Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Kde kúpiť???

Kde kúpiť???

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: Kde kúpiť???

Poslaťod mirotaso » Uto 23. Dec 2014 22:16:54

ej bistu, zvlastny chalanisko, ja by som teda nevydrzal a odskusal by som tie nove... :o

udrzba je vsade na nete, videa a tak, aj tu sa to dookola rozobera, pozri trebars tu topic845.html

alebo daj do gugla kanger BCC alebo BDC repair a mas tyzden co citat a pozerat :smok1:

su dve moznosti, bud si budes kupovat nahradne hlavy, alebo si to prerobis na vlastne spiralky... je to na tebe
Obrázok užívateľa
mirotaso
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Merlin » Uto 23. Dec 2014 22:44:38

No podla mna je dr.DAMPF dost drahy.
Ak to vezmem retrospektivne, na plat, ktory som poberal pocas prace pre spolocnost v CH, tak ani nie... :D
Ale v skutocnosti to je asi dobry obchod. Pokial tam nemusis ist 10km zo sneznicami na nohach, tak je to ok.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod mirotaso » Uto 23. Dec 2014 23:37:05

urcite si kup bazu napr. Fertigbasis, 18 mg/ml Nikotin, 150ml cena je dobra aj na SK pomery, predpokladam, ze aj kvalita bude a dajake prichute vyjde ta to potom lacnejsie ako hotove liquidy
Obrázok užívateľa
mirotaso
e-znalec
e-znalec

Poslaťod ROCK4891 » Ned 04. Jan 2015 21:06:51

No tak ja ešte počkám radšej...ale už som si povedal že keď táto s ego-w odíde ( mislím že ju bude treba vypálit) tak to premením a som zvedavý :D
inak dal som na teba mirotaso a objednal som : High-Class Basis, 18 mg/ml Nikotin, 100ml + bonusík : Frucht-Aromen, 10 ml, Mischungsverhältnis ca.3-5%, Ananas ( na ochutnávku ) a ešte na čo sa chcem opýtať na váš názor tak : Aspire K1 Starterset :
http://www.doktor-dampf.ch/E-Zigaretten ... erset.html
inak ešte malá otázočka dá sa ten mini protank aj nejako vypalovat alebo len umyť a a vymeniť tú hlavu dnuka lebo o nej neviem nič také nájsť?!
a inak máte už nejakého favorita čo sa tíka výdrže a spolahlivosti carto-clearo-mizéru lebo ide mi o to aby to vydržalo s čistením-pálením čo najdlhšie
lebo napr. tento čo bol na ego-w mi vydrží skoro mesiac a to stojí len 2-3e a určite nieje origo!
Ďakujem
ROCK4891
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod vrana40 » Ned 04. Jan 2015 21:25:54

ten aspire k1 kit je špička,to s kludným svedomím kúp :OK
a ten k1 myslim že hlava vydrži tak max. mesiac ako pri všetkom, zaleži kolko pretečie liquidu a akého cez neho, ja mam kanger dual hlavy a mením každých 14dní cca,ale to tu budem za barbara :lol:
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Predchádzajúci

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia