Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - "Motanie" - Rady & Tipy & Triky & Vytvory

"Motanie" - Rady & Tipy & Triky & Vytvory

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: "Motanie" - Rady & Tipy & Triky & Vytvory

Poslaťod Vape » Uto 02. Apr 2019 10:55:40

Ahojte mám jeden veľký problém zo siren 2 vo verzii 22mm zatiaľ tam mám originál špirálku z balenia vata ud musím isť max na 10vw idealne na 9vw inak mi to vôbec nerobí paru odpor špirálky je 1,06 ohm mod požívam smoktech gpriv 2 špirálka by mala byť nichrom prosím skúste mi nejako poradiť lebo už ma ide šlak trafiť
Vape
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod iso3001 » Uto 02. Apr 2019 13:42:23

@vape> max 10W znamena, ze viac ked nastavis, tak co? dryhit, tj pali sa vata? lebo len tak nahrubo pri nichrom80 a jednoduchom drote s tym odporom by si mal ist na priblizne 17W vykonu. nemas tam vela vaty? mam tiez 22mm sirenu, pouzivam aj nichrom droty, ale menej ako pod 15W tusim ani nejdem.

vies dat fotku, ako to mas nabuildovane? pripadne fotku z displeja, co tam mas nasetovane?

zaklad je, aby si mal na mode nastaveny rezim pre "vykon/Watt", v tom pripade asi material spiraly nie je dolezity.
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 alien baby, joyetech cuboid mini 80w, wismec cricket II
:::attys::: pharaoh mini, doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod endy500 » Str 03. Apr 2019 16:43:48

iso3001 píše:
zaklad je, aby si mal na mode nastaveny rezim pre "vykon/Watt", v tom pripade asi material spiraly nie je dolezity.

toto nie je pravda!
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod iso3001 » Str 03. Apr 2019 21:56:19

@endy500> zle som mu napisal? vychadzal som z toho, co mam na mojom smok-u, ake moznosti, predpokladam, ze ten fw je +/- podobny, akurat to ma viac fancy displej, navyse podla tohoto webu, alebo aj tu, tam naozaj material pri VW mode nenastavis (rovnako, ako na mojom aliene), takze ho to nemusi trapit, z coho je spirala - dolezity je odpor, nie? ale ak som povedal zle, tak sa ospravedlnujem.

Obrázok

myslim, ze ak ma problem nastavit vobec nejaky pouzitelny model, tak nech sa nezatazuje a nezamotava s TC, ale odladi si to najskor na VW. ostatne to TC na smoku stoji za prd, sam to vobec nepouzivam napr, mam to cisto len ako VW krabicku.
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 alien baby, joyetech cuboid mini 80w, wismec cricket II
:::attys::: pharaoh mini, doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod endy500 » Štv 04. Apr 2019 19:55:32

takze ho to nemusi trapit, z coho je spirala

Iba som tým chcel povedať že pri VW mode nie je jedno akú máš špirálku.
Napr. nikel alebo titan nie sú dopurečené materiály na špirály vo VW mode.

PS: Neviem či je možné v tejto dobe zohnať materiál tohto druhu (ja som vapingový dinosaurus), ale ak sa dobre pamätám tak ten čo si mu radil spomínal že tam buchol pribalenú špirálu bez toho aby vedel aký je to materiál. To z môjho pohľadu nie je moc bezpečné. Odhadnúť materiál sa dá po prvom osadení podľa ohmov, približnej hrúbky materiálu a vnútorného priemeru špirály, ale nemyslím si že je to prípad toho chalana čo si mu radil.
Osadzovanie pribalených špirál je podľa mňa sprostosť (1. 10m SS316L stojí pár korún a 2. neverím tomu že výrobcovi záleží na zdraví koncového užívateľa), ale je to len môj názor.

Good luck.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod iso3001 » Štv 04. Apr 2019 20:43:33

endy500> jasne, chapem, mas samozrejme pravdu, ze titan alebo nikel je zloba bez TC. zle som sa vyjadril - vychadzal som z toho, co pisal, ze ma pribalenu spiralu, identifikovanu ako nichrome80, s odporom ~1 ohm, a (podla mna) mal nastaveny TC rezim, ktory nefungoval uplne spravne. preto som ho chcel vratit spat z lesa na cestu, ze nech sa prepne do VW, nestara sa o material a odladi aspon vykon tam.

a ano, spulka drotu stoji dnes par eur a clovek sa s tym aspon vyblbne ;) len ako sledujem, tak chalan sa uz ani neozval, takze sa zrejme nedozvieme, ake to malo pokracovanie. v kazdom pripade vdaka za korigovanie mojho nie uplne stastneho navodu, zdravotne rizika niektorych materialov treba asi stale pripominat.
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Vape » Ned 14. Apr 2019 21:20:06

Ahojte ja už neviem ako ďalej zo siren 2 22mm skúšam rozne množstvá vaty rôzne špirálky a stále samí problém buď žiadna para alebo okamzitá chut spálenia alebo praskanie ako z dela alebo najnovšie pretekanie vatu musím meniť po každom vyvapovanom tanku vatu som začal používať builders finest vážne začínam rozmýšlať otom že sirénu predám a kúpim nautilus 2s chuť má vraj veľmi dobrú a netreba nič motať
Vape
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod 14edik » Ned 14. Apr 2019 21:22:38

Pozri si videa na YouTube nieje vôbec ťažké ho osadiť

Odoslané z CLT-L09 pomocou Tapatalku
Obrázok
"PARE ZDAR" 24.02.2013 06:00 hod. posledná pyro cigareta
Od 19.01 do 24.02 2013 som prekladal pyro-ecig.
Obrázok užívateľa
14edik
e-poradca
e-poradca

Poslaťod iso3001 » Ned 14. Apr 2019 22:58:43

@vape> vratme sa ku tomu, co som ti pisal pred ~tyzdnom:

- uved parametre drotu (material, priemer, pocet zavitov, ~odpor)
- napis, ako mas setnuty mod, resp daj fotku displeja, co tam mas zobrazene
- daj fotku buildu

suhlasim s @14edik, pozri aj nejake videa, sirena fakt nie je ziadna veda, problem tipujem skor na nejaky bug v nastaveni.
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Predchádzajúci

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť