Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - "Motanie" - Rady & Tipy & Triky & Vytvory

"Motanie" - Rady & Tipy & Triky & Vytvory

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: "Motanie" - Rady & Tipy & Triky & Vytvory

Poslaťod janko72 » Pon 27. Jan 2020 20:54:42

Odpoveď je jednoduchá, kašli na celé TC. Presne pre toto som ho už pred veľmi dlhým časom prestal používať.
Nie všetkým to TC vyhovuje. Rozdiel si si popísal sám. Na waty cievka pridáva teplotu a viac odparuje vzhľadom na čas držania tlačítka. Pri TC ti drží konštantnú teplotu a elektronika reguluje waty dolu aby nebola prekročená. Preto je tá para jemnejšia a akoby redšia.
Mám aj DNA aj foxa napáleného v gripoch ale všetko idem na waty - viac
chuti a pohodlia bez nastavovania a problémov.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
janko72
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Beastik » Štv 30. Jan 2020 14:25:38

@Skeleton:
TC pouzivam, je to iny nabeh zhavenia ako pri Watoch (taky mne pomalsi), zalezi aky chipset pouzivas, jeho citlivost detekovat zmenu odporu, podla toho stanovuje teplotu spiralky, cim zabranuje spaleniu vaty. Pouivam to na DNA ci Dico chipoch, dobre su aj Joyetech s upgradom na ArcticFox software (je tomu venovana jedna cela tema na fore). Pri TC pouzivam aj funkciu pre-heat - predzhavenie, kde na kratky cas cca 0.5s davam vyssi vykon ako je nastaveny na gripe (cca +15-20%). co zrychli nabeh zhavenia.
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Skeleton » Štv 27. Feb 2020 16:18:27

caute

tak som to nejako rozbehal...mal som taky vnutorny mytus,ze to musi byt 200 a viac stupnov,neviem preco...teraz mam cca32w a 150 stupnov a je to ok...aj chut,aj pary dostatok...
len ma este obcas nahneva,ze si idem potiahnut a vyhodi mi temperature protection...tak musim odsrobovat atik a znovu nasrobovat,lebo sa zmenil odpor...pritom ho mam v tc zamknuty

af este nemam nahraty,snad sa to potom zlepsi...este sa s tym chvilu potrapim a ked ani af nepomoze,tak sa vratim k wattom...

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
---------------------------------------
SMY 75W mini "Skull" + Smok TFV4 dual coil 0,35ohm, vata
Avoria 50/50 4,5mg + ochuteny tabak (usa reds, cherry cigar, sud america a pod.)
Obrázok užívateľa
Skeleton
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Merlin » Pia 28. Feb 2020 18:08:23

Ako som pisal, kontakty a prechodove odpory, ak su na atiku, potom to vie robit psie kusy.
Ale nezufaj, ak to vycistis, vychytas, bude to dobre.
Ono pre vatu, je TC rezim uzasny v tom, ze naozaj nepripali suchu vatu a tak nejak kontinualne to huli v case lepsie.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Predchádzajúci

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia