiu dobu som uvažoval nad kúpou e cigarety. Dnes som si pri prezeraní gearbestu všimol v zľave Smok TFV8 Big Baby za 26€ no a samozrejme som neodolal a kúpil ju. Už predtým som vedel že si náplne budeme miešať sám, lebo je to omnoho lacnejšie. Mám také 2 / 3 týždne kým mi dôjde cigareta domov takže akurát mi stíha "dozrieť" náplň. Ale problém je ze mám 17 a neviem ako vážne to berú dopravné spoločnosti s overovaním veku a v meste v kamenný obchodoch nemajú veľký výber báz a všetko je tam drahé. Môžem to objednať na brata, ale ten je na internáte a príde domov asi o 2 týždne. Tak keď náhodou viete či to vôbec overujú dajte vedieť :D Ešte otázka na záver, počul som viac názorov na pomer vg/pg viem že treba trochu hustejší aby nepretekala. Mám dať radšej 70/30 alebo 80/20 VG/PG?
Alis
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: Riedenie náplne a overovanie veku

Poslaťod smoki.sk » Sob 28. Okt 2017 10:16:13

Budem hovoriť za seba, u mňa sa to nepokusaj kúpiť... Prepáč...
NAPÍSANÉ NA PMD85,TV Merkur

Obrázok
ObrázokObrázok
smoki.sk
Predajca
Predajca

Re: Riedenie náplne a overovanie veku

Poslaťod Beastik » Sob 28. Okt 2017 23:47:06

Suhlasim so Smokim.
Do 18r tu ani nemas co robit... porusujes pravidla. Ked si potvrdil ze mas nad 18!!! E-cigy a Vaping od 18...
Bod c.2 pravidiel tohto fora!!!!

Vidim to na .... banana... sorry
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia