Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Vaporesso SWAG 80W Mod

Vaporesso SWAG 80W Mod

GRIPY a všetko okolo nich.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: Vaporesso SWAG 80W Mod

Poslaťod pepso » Pia 12. Jan 2018 13:26:18

Vďaka za info, práve som si ho bol vyzdvihnúť. Idem nainštalovať ten ich softvér a pohrám sa s tými krivkami...
Obrázok
Luxotic, Drag, Primo Mini, Sinous P80, Target Pro, Evic VTwo Mini
4 x Le Magister klon, Siren 2, Berserker, KF V3 Mini klon, Skyline klon, Le Concorde klon, SQ X Dripper klon
Obrázok užívateľa
pepso
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Merlin » Pia 12. Jan 2018 16:22:21

SW sa mi nepodarilo rozchodit.
Info o tom ako, by sa mi hodila.
mam ubuntu aj win, ale SW nepracuje, alebo ak, tak nevidi swag na porte.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Franco » Pia 12. Jan 2018 18:15:04

Ahojte páni.Tak som si aj ja vďaka Merlinovej recenzie tento box mod kúpil a práve ho testujem.U mňa zatial velká spokojnosť.Doteraz bol môj najoblúbenejší mod istick pico 75W aj ked po nainštalovaní polárnej líšky nemôžem na tento modík povedať krivé slovo,no zdá sa,že teraz ho bohužial nahradí práve vaporesso swag.Je lahší,rýchle nabíjanie a dobre sa mi drží v ruke,príjemnejšie materialy.Ďakujem páni,že sa tu delíte o svoje skúsenosti a tým pomáhate iným v rozhodnutiach...
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Obrázok
Franco
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Merlin » Pia 12. Jan 2018 22:18:55

Uf, no teda ja to, co som napisal, za recenziu nepovazujem, ja som sa skor pytal, na modality toho swag-u, ale ked uz som ho dostal do ruky, musel som napisat postrehy sem, lebo sa to patri, ako vdaka ludom, co mi poradili, alebo napisali svoje postrehy.
Osobne sa bojim pisat recenzie, najma komplexne, lebo ja som viac bastlic, ako tester-taster vapingu.
Popravde na swag-u ma najviac laka ho rozobrat a kuknut sa mu na creva, topologiu dosky, sposob prace menica atd.
Lenze som uz nejak lenivy rozbabrat taky pekny tc mod.
Funguje a to ma tesi.

Mna by skor zaujimalo, ako to pripojit na PC, ale aj to nieje podstatne, lebo to funguje aj z "komplikovanym" nastavenim cez tlacitka. Uz ked som sa preklikal cez vsetko, co potrebujem, tak uz do toho vlastne nepotrebujem vrtat.
Ja nemam ku tomu ani ten vapresso atomizer, mam to na svoje oblubene utilitky 22mm a nepotrebujem viac.
Ale vychadzam z toho, ze moj doteraz najoblubenejsi pico a picomega, ostavaju v pohotovosti na stole.
Predsa len arctic fox na laborovanie je lepsi.
Avsak do vrecka ten swag ma lepsi design, je zas o kus v predu aj konstrukcne.
A to som si myslel, ze uz mechanika bude u mna na vzdy..

Inak dobra ficurka, ktora sa mi osvedcila na elaf pico, ale aj na cuboid, je magneticky nabijaci USB kabel.
Na swag, som musel ale pouzit cisto nabijaci kabel, ktory ma taky magneticky "maxikonektor", nakolko sa mi tam javil ako menej problemovy./ma mensi prechodovy odpor/

P.s. Nie ze by som odmietal politicku zodpovednost za svoje vyjadrenia, ale toto vlakno som ako recenziu nezakladal.
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Franco » Sob 13. Jan 2018 5:00:41

Tak Merlin,po dlhom bádaní a skúšaní,som prišiel na to,ako "Swag" pripojiť k pc a nainštalovať nový firmwer.Bolo to dosť komplikované,ale podarilo sa.No zatial som nezaregistroval zmenu,akurát len to,že všetko,čo potrebuješ si môžeš nastavovať priamo v programe v pc.Podobné,ako polárna líška.Tak ak by si mal chuť pustiť sa do toho,popíšem ti podrobný postup :smok1:
Obrázok
Franco
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Chrustik » Sob 13. Jan 2018 10:31:51

Napis to rovno sem.Ja to budem tiez mozno potrebovat ked sa vrati Swag z reklamacie.
Obrázok
Wismec Reuleaux RX2/3 + Digiflavor Themis,Eleaf iStick 200w + Geekvape Zeus,Eleaf iStick Pico 25 + Vapefly Horus,Joyetech Cuboid + OBS Engine nano,Vaporesso Swag + SMOK Spirals Plus,Koopor mini + Kangertech Subtank Mini
22.09.2011
Obrázok užívateľa
Chrustik
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod pepso » Sob 13. Jan 2018 12:44:30

Ak soft nevidí mod, tak zrejme neprebehla inštalácia ovládača. Mne to nainštalovalo automaticky ale aj priamo v software je položka kde sa dá zvoliť verzia Windows a nainštalovať ovládač.

Obrázok
Obrázok
Luxotic, Drag, Primo Mini, Sinous P80, Target Pro, Evic VTwo Mini
4 x Le Magister klon, Siren 2, Berserker, KF V3 Mini klon, Skyline klon, Le Concorde klon, SQ X Dripper klon
Obrázok užívateľa
pepso
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Franco » Sob 13. Jan 2018 16:25:10

Postup inštalácie firmware do swagu: Najprv treba stiahnuť firmwer na stránke Vaporesso.com,konkrétne tu: https://www.vaporesso.com/download-manuals-for-vapes ,kliknúť na firmware,kliknúť na vaporesso swag kit,ihneď sa spustí sťahovanie
-Po stiahnutí treba zložku rozbaliť do priečinka
-V zložke máme dva rôzne typy firmware,/SPCBAT9 a TPCBAT9 /takže nainštalujeme len ten,ktorí náš mod momentálne má.To,ktorí firmware momentálne obsahuje zistíme tak,že na mode,STLAĆIME NARAZ TLAĆITKA POWER A MODE a ihneď sa nám zobrazí číslo firmware
-V zložke,ktorú sme rozbalili do priečinka,si nájdeme daný firmware a ten nainštalujeme
-Po úspešnom nainštalovaní si teraz nájdeme daný software,kde sa nainštaloval.Nainštalovaný bude na C: program files,ako E-Ciga
-Vojdeme do E-Ciga v priečinku,rozklikneme a nájdeme priečinok Driver a podla daného operačného systému pc /x86 alebo x64/ nainštalujeme driver
-Po úspešnom nainštalovaní driverov sa vrátime na plochu,kde je daný software E-Ciga a otvoríme ho
-S box modu vyberieme bateriu,pripojime usb kabel k pc,DRŹIME TLAčITKO POWER NA BOX MODE A PRIPOJIME K NEMU OPAčNÝ KONIEC USB KABLA,akonáhle počujeme,že sa box mod pripojil k pc a v tabulke E-Ciga uvidíme náš box mod pod menom SWAG ihneď tlačítko power pustíme.
-Teraz sme sa úspešne pripojili k pc a v tabulke programu E-Ciga klikneme na ROM UPDATE,klikneme na Choose... a vyberieme našu ROM,ktorú nájdeme v už predtým spomenutom priečinku
-Klikneme,počkáme kým inštalacia bude na 100% a hotovo
-Odpojíme usb kábel od pc a modu,vložíme bateriu a užívame si spokojný,s úsmevom na tvári,ako sme to krásne zvládli :D :vap_cig:
Obrázok
Franco
e-pokročilý
e-pokročilý

Predchádzajúci

Späť na GRIPY

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia