Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - CBD Liquidy - skusenosti, tipy triky

CBD Liquidy - skusenosti, tipy triky

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

Re: CBD Liquidy - skusenosti, tipy triky

Poslaťod iso3001 » Pia 23. Júl 2021 10:32:17

a dalsia technicka - kupil som tento liquid - je to ciste neochutene CBD v 10% koncentracii, 80:20 (PG:VG), zamer bol, ze to budem riedit ako klasicky nic_shot.

namiesal som to do bazy Imperia Fifty (50:50), doplnil na ~8% s WhiteKing aromou, a vysledok sa mi po par dnoch zakalil ;) za normalnych okolnosti je zarobeny WhiteKing ciry, takze predpokladam, ze to je sposobene tym CBD?

otazka je, ci je to tym "obratenym" pomerom (80 PG) CDB shotu, alebo tam moze byt nejaky iny faktor? vapovatelne to je, kvapkam to do RDA, chut to ma, oktany tiez :) takze v podstate to vnimam len ako esteticky problem
:::since 2018:::
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod iso3001 » Štv 29. Júl 2021 16:36:27

ok, dalsie kratke review CBD liquidu - kupil som Halo CBD Premium E-Liquid SubZero 30ml, v koncentracii 250mg / 30ml, tj 0.83%, chcel som nieco na celodenne vapovanie s CBD, kedze sladke tabaky su vzdy loteria, tak som siel do chladivky :o nehovorim, ze to je zle, alebo ze by popis klamal, ale chladiva zlozka je tak intenzivna, ze mam az pocit, ci niekomu neusla ruka pri miesani 20l varky, a teraz to chcu za kazdu cenu predat :mrgreen: proste ta chladiva zlozka je ozaj silna. dokonca tak silna, ze vlastne prehlusuje vsetko ostatne. takze na to myslite, az by ste nad tym pripadne uvazovali.

na ceste mam este Kiwi Skunk od Harmony v 3% riedeni, tak som celkom zvedavy :ugeek:
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod iso3001 » Str 04. Aug 2021 11:05:50

ok, Kiwi Skunk od Harmony v 3% riedeni dorazil, musim povedat, ze mimoriadne (chutovo) zabavna a vydarena vec - skoda, ze to nerobia aj ako normalny eliquid s 0mg CBD - naprosto dokonaly skunk, zemity, vonavy, musim povedat, ze toto sa naozaj podarilo :mrgreen:
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod iso3001 » Štv 21. Okt 2021 15:25:15

jedna aktualna poznamka / upozornenie ku miesaniu vlastnych liquidov, ak ma byt jeden z komponentov aj CBD liquid (ja som zatial miesal z toho nizsie spominaneho neutralneho Harmony CBD Liquid Pure Base 1000mg / 10ml) - pouzivajte bazu s vysokym PG (PG80/VG20 napriklad), inak sa vam to vo vysledku zakali, a nasledne po case aj ciastocne odseparuje, co nie je ziaduce.

overil som si to empiricky :? , a mam to zatial potvrdene od inych ludi :geek:
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod feldsam » Pia 29. Okt 2021 10:48:47

iso3001
Harmony CBD E-liquids - ich názov sa odvíja od odrody Konope. Chuť im dodávajú terpény tej ktorej odrody. Napríklad
1.Kiwi Skunk - Beta-karyofylen = protizapalové, D-limonen = antidepresívny, Linalool = posilnovač imunitného systému, β-pinene=cytotoxicka aktivita voči rakovinovým bunkám.
2.Mango Kush - Beta-karyofylen = protizapalové, Beta-myrcen - antibakteriálny, D-limonen = antidepresívny, Linalool = posilnovač imunitného systému, α-Pinene = podpora pamäť.
Medzi nimi je rozdiel napríklad v : α-Pinene = ťa nabudí a β-pinene zas uspáva.
Okrem toho všetko je PG - čiže sa odporúča keramická hlava a vysoký Ohm - aby sa to nespálilo.
Iveta Feldsam ... kamenná predajňa LC + RS, e-shop https://elcigarety.sk/
feldsam
Predajca
Predajca

Poslaťod iso3001 » Pia 29. Okt 2021 10:50:13

feldsam> dakujem! toto som po pravde ani netusil, ze je v tom rozdiel, aspon viem, na co dat do buducna pozor, primarne som hladal nieco protizapalove a na podporu spanku.

s tou keramickou hlavou mi to tiez uz dava zmysel, v OVNS JC01 (keramickych) hlavach to fungovalo ok, v eGo Aio ECO sa to na tej spiralke zapieklo za par ml.
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod feldsam » Pia 29. Okt 2021 11:05:48

na spánok odporúčam Harmony CBD E-liquids OG Kush aspoň 300mg.
Ja k CBD E-liquids odporúčam SMOK Novo 2 800mah + dokúpiť k základnému balíku 1.4ohm Ceramic POD
Iveta Feldsam ... kamenná predajňa LC + RS, e-shop https://elcigarety.sk/
feldsam
Predajca
Predajca

Predchádzajúci

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť