Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - EGO AIO - nová verzia ECO Friendly - Dry hit

EGO AIO - nová verzia ECO Friendly - Dry hit

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

EGO AIO - nová verzia ECO Friendly - Dry hit

Poslaťod amatevry » Sob 27. Mar 2021 14:23:09

Dobrý deň,
po asi 3 rokoch sa vraciam na fórum, ako spokojný užívateľ EGO AiO ECO (raz za pol roka som kúpil cigaretu kvôli batérii, raz za týždeň vymenil hlavu) a úspešne som vďaka tomu prestal fajčiť pyro.
Teraz som si objednal EGO AIO verziu ECO friendly. Malo by to byť klasické EGO AIO len s väčšou batériou.
Problém je, že hneď prvý deň po asi 20 potiahnutiach som pravdepodobne odpálil hlavu. Dostávam už len dry hity. Má niekto podobný problém? Urobil som niečo zle, alebo len hlava nesprávne nasáva liquid? Náplne používam len Liqua Orange 50/50.

edit: ešte len doplním - pri EGO AiO ECO som nikdy nedostal dry hity ani po týždni používania (len zhoršená chuť) a to už som vymenil asi 7-8 cigariet.
amatevry
e-znalec
e-znalec

Re: EGO AIO - nová verzia ECO Friendly - Dry hit

Poslaťod amatevry » Sob 27. Mar 2021 15:49:16

Pre porovnanie
Takto vyzerá hlava pre EGO AiO ECO (docela veľké otvory z 2 strán pre nasávanie liqudu)
Obrázok

Takto vyzerajú hlavy pre novú verziu ECO Friendly (Jednoznačne veľmi malé, takmer neviditeľné otvory pre nasávanie)
Obrázok

edit: Problém bude jednoznačne s nasávaním, pretože manipulácia s otvorom, prípadne otočenie cigarety vie zaručiť dobrý hit, ale pri dlhšom potiahnutí, alebo viacero ťahoch vždy prejde do dry hitu.
amatevry
e-znalec
e-znalec

Poslaťod janko72 » Ned 28. Mar 2021 23:24:29

Ahoj.
Najprv by som vyskúšal redší liquid, či tam nie je problém. Ak to fakt horšie zásobuje 50/50 je problém.
No a pouvažoval by som, prejsť na niečo sofistikovanejšie, nejaký POD. Sú cenovo prijateľné a obsluhou nenáročné. To AIO je už naozaj zastaralé.
V tomto ti zodpovedne poradí "Beastik", jeho rukami už niečo prešlo.
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
janko72
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Beastik » Pon 29. Mar 2021 7:27:11

Joyetech eGo AIO // eGo AIO ECO maju rovnake hlavy, ktore maju zasobovanie slabe co sa tyka dotekania - konstrukcia.
Mam s nimi bohate skusenosti: nedotekanie ci palenie. Raz som mal chybne balenie, kde za pol dna odisla hlava.
Prevadzka na hotov ehlavy bolal narocna aby sa to nepalilo. volba spravneho nesladkeho liquidu a podobne...

Lepsiu skusenost mam so Smok Nord D22, kde hlava 0.6 je uplne v pohode. Porovnatelna s Joyetechom.

K ten casovej chronologii: najskor bolo eGO AIO (1500mAh), potom eGo ECO (650mAh), potom eGo AIO verzia ECO (1700mAh). Posledna menovana je eGo AIO len v ECOlogickom baleni, len samotna eciga, bez kabla ci ineho "zbytocneho" balenia.
HW: DNA's & Dico & Mech for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod iso3001 » Str 21. Apr 2021 16:39:07

@beastik> pls "smok nord d22" je "SMOK Nord AIO 22"? alebo nieco ine?

tiez som mal (mam) dva kusy EGO AiO ECO, musim povedat, ze to bol moj prvy kontakt s vapingom, asi som mal stastie na dobry kus a dobre balenie hlav, lebo som si to nevedel vynachvalit, potom som si dokupil este jeden kus, a ten ma zjavne nejaky problem s voltazou - zhavenie prebieha ovela burlivejsie, razantnejsie a uz to proste nie je ono :-/ skoda tej nevazenosti kvality bateriek a hlav, lebo koncepcne to bolo velmi mile zariadenie, jednoduche na udrzbu, lacne na prevadzku.
:::since 2018:::
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Beastik » Štv 22. Apr 2021 9:48:04

@iso3001:
ano je to SMOK Nord AIO 22, nevedel som si spomenut na ten nazov, kedze nepouzivam priamo ja.
kamarat je ovela spokojnejsi s tym ako s Joye. Silnejsia batt a hlavy maju lepsiu konstrukciu.
HW: DNA's & Dico & Mech for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť