Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - akú zakúpiť

akú zakúpiť

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: akú zakúpiť

Poslaťod tomomo » Ned 08. Apr 2018 2:21:19

Skus do toho Ella dať správny liquid a možno to bude v poriadku.Ta Liqua a Aramax tam nemá čo robiť.Tak isto aj do Tfv8.Do týchto atomizérov sa používa liquid 70vg/30pg, tie čo tam davaš sú riedke.

Odoslané z D5503 pomocou Tapatalku
HW-Fuzze XL3,Nemesis №3821,Grip Ivant,Bolt,MVP,Dreváčik,
Steamboy Storm Rider 2.1 № 2036, 2.0 № 0086, 2.2 № 188/200 Peacemarker

Miešam si svoje chuťovečky AL,TW
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
tomomo
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod eisy8 » Ned 22. Apr 2018 21:59:12

Ahojte.
Takze pokracovanie.
Liquid mam 70/30.
Casom sa mi uz akosi sformulovala predstava, co vlastne ocakavam a chcem. Teraz viem, ze v gripe problem nemam. Ci Pico 21700 (mam tam ArticFox), alebo aj ten Smoktech ProColor su urcite obstojne. Problem vidim v tom vrchu. Neviem sa najst v atomizeri.
TFV8 Big Baby a aj ELEAF ELLO nechcem. Skusil som stavat Fumytech Windforce, no, chutovo je niekde tak uprostred, ale aspon je vzdusnejsi. Lenze ja chcem chut, o oblaky mi nejde.
Mate niekto skusenost napr. s Steam Crave Aromamizer Supreme V2 alebo Wotofo Serpent Mini RTA ci Wotofo Conqueror mini RTA?
Je tam to podanie chuti tak vyrazne oproti ostatku?
Este daky som mal vyhliadnuty, len som nazov zabudol, akurat viem, ze to bola single zakladna so zvlastnym spodnym a bocnym ofukom, take dierkovane ofukavanie spiralky v tvare pol oblucika...

Este drobne zistenie o PICO 21700. S zhaviacimi hlavami HW2 0.3 Ohm mi dokaze ist aj v TC, aj ked je tam spiralka z NiCr.
Smok Procolor
Eleaf Invoke
Eleaf PICO 21700
iJoy EXO RTA
GeekVape Ammit 25 RTA
Fumytech Windforce RTA
Hellvape Dead Rabbit RDA
eisy8
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Beastik » Pon 23. Apr 2018 11:59:24

Za mna rada, ze SMOK nie, pokial chces ist na TC. mal som naposledy X-Cube, ziadna slava... To uz Pico (Joyetech) alebo insie znacky.

S tymi Atty, zalezi aj aky build (spiralka) a liquid das. Ja mam Windforce na single (Tiger coil SS) a aj dual coi, pre mna parada pri Heisenbergu... (ine v nom nebolo). Para prijemne chladna husta a chut tiez (PG/VG 20/80).

Na DL mas velky vyber atty, zalezi aky sa pozdava... Single/dual coil... Mas Griffiny, Moradin, Serpent, Ammit,... neda sa to vymenovat. Pokukaj a ked tam daj dotaz, isto sa najde niekto kto ho mal v prevadzke.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod eisy8 » Pon 23. Apr 2018 13:10:40

Tak trosku problemik je ten, ze cez den idem na PICO. Super koli rozmerom a hmotnosti. No, problem to obstat s jednou baterkou. Skor preto hladam nieco, co dokaze pekne chutit na malych watoch. Ano, obstaram si aj druhu baterku, no to zas aby som kupil aj nabijacku na 21700 clanky… Teraz bezim na hlavach HW2,lenze pre ne je optimum cca 50W, na HW-C,to bolo slusne aj na 30W, a to som v pohode vydrzal cez den bez nabijania, ci druhej baterky. 50W je uz dost vela. Hlavy HW-C tu nemam moznost kupit. A ano, za den vytrubim cez 20 ml, skor 30.
Smok Procolor
Eleaf Invoke
Eleaf PICO 21700
iJoy EXO RTA
GeekVape Ammit 25 RTA
Fumytech Windforce RTA
Hellvape Dead Rabbit RDA
eisy8
e-pokročilý
e-pokročilý

Buibui GS ego II batéria 2200mAh

Poslaťod Rafi87 » Str 04. Júl 2018 11:34:37

ahoj, rozmýšlam nad kúpou celej ecig, batériu som našiel takúto, velkosť a hmotnosť celkom v pohode
len chcel by som váš názor na tú batériu, a že aké clearko k tomu pasuje, resp. aké kúpiť?

Kód: Vybrať všetko
https://www.e-smokes.eu/zdravefajcenie/eshop/15-1-Baterie-do-e-cigariet/0/5/3067-Buibui-GS-ego-II-bateria-2200mAh-strieborna

Presunute do poradne o kupe e-cigy, zbytocne vlakno. Beastik. :)
Ak chces trubku chod do EhPro101 alebo Dicodes :shock: :o .. 22mm. tensie uz su skor retro... Aj ine su.. pochybujem ze najdes riesenie ako presne chces.
Rafi87
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Tommys » Pon 26. Nov 2018 22:29:41

Zdravím, chtěl bych začít.. a tedy ptám se právě tady, poradili byste mi něco do 2000, nejlépe Box?
Tommys
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Pia 30. Nov 2018 10:03:50

zkladne dve otazky si nezodpovedal:
- chces MTL ci DL system
- chces tovarenske hlavy ci motat si svoje spiralky

Bez tohto sa nikam nepohneme. Ak zacinas kup si Joyetech eGo AIO ECO cca 400CZK a par naplni 12mg k tomu a uvidis ci zaberie.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Predchádzajúci

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť