Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Ammit rta mtl problém

Ammit rta mtl problém

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: Ammit rta mtl problém

Poslaťod Convolis » Ned 16. Máj 2021 18:24:12

Preto som ho kupoval že je vraj jednoduchý. Neviem či som len ja taký somár. Áno špiralky mám vyzhavene dobre to som si overal v jednej skupine kde som im posielal videá. Skúšal som dať aj menej vaty do kanálikov aj úplne málo, veľa pokusov bolo. Bez zmeny chuti stále. Dnes som dával aj menšie priemery špiralky a stále to isté. Používam voopoo drag mini mám nastavené na waty, skúsim ešte umyť, vďaka za radu
Convolis
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod janko72 » Ned 16. Máj 2021 23:16:41

Nemáš nejaký iný grip?
Ja som kúpil teraz Drag X Plus a to je katastrofa.(aj nahraný nový firmware)
Idem DL-ko klasika 20 - 25W a na tomto šrote som musel zísť na 15W a aj tak mám pocit, že sa to páli.(aj pri TC)
Výstup z gripu nie je hladký, už podľa správania je kostrbatý. Možno pri vysokých výkonoch to tak necítiť ale tento spodok odflákli.
Nuž prvý a posledný voopoo drek . :smok3:
Obrázok

Obrázok
Obrázok užívateľa
janko72
e-veterán
e-veterán

Poslaťod berco » Pia 28. Máj 2021 16:31:25

No ja neviem, keď som si pozrel tie fotky, je tam viacero nedostatkov. Špirálka nie je vyrovnaná, vaty je raz málo, raz veľa aj zle uložená. Ammit je dosť chúlostivý na uloženie a množstvo vaty. Má užšie a hlbšie kanáliky (vaničky) na uloženie vaty, tej musí byť tak akurát. Naposledy som si musel aj ja meniť uloženie a množstvo vaty a až asi na štvrtý pokus to bolo to pravé orechové a to už mám niečo za sebou. Nie je to žiadna veda, treba len skúšať. Jemne (netreba sa báť pretečenia, akurát sa môže prechlasť) uložiť to správne množstvo a dĺžku vaty a pôjde to.
Obrázok
berco
e-začiatočník
e-začiatočník

Predchádzajúci

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia