Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Billet Box Mod (Origo/klon)

Billet Box Mod (Origo/klon)

Debata a Vaše recenzie o konkrétnych modeloch e cigariet.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Billet Box Mod (Origo/klon)

Poslaťod iso3001 » Pon 21. Jan 2019 11:55:13

hola, som nenasiel nikde popisane, tak si dovolim zalozit nove vlakno - mate niekto skusenost s billet box, klon napriklad tu na fasttech

nie ze by som to siel hned kupovat, ale zaujalo ma to cisto ako technicke riesenie, podla toho, co som pozeral, tak si to drzi cenu pomerne vysoko aj na klony, mam dojem, ze sa robia aj modifikacie s roznymi cipmi vnutri (DNA napr), do toho "tanku" sa predavaju aj motacie odparovace, tj ten ekosystem okolo je docela premakany.

tak ma zaujima , ci s tym mate niekto osobnu skusenost, pripadne to mate doma, ci je to pouzitelne, alebo je to uplne ze slepa ulicka a pod :geek:

Obrázok
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 alien baby, joyetech cuboid mini 80w, wismec cricket II
:::attys::: pharaoh mini, doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Re: billet box?

Poslaťod Beastik » Pon 21. Jan 2019 12:11:56

@iso3001:
Trosku "prerasteny" POD, moj nazor. Na mna velka krabicka v porovnani s inymi PODmi. (napr. LostVape). OK, nedaju sa regulovat.

@DeMaio:
Mas ho este? Viem, ze si ho mal... popripade nejaky kratky suhrn...
Vdaka. :)
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Re: Billet Box Mod (Origo/klon)

Poslaťod Igi BB » Pon 21. Jan 2019 16:48:38

Beastik netrep o PODe. BB tu bol dávno pred tým ako dakto dačo o podoch začal vymýšlať. Je to pnohodnotný mod s integrovaným DIY atomizérom.
Ano vyrábajú sa do neho motacie RBA od rôznych výrobcov, na vatu aj na mesh. Tak isto sa robia custom panely + fire button, z rôznych materiálov - stabwood, juma, aj damask som už videl.
Collector
Igi BB
e-veterán
e-veterán

Poslaťod iso3001 » Pon 21. Jan 2019 18:25:44

@igiBB> nemas s tym skusenost prakticku, vyhody, nevyhody? lebo ta cena nie je zrovna ludova, tak hladam, ze v com je ta vyhoda, resp ci vyhody prevazuju nevyhody a tak.
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 alien baby, joyetech cuboid mini 80w, wismec cricket II
:::attys::: pharaoh mini, doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Pon 21. Jan 2019 19:13:18

@Igi BB:
Oki doki. Je to pre mna zariadenie AIO ako su dnes POD zariadenia.
Peace. :)
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Konkrétne značky e-cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia