Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Maly grip s integrovanou baterkou

Maly grip s integrovanou baterkou

GRIPY a všetko okolo nich.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Maly grip s integrovanou baterkou

Poslaťod heki01 » Pon 20. Aug 2018 17:55:40

Ahojte, klasicke cigarety uz nefajcim vyse 8 rokov ale kedze chut by stale bola tak som si kupil EGO AIO a velmi sa mi to zapacilo (0 nikotin). Kazdopadne EGO AIO je fajn na zaciatok ale radsej by som si vychutnal nieco s nizsim odporom a potahom priamo do pluc (ano aj s AIO taham az do pluc ale je to predsa len odrazovy mostik co sa tyka vapingu).
Rad by som kupil nieco mensej velkosti s integrovanou baterkou a pokial mozno s rychlym usb nabijanim (2A). Velkostne sa mi paci Eleaf Ikuun i80 no rad by som sa vas opytal ci viete poradit nieco vo vyssej kvalite. Fajcim tak pol dna popri praci cca kazdu hodinu cize neplanujem potahovat kazdu pol hodinu pocas celeho dna..
Co sa tyka atomizerov - neriesim to dako specialne - zatial nemam v plane sa s tym hrat a pripravovat si sam vatu atd. Proste budem pouzivat to co pride v sade.
Presiel som si forum a mozno je niekde aj odpoved presne pre mna no zrejme som ju prehliadol - ak ano sorry za double topic.
Zaujimam ci tento rok vyslo nieco kvalitne co sa vam zapacilo, pripadne s cim mate dobre skusenosti po dlhsej dobe uzivania.

Dakujem za rady!
heki01
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: Maly grip s integrovanou baterkou

Poslaťod firemann28 » Pon 20. Aug 2018 22:26:16

Malé zariadenia vhodné pre teba, s integrovanou batériou:
- Wismec Reuleaux RXmini (otestované, vlastnil som)
- Artery Nugget V2 50W TC

Ale ak by si si to rozmyslel s tou integrovanou baterkou, odporúčam na jednu 18650 batériu:
- Joyetech eVic Primo Mini
- iSmoka Eleaf ASTER 75W TC (otestované, vlastním)

Výhoda, ak bude jedna vybitá, vymeníš za druhú pokiaľ sa prvá nabije v nabke.
Používam: eVic-VTC Mini + SXK Doggystyle 2K16
Zháňam: Wismec Luxotic BF
Predám: iStick PICO 21700 full kit, Cthulhu Hastur MTL RTA, PC
Darujem/Vymením: PICO V2 RTA, Kayfun V3 Mini, YFTK Doggystyle 2K18 V2, Doggystyle 2K16 - 3ks
Photos, Zoznam darčekov
Obrázok užívateľa
firemann28
e-znalec
e-znalec

Poslaťod heki01 » Pon 20. Aug 2018 23:46:37

Ahoj firemann28, dakujem ti za odpoved. Ta Artery Nugget sa mi velmi pozdava ale na SK sa neda moc kupit :( Ten Wismec som nasiel v jednom online shope takze relativne tam sanca je. Moja podvedoma obava z tych bateriek je cisto moj problem - viac verim tym vstavanym baterkam i ked sa mozem lahko mylit. Este si to musim premysliet..
heki01
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod heki01 » Uto 21. Aug 2018 1:13:57

Dalsi kusok na ktory som cital dobre recenzie je Innokin Cool Fire IV TC 100W. Mal ho tu uz niekto? Nieje to best seller tu na SK ale v inych krajinach ano.
heki01
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod eisy8 » Uto 21. Aug 2018 13:19:28

Baterie si kupis aku chces, je viacero osvedcenych. U vstavanej je fakt naj nevyhoda nabijanie/vapovanie a relativne dalsia zalezitost, co sa tyka opotrebeia, jej vymeny.
Dalsia vec je, ze casom si mozes kupit dalsi mod, baterie 18650 su siroko v modoch vyuzivane, takze ti odpadne starost.
Smok Procolor
Eleaf Invoke
Eleaf PICO 21700
iJoy EXO RTA
GeekVape Ammit 25 RTA
Fumytech Windforce RTA
Hellvape Dead Rabbit RDA
eisy8
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Osiris » Uto 21. Aug 2018 14:10:10

Za cca 20€ mas maly, pekny, funkcny modik s 2500mAh bateriou - https://www.cvapor.com/joyetech-cuboid- ... x-mod.html

Obrázok
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod heki01 » Uto 21. Aug 2018 15:51:26

Vdaka za radu. Joyetech nie je zly, co sa tyka kvality tak sa mi viac pozdava asi ten Wismec. Rozhodujem sa co je najlepsia volba co sa tyka kvalita spracovania, ako podava chut a relativne aj cena.
heki01
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod firemann28 » Uto 21. Aug 2018 16:04:31

Chuť ti bude podávať atomizér, nie grip ;)

Tiež som skôr zástancom gripu/modu s vymeniteľnou batériou.
Časom sa ti integrovaná nabíjaním znehodnotí (počet cyklov nabitia, strata kapacity, zvyšujúci sa vnút. odpor ...) a výmena zrejme nepripadá do úvahy (dostupnosť adekvátneho článku). Taktiež, ak zoberieš do úvahy skutočnosť, že pri nabíjaní gripu asi nebudeš odbiehať ku gripu si povapovať od roboty, hobby ...

Skôr by som zvážil kúpu kvalitnejšieho gripu s vymeniteľnou batériou (medzi menšie radím Primo mini) s kúpou aspoň dvoch batérií (za mňa LG HG2, Sony VTC5).

Ale je to na tebe.
Používam: eVic-VTC Mini + SXK Doggystyle 2K16
Zháňam: Wismec Luxotic BF
Predám: iStick PICO 21700 full kit, Cthulhu Hastur MTL RTA, PC
Darujem/Vymením: PICO V2 RTA, Kayfun V3 Mini, YFTK Doggystyle 2K18 V2, Doggystyle 2K16 - 3ks
Photos, Zoznam darčekov
Obrázok užívateľa
firemann28
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Uto 21. Aug 2018 16:39:09

EhPro 101 alebo EhPro 101 PRO

jednoduche trubkove gripy. vymenitelna bateria 18350; 18650, 20700
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod heki01 » Str 22. Aug 2018 14:55:02

vdaka za odpovede. je to tak ako hovorite, treba zvazit co od toho clovek chce a ci budem ochotny ist do vstavanej baterky aj za predpokladu ze tie vymenitelne ponukaju vacsiu variability a omnoho dlhsiu zivotnost atd atd.
Tento tyzden sa musim rozhodnut lebo inak to budem porovnavat este tyzdne a prd z toho..
Na vyber som si dal dve moznosti ktore sa daju u nas easy zohnat.
Joyetech eVic Primo Mini
Joyetech ESPION Silk TC80W 2800mAh s NotchCore

Kazdopadne ste mi dost pomohli sa v tom zorientovat :)
heki01
e-začiatočník
e-začiatočník

Ďalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na GRIPY

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia