Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - wotofo recurve single coil

wotofo recurve single coil

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

wotofo recurve single coil

Poslaťod acilpirin » Str 15. Sep 2021 19:56:04

nazdar rád by som som oslovil niekoho kto by mal na predaj tento atík, kedže sa už nevyrába poprípade kto sním má skúsenosti a vedel by mi doporučiť niečo podobné keďže chuťovo bol vinikajúci... samozrejme v odpovedajucej cene. dual coil je este v ponuke ale o ten nemam zaujem...
acilpirin
e-začiatočník
e-začiatočník

Re: wotofo recurve single coil

Poslaťod patrix242 » Štv 16. Sep 2021 7:24:19

Ahoj.
Recurve mám, používal som ho, ale odkedy som si kúpil Oumier VLS RDA, tak je niekde v skrinke. Môžem odporučiť. Teraz som dokupoval druhy. Univerzálny, jednoduchý, masívny. Špirálky single, dual, horizontálne, s troskou cviku aj vertikálne ;-). Chuť naozaj super. Recurve je fajn, ale skus VLS a daj vedieť..
patrix242
e-znalec
e-znalec

Poslaťod iso3001 » Štv 30. Dec 2021 10:08:51

prepacte, trosku off_topic, ale chcem podakovat patrix242 za ten tip na OUMIER VLS RDA - vyziadal som si ho na vianoce, a musim povedat, ze ahh :o co ma na tom najviac bavi, je variabilita buildov, a oddelitelna spodna zakladna na zavit, takze sa daju ozaj aj inde komplikovane vertikalne buildy robit s prstom v nose - to, co je nalpriklad pri nipple RDA bolest a nervy, spravim tu uplne pohodovo. neviem teda ci je to len moj subjektivny dojem, alebo je to overene testami, ale v minimalne v RDA sa mi zda, ze vertikalne buildy davaju inu/lepsiu chut.
:::since 2018:::
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Poslaťod patrix242 » Štv 30. Dec 2021 13:56:22

Som rad že ti sedí.. ;-) Ja som na ňom zatiaľ moc neexperimentoval, tak ak sa ti podarí nejaký vertikálny daj nejaké obrázky na inšpiráciu..
patrix242
e-znalec
e-znalec

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť