Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Externa nabijacka

Externa nabijacka

Téma o doplnkoch k elektronickým cigaretám, ako sú púzdra, nabíjačky a ďalšie vychytávky.

Moderátori: DeMaio, pe.stefpo, Beastik, Welchi

Externa nabijacka

Poslaťod PKM » Štv 16. Okt 2014 19:55:50

Caute, rad by som si k e-cige kupil externu nabijacku, avsak docital som sa ze pokial ma nabijacka vysoky prud tak moze baterku "upiect". Preto by som bol rad keby ste mi poradili ci mam kupit TUTO alebo TUTO nabku (radsej by som vzal tu druhu). Baterku mam KangerTech EGO CE4 1300mAh, a original nabijacka ma IN 0,5A a OUT 0,42A.
PKM
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

www.smoki.sk

Re: Externa nabijacka

Poslaťod Welchi » Štv 16. Okt 2014 20:40:42

Tu Powerbank mozes pouzit ale kablovy medzikus ktory srobujes na eGo bateriu MUSIS POUZIT /z jednej strany ma USB konektor a z drujej strany 510 zavit na pripojenie ku baterii eGo/
vynechas NAPAJACI ADAPTER 220V/5V.
Kablik obsahuje elektroniku ktora nabija EGo bateriu.Powerbank tuto nabijaciu elektroniku NEOBSAHUJE..moze po pripojeni dojst k destrukcii baterie../zacne sa prehrievat az ku samotnej destrukcii
TAKTOvyzera ten kabel ale z FT by som ho NEBRAL..nikdy nevies CO tam soudruzi zabudli DAT.
Odporucam pouzivat TEN co mas dodany ku eGo setu.
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Poslaťod PKM » Štv 16. Okt 2014 22:34:16

Diky za odpoved, takze pokial dobre chapem, mozem si vziat barsjaku z tych dvoch co som uviedol pod podmienkou ze pouzijem originalny kabel na nabijanie a on si nareguluje prud aky potrebuje?
PKM
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Welchi » Pia 17. Okt 2014 1:13:25

Ano tak ..

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk
HW Nextgen,Pikolik,MiniGene titan od Bergera+Mini titan kapkac,GRIP Radius,HomeMade krabkaDNA30.isticPico,Cuboid,Vtcmini
SWVlasny MIX na baze TW,Avoria + chute FA,TW,Copsa,Avoria
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Welchi
Moderátor
Moderátor

Späť na Doplnky k e-cigaretám

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia