Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - EGO AIO - Páli, prská, nechutí, vylieva sa

EGO AIO - Páli, prská, nechutí, vylieva sa

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: EGO AIO - Páli, prská, nechutí, vylieva sa

Poslaťod Beastik » Uto 24. Apr 2018 13:19:29

@peta236:
chyba nie je u Teba, je to problem tych spiralok hotovych, ich konstrukcia...

topic1627.html
topic1324.html

Sa tu toho popisalo hafo... :) :) :)
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

EGO AIO potrebujem poradiť..

Poslaťod Jakub » Sob 11. Jan 2020 19:04:10

Zdravím potreboval by som poradiť :) Asi pred týždnom som si kúpil EGO AIO a pár naplni 12mg ale príde mi to že necítim žiadny "hit" jedine ak použivam 0,6 ohm a mám to stále na nabíjačke vtedy to vie správne kopnuť :) čím to môže byť ? zlý kus? alebo treba kúpiť niečo lepšie? Napadá ma že nemá taký výkon a podanie chuti tiež nič moc:)

Aké máte skusenosti? :) Prípadne ak by ste mi poradili niečo lepšie :)
Obrázok
Jakub
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: EGO AIO potrebujem poradiť..

Poslaťod mitter100 » Ned 12. Jan 2020 13:28:26

No priateľu, Ego Aio je dobré pre začínajúceho vapera na rozbeh tam chuť nečakaj za tú cenu, tam to dými a podľa sily bázi
aj kope, keď Ťa to kope iba pri pripojení na sieť tak je vadná baterka nedáva výkon aký má dávať. Já by som Ti doporučil
Wismec P80 a k tomu motací atík Dvarw MTL, alebo Sirén II to sú jednoduché atíky, ktoré osadí aj malé decko a cenovo budeš
do 70 € + za 2€ 10 predmotaných špirálok K1 28g kanthal 1 ohm na 13-16W výkon nejakú vatu a máš vystarané na dlhú dobu. A to bude kopať.A chuť tam bude určite.
Aio skúsenosť z 10 ako tak fungovalo ako malo 5ks
:vap_cig:
Obrázok
[b]UŽ NERIEŠIM
inawera-miešam PODĽA CHUTI
Obrázok[/b]
Obrázok užívateľa
mitter100
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Jakub » Pon 13. Jan 2020 10:25:51

Mám objednané tak snad to bude fungovať ako má :) Pozeral som nejaké videa a rozhodol som sa nakoniec pre VOOPOO DRAG 157W TC Box mód tak snaď to bude použitelne :D Inak ako si písal vezmul som Siren 2 , nejakú vatu a predmotane špiralky :)
Obrázok
Jakub
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod iso3001 » Pon 13. Jan 2020 16:24:02

@jakub> Siren 2 je do pohody, mam, bezproblemovy RBA

ad. EGO AIO - mam dva kusy ECO, musim potvrdit to, co pise @mitter100, plati aj u tohoto modelu - jeden je ok, druhy je proste "divny".

co sa podania chuti tyka a hitu, zalezi velmi, co do toho lejes, ja som postupom casu zacal v tom pouzivat najma chladivkove (mentolove) naplne typu Foo Minimal Polar, Sauz Salt Glacier a pod, tj s nikotinovou solou 20mg/ml, lebo u tych chladiviek ten mentol prebija vsetko a tieto male systemy su na nikotinovu sol stavane. podla mna s klasickym nikotinom to bude skor stipat/skriabat v hrdle z toho EGO AIO, a treba salt_nic. ty tam teraz pouzivas klasicky nikotin, alebo salt_nic (nikotinova sol)?

v kazdom pripade Siren 2 je ina liga uplne, a predpokladam, ze tam ti bude tych 12mg/ml klasickeho nikotinu vela, ale ved uvidis.
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 AB, joyetech cuboid mini 80w, wismec cricket II, RaveMini67
:::attys::: pharaoh mini, doggystyle 2k16, dvarw MTL, dvarw 16mm, siren2, jorda RDA clone, kayfun P clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Jakub » Pon 13. Jan 2020 16:35:48

Dával som tam klasický nikotín ,, Objednával som aj dalšie náplne a tak trochu som s tým počítal tak som objednal mám pocit že 6 alebo 8mg tak uvidím :)

Objednal som aj 100 ml bazy , nejaký nikotín , prichute tak sa to pri najhoršom snaď poladi :)
Obrázok
Jakub
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Jakub » Uto 14. Jan 2020 16:10:02

Už to mám doma :twisted: Tak nejak som to spojazdnil :) a tá chuť s aio sa nedá porovnať je to paráda a kope to tak akurát s tú 6 :) :OK

Čo by som rád vedel tak ako zistím že je najvyšší čas vymeniť vatu a špiralu? Poprípade akú to ma životnosť cca :)
Obrázok
Jakub
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Jakub » Uto 14. Jan 2020 19:52:34

Ešte otázka namiešal som si náplň baza 50/50, nikotín 70/30 podľa kalkulačky mal byť tiež 50/50 bude to niečomu vadiť?
Nevšimol som si že som objednal 70/30 :oops: :oops:

Keď to nechám zrieť tak otvorené alebo zatvorené? Nechať v izbovej teplote alebo strčiť do chladničky? Niekde som čítal že ak je to hotové a je toho veľa je lepšie dať to do chládku :)
Obrázok
Jakub
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod mitter100 » Str 15. Jan 2020 7:05:16

Kedy meniť špirálku a vatu keď zistíš, že to menej dýmy a chuť sa stratila, vatu vytiahneš, špirálku vypáliš dáš novú vatu a funguješ ďalej, špirálku meníš až keď sa Ti prepáli, alebo odpor sa markantne zmení ale to získaš praxou kedy ako a čo.
K pomerom PG je redšie a podáva chuť, VG je hustejšie potláča podanie chuti ale viac dýmy. Já používam 50/50 je to také vyvážené. 70/30 nič tým nepokazíš. Časom si to nastavíš podľa svojej chuti. Neboj sa experimentovať prídeš na to čo Ti bude najviac vyhovovať, aký námot na tabakovku,ovocnú,koláčik to už si musíš nastaviť podľa Tvojej papuľky.....Zrenie zatvorené izbová teplota a tma, tabakovky zrejú od 2 týždňov po mesiac, ovocné a koláčiky môžeš ťahať hneď po namiešaní. Nemusíš to dávať do ladničky. Já som to dával do ladničky ale iba arómy a prestal som, nezbadal som rozdiel. Už 7 rokov to mám na poličke a v pohode.
Pokiaľ by si to chcel uskladniť na 5 rokov, tak by si musel odsať vzduch a dať do mrazničky ale to je už iný level.
Nech sa darí.....
:vap_cig: :vap_cig: :vap_cig:
Obrázok
[b]UŽ NERIEŠIM
inawera-miešam PODĽA CHUTI
Obrázok[/b]
Obrázok užívateľa
mitter100
e-veterán
e-veterán

Re: EGO AIO - Páli, prská, nechutí, vylieva sa

Poslaťod Beastik » Str 15. Jan 2020 7:53:27

Prispevky zhrnute na jednu kopu.
O Joyetech eGo AIO sa toho popisalo hafo, ako aj o Cubis/Cubis Pro, ktore maju identicke hlavy.
Bolo by vhodne najskor pouzit hladanie a nadviazat na predchadzajuce vlakna, mozna odpoved je tam. :)
Dakujem za pochopenie.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Predchádzajúci

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia