Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Vapingové pêle mêle /zaujímavosti, info, nielen zo sveta/

Vapingové pêle mêle /zaujímavosti, info, nielen zo sveta/

Voľná zóna pre pokec o všetkom možnom.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo

Re: Vapingové pêle mêle /zaujímavosti, info, nielen zo sveta

Poslaťod budka » Uto 27. Sep 2016 19:26:50

Možno by bolo sa zamyslieť aj nad tým že ak pri CCH niekto za pár minút zadymí celú krčmu a niekto z fajčiarov alebo nefajčiarov má alergiu na VG (o ktorej dovtedy netušil) tak môže byť pekný prúser. pe.stefpo by k tomu možno vedel dať lepšie info. ako sa alergia na VG prejavuje u neho.
Stačí trochu elementárnej slušnosti a všetci môžeme pri sebe bez problémov existovať. CCH partrí na súťaže, do prírody, domov na balkón a nie do podnikov kde chodí mix rôznych ľudí.
A netreba zabúdať ani na mediálnu masáž podľa ktorej je vaping škodlivejší ako cigarety. Kto nevie pravdu (fajčiari a nefajčiari) tak tomu aj malé obláčiky môžu vadiť.
Obrázok užívateľa
budka
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Beastik » Uto 27. Sep 2016 20:00:27

@budka:
Je to tak, mylny nazor na vapovanie vladne na Slovensku... S tym sa stretavam najviac, ze vapovanie je skodlivejsie ako Pryro. Moja odpoved je: Podla koho? Akej studie, kym platenej?
Ta alergia na VG zaujima aj mna, co poznam alergie na latky tak to ma extremny a rychly nabeh na slizniciach. Toto je hadam insie... :shock:
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod iqwe » Str 28. Sep 2016 2:25:54

Restaurace v nasi ulici je od zacatku roku plne nekuracka. Vapovat tam muzu a jsem za to rad. Pokud by se tam objevil nejaky CCHckar, co to bude prehanet, tak ho na to sam upozornim. Prece si tuto vyhodu nebudu kazit.

A jako nekurakovi se mi nechce vysedavat v tom smradu kurackych mistnosti jinde, a kdyz prijdu domu, smrdet jako popelnik. Uz jsem za ty roky odvykl, nehovoric o tom, ze mi pyro smrdi a když vencim psy, tak citim kuraka na 300 metru. :vaping:
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
Obrázok užívateľa
iqwe
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod pe.stefpo » Pia 30. Sep 2016 7:43:21

Nuz osobne to vnimam tiez hodne negativne.
Ako je problem ze cch je defakto sport pricom dtl je vaping ako aj mtl.
Najviac ma irituju decka a cch.
Uz som nejake decka smeroval z tym parostrojom niekam inam. Bolo to neunosne. Ja idem dtl ale mam o dost menej pary ako ktokolvek. Kedze pg :)

Alergia na vg a cch nuz. Pocitujem pri dlhodobom pobyte urcity nekonfort v podobe svrbenia a roznych tych stavov ktore ma uz varuju. Ale to je pri dlhodobom pobyte v zaparenej miestnosti.

Malo by sa to nejak riesit a cch presunut tam kam patry.
Dtl ako vapo styl nieje pokial je na normalnom hw az tak obtazujuci aj pre okolie a od mtl v ponere vypustenwj pary moc odlisny.

A najviac by sa malo riesit to -18 a vaping :( kedze to je hlavny problem
Co sa rumlovho vydea tyka je to o tom istom. Miesanie 3 veci dokopy. Cudujem sa ze to prezentuje tak ako to prezentuje a vecina stale miesa tieto 3 veci do jednej. Proste dtl nieje cch

Zoberme vapo shov kde cch nikto neriesi lebo slo o sutaz. Taktiez particka ludi v nejakej miestnosti ktoru si vybavia a trenuju. Popripade podnik kde si to odkomunikuju. Ale stale sa jedna o nadsencov cch
posledne recenzie portál.
pico mega
Obrázok užívateľa
pe.stefpo
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Beastik » Pia 07. Okt 2016 13:14:38

Dnes som natrafil na zaujimave info, ze prvy patent na e-cigu bol uz v 1963:
Obrázok
Je to sice starsi dvojrocny clanok (r.2014), ale zaujal ma ten patent :) Smokeless Cigarete
http://www.vice.com/read/e-cigarette-forums-are-booming-but-theyre-doomed

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod endy500 » Uto 17. Jan 2017 21:45:59

Obrázok
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Beastik » Pia 24. Feb 2017 9:09:41

Peticia za znizenie danoveho zatazenie pre vapingove veci?
http://vaping360.com/eu-vapor-tax-comments/
Aksi som sa v tom stratil...

Pekne zhrnutie Pyro versus Vapovanie:
http://vaping360.com/what-is-vaping/
Bohuzial je to v EN...

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod VapeRat » Str 17. Máj 2017 9:03:31

pe.stefpo píše:Nuz osobne to vnimam tiez hodne negativne.
Ako je problem ze cch je defakto sport pricom dtl je vaping ako aj mtl.
Najviac ma irituju decka a cch.
Uz som nejake decka smeroval z tym parostrojom niekam inam. Bolo to neunosne. Ja idem dtl ale mam o dost menej pary ako ktokolvek. Kedze pg :)

Alergia na vg a cch nuz. Pocitujem pri dlhodobom pobyte urcity nekonfort v podobe svrbenia a roznych tych stavov ktore ma uz varuju. Ale to je pri dlhodobom pobyte v zaparenej miestnosti.

Malo by sa to nejak riesit a cch presunut tam kam patry.
Dtl ako vapo styl nieje pokial je na normalnom hw az tak obtazujuci aj pre okolie a od mtl v ponere vypustenwj pary moc odlisny.

A najviac by sa malo riesit to -18 a vaping :( kedze to je hlavny problem
Co sa rumlovho vydea tyka je to o tom istom. Miesanie 3 veci dokopy. Cudujem sa ze to prezentuje tak ako to prezentuje a vecina stale miesa tieto 3 veci do jednej. Proste dtl nieje cch

Zoberme vapo shov kde cch nikto neriesi lebo slo o sutaz. Taktiez particka ludi v nejakej miestnosti ktoru si vybavia a trenuju. Popripade podnik kde si to odkomunikuju. Ale stale sa jedna o nadsencov cch

Mě ani tak nevadí nářky pana R. jako to že mráčky dělají děti. Nezřídka se mi stává vidím jak se ze základní školy vyvalí děti a u úst mají mrakostroje. Jak je to možné? Bohužel pro nás si toho všímají i "aktivní blbci" kteří mají potřebu se pořád v něčem angažovat viz toto http://ona.idnes.cz/deti-e-cigarety-zdr ... 2_deti_haa

Odesláno z mého Lenovo S850 pomocí Tapatalk
VapeRat
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Beastik » Str 17. Máj 2017 9:16:14

Video na konci clanku mi konecne objacnilo ako funguje ten tabakovy zazrak (alternativa k pyro, ale nie vaping).
Zda sa mi, ze s tym bude este viac udrzby ako na vapo, kedze sa tam nahrieva ciga v komore (prezentovane na videu) a tym tam vznika kopa bordelu, co treba cistit a kartacovat? Vapo dolejem bafam vymena vaty a bafam... a isto to bue stale take "vonave".

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Poslaťod VapeRat » Str 17. Máj 2017 9:31:26

Mám známého pracujícího pro Philip Morris a o téhle "novince" mluví již nějaký pátek. Proto také začaly vycházet články které mají lidi odradit od ecigarety. Ať už o složení , nebezpečnosti , explozích atd. Účel je jediný : připravit podhoubí pro tento strojek. Ohledně údržby... Sám používám herb vapo a můžu říct že je skoro bezúdržbový. Jediné co potřebujete je kartáček (mini verze štětky na čištění kojeneckých lahví) a nabíječku. Zkoušel jsem vapoval i tabák ale neoslovilo mě to. Myslím že spousta lidí do toho nepůjde z důvodu že při vydechování z vás nejde žádný "kouř".

Odesláno z mého Lenovo S850 pomocí Tapatalk
VapeRat
e-začiatočník
e-začiatočník

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť