Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - OVNS JC01 Pod system kit

OVNS JC01 Pod system kit

Debata a Vaše recenzie o konkrétnych modeloch e cigariet.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

OVNS JC01 Pod system kit

Poslaťod iso3001 » Štv 06. Jún 2019 14:11:22

vcera prislo, objednane z ebay.co.uk, chvilu som spekuloval s vyberom, snoril po recenziach, a toto mi vychadzalo z JuuL kompatibilnych zariadeni najlepsie. chcel som nieco, co bude vediet juul / jc01 PODy, male, s automatickym spinacom na potah. myslim, ze je to presne to iste, co sa predava brandovane ako VAZE Vape POD System. vzal som to rovno aj s blistrom 3x prazdny POD JC01, jeden bol origo v baleni. vsimol som ti trochu rozdiel medzi JC01 a originalny, tie JC01 podla mna sedia lepsie v zariadeni. Ovns W01 1.8Ohm PODy som este neskusal, aj to bude ;) plnenie PODov uplne easy-peasy, naustok dolu, tesniaca gumicka, cvrkcvrk, za 20 sekund vybavene. jedina skoda (ale tak za tie prachy a v tomto segmente zeano), ze to nema aj manualny switch, lebo na zopnutie treba ozaj potaihnut, nie len tak cumlat, ako AIO Eco :)

parametre:

- baterka pisana 400mAh
- nabijanie cez mikroUSB
- autoswitch na potah
- PODy JC01 1.5 Ohm

po prvom dni sa mi to paci celkom, je to uplne titerne, tenucke, lahulinke, vo vacku od kosele sa to uplne strati. prevedenie posobi luxusnym dojmom, cele je to pekne opracovane, nalestene, ligotave, uplne ňuňu :P.

naplnil som do PODov skusmo 20mg/ml saltnic FUU Minimal, 20mg/ml saltnic Emporio BBerry a 10mg/ml saltnic Sauz Glacier. normalny liquid som neskusal, podla mna je to (aj podla recenzii) stavane vyslovene na ten saltnic, lebo maly vykon, malo pary atd., v porovnani s EGO AIO Eco to dava ~1/2 pary. potah je o poznanie tuhsi ako AIO Eco., na druhej strane je to cele tak male a nenapadne, ze ak by s tym clovek zavapoval v plnej elektricke, tak si to nikto ani nevsimne. podanie chuti menej vyrazne ako AIO Eco, co mne osobne vyhovuje, lebo vacsinu hotoviek musim riedit, pretoze mi pridu prearomatizovane. ako primarne zariadenie asi nie, ako nejaky stealth device do saka alebo do kosele niekam, kde nechcem strasit s 2baterkovym gripom a velkym tankom uplne idealne, pripadne do auta, alebo pre damy.

Obrázok
Obrázok
Obrázok
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 AB, joyetech cuboid mini 80w, wismec cricket II, RaveMini67
:::attys::: pharaoh mini, doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Re: OVNS JC01 Pod system kit

Poslaťod janko72 » Štv 06. Jún 2019 22:54:06

Pekná recenzia. :OK
Extra mini, ja by som to stratil ešte cestou k autu. :D
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
janko72
e-veterán
e-veterán

Poslaťod iso3001 » Pia 07. Jún 2019 10:17:33

@janko72> :D vdaka, pisal som to tak, aby to mozno pomohlo aj niekomu inemu.

a ano, je to miniaturne, ale ako vravim, tento typ zariadenia (pod, mini) som este nemal v zbierke, tak som si spravil radost :mrgreen:
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 AB, joyetech cuboid mini 80w, wismec cricket II, RaveMini67
:::attys::: pharaoh mini, doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod iso3001 » Pon 01. Júl 2019 13:30:59

len maly update status - cez vikend som vymenil originalny pod, ktory bol na zariadeni v baleni, v podstate zo dna na den prestal produkovat paru = vypotrebovany. ma pisanu kapacitu 0,7ml, plnil som to ~kazdy druhy den, nemam to ako primarne zariadenie, takze tolko ku vydrzi podov. nahradne JC01 maju podla mna iny odpor, davaju trochu viac pary.
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod iso3001 » Štv 15. Aug 2019 13:22:21

mno, nebudem klamat, ta titernost nie je vzdy uplne na uzitok :shock:

Obrázok
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod janko72 » Štv 15. Aug 2019 14:07:57

Podarilo sa ho oprať?
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
janko72
e-veterán
e-veterán

Poslaťod iso3001 » Štv 15. Aug 2019 14:43:01

hej, no :( ako vravim, s tymi drobnymi rozmermi a malou vahou sa to dalo cakat, proste som vyhadzal drobaky z nohavic ten podik som tam ani necitil. uvidim, ako to dopadne, momentalne sa susi v silikatgele, obavam sa ale, ze ta potahova automatika bude slabe miesto - nejde to vlastne asi ani rozobrat, vsetko je nalisovane, a asi aj nalepene.

ak to pripadne neprezije, tak budem pitvat :)
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod janko72 » Štv 15. Aug 2019 20:38:09

Ryža je lepšia - strčiť celé do pohára. Neviem, či ten podtlakový spínač prežije, pôvodne sa dával mikrofón v dávnych časoch.
Ak bude pitva aspoň uvidíš čo tam je.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
janko72
e-veterán
e-veterán

Späť na Konkrétne značky e-cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť