Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - PORADŇA - El. Cigareta a Zaciatky

PORADŇA - El. Cigareta a Zaciatky

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: PORADŇA

Poslaťod Osiris » Uto 11. Sep 2018 19:52:26

@mrmajco - zborku/rozborku G-priv si mozes pozriet tu:
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod mrmajco » Uto 11. Sep 2018 20:08:10

Kujeem ;)
Osiris píše:@mrmajco - zborku/rozborku G-priv si mozes pozriet tu:...

Odoslané z Moto Z2 Play pomocou Tapatalku

Necituj prispevok nad svojim (nastuduj PLS pravidla) alebo ked tak zmaz odkas na video. Beastik.
Obrázok
Obrázok
mrmajco
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod iso3001 » Uto 11. Sep 2018 22:17:33

osiris v com je pls zrada s tym Cuboid, preco je to take lacne, napr oproti Pico, ved to vyzera celkom dobre - miesto na atik, nezavadzia tam ziaden stupel z baterky, velky displej, AF ready - aku to ma slabinu? normalne uvazujem, ze si to objednam vyslovene do roboty.
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 alien baby, joyetech cuboid mini 80w
:::attys::: doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Osiris » Uto 11. Sep 2018 23:10:06

Ja mam Cuboid mini takmer dva roky, a zatial som na ziadnu slabinu nenarazil :) Vo vypredaji to je zrejme prave preto, ze je to starsie zariadenie... A pre niekoho moze byt nevyhodou vstavana bateria (ktora ma 2500mAh). Ale vdaka tomu nic nevzga, nic netreba riesit, len nabit (vapovat sa da aj pri nabijani) a vapovat. A pri nastaveni normalneho vykonu (20-30W) da 400-500 potahov na jedno nabitie.
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod iso3001 » Str 12. Sep 2018 9:12:07

@osiris: ‘k, objednane :?

som si vzdy myslel, ze tieto kompulzivne nakupy vapovacieho hw sa ma nebudu tykat :o
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 alien baby, joyetech cuboid mini 80w
:::attys::: doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod firemann28 » Str 12. Sep 2018 12:16:49

@iso3001 - si dospel do štádia:
"Prestať nakupovať vape-výbavu je také jednoduché. Skúsil som to už minimálne 100 krát" :D

Inak, z toho si nič nerob, ja som tiež neodolal :D
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Používam: eVic-VTC Mini + SXK Doggystyle 2K16
Zháňam: Wismec Luxotic BF
Predám: iStick PICO 21700 full kit, Cthulhu Hastur MTL RTA, PC
Darujem/Vymením: PICO V2 RTA, Kayfun V3 Mini, YFTK Doggystyle 2K18 V2, Doggystyle 2K16 - 3ks
Photos, Zoznam darčekov
Obrázok užívateľa
firemann28
e-znalec
e-znalec

Poslaťod aerik » Uto 18. Sep 2018 12:55:17

Zdravím vaperi,
viete mi poradit ci sa na ijust s da vymenit atomizer za nejaky co mi bude podavat dobru chut ? Ako som sa na vaping namotal a zacal ego aio, tak rychlo som sa odmotal s ijust s :/ Vydrzal som vapovat skoro rok, bohuzial uz polrok dunim cigarety a musim stym nieco spravit.

Teraz chcem kupit ego aio eco na denne mtl a aby mi zbytocne nestal doma ijust tak snim nieco chcem urobit. Viete mi nieco poradit ? Dakujem vopred!
aerik
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod amatevry » Uto 18. Sep 2018 13:14:54

Zatiaľ som mal tú česť odskúšať Merlin atomizér. Aramax Power, a ešte niečo priamo v obchode (neviem čo to bolo). Ale nič mi nedalo takú kvalitnú chuť ako Ego Aio ECO. Pre mňa je to asi najideálnejšie, lebo sa mi podarilo s tým prestať fajčiť pyro. ECO ťahám každú chvíľu a stále mi chutí. Len musím meniť raz za 3 dni hlavu, ale čo už, keď neexistuje alternatíva. Ten namotaný Merlin mi pripadá ako to isté čo originál Aramax atomizér, a to už mi moc nechutí po skúsenosti s ECO.
Aerik: Takže ak by som mohol poradiť (sic začiatočník) tak Ego aio ECO sa jednoznačne oplatí a odporúčam.
amatevry
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Uto 18. Sep 2018 13:51:57

Dam trosku OT: Na odvyknutie je odporucane pouzitie POD zariadeni (Joyetech Teros, Smok Novo,..) s naplnou so SaltNic (nikotinove soli, nie cisty nikotin ako sa bezne pouziva). SaltNic nie je do subohm zariadeni, odporuca sa min 1.2 Ohm.
Vacsinou su to "full auto" zariadenia potiahnes a zopne/zhavi, Tank sice 2ml ale vystaci aj na den. NI eje velka spotreba liquidu.
Poziadavka na vyssi obsah soli nikotinu ako u klasickych liquidoch. Ak ides MTL 6mg treba tak 18 mg/ml. Sol sa nevstrebava tak rychlo, ale drzi sa dlhsie v tele cim potlaca chut zapalit, doplnit nikotin.
Jediny problem u mna je ze stale dudlikujem a toto ma rychlo predavkuje :D :D :D

uvedene zariadenia sa daju kupit za 20E, co je nie je az tak moc, v spojeni so Salt Nic slusne imituju pyro.
EDit.: Dnes prisiel Teros a idem to dat mojej polovicke, ci uz konecne prestane s pyro. Ak ano kupim jej dalsie dva POD...
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod aerik » Uto 18. Sep 2018 14:04:52

Pozeram, ze to su tam male baterie. Ja ked som si odvykol od cigariet na ego aio ktore malo 1,500mah ale nevydrzalo mi to cely den. Preto som si kupil ijust s ktory sice vydrzal ale ta chut zneho je zla. Chcem nieco kupit z fasttechu rovno s hlavami. Rozmyslal som aj na smog aio, je to lepsie ako ego aio eco ? Odradza ma tych 650mah.
aerik
e-začiatočník
e-začiatočník

PredchádzajúciĎalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť