Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Kangertech I Pow 2 vv batéria

Kangertech I Pow 2 vv batéria

Debata o rôznych druhoch atomizérov, clearomizérov a batériách pre elektronické cigarety.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Kangertech I Pow 2 vv batéria

Poslaťod Jewelz » Uto 10. Feb 2015 15:43:15

Nazdar vaperi! Po dlhšom premýšľaní o gripoch a modoch som dospel k názoru, že si skúsim zaobstarať túto batériu. Pobehal som shopy na nete, a najviac mi učarovala i pow 2ka. Priemer ako môj kanger protank 2, zapustená 510, mini displej, výkon od 3w do 15w. Na protanku mám momentálne hlavu 2,5 ohm. Edo ju má v shope za cca 25€ čo nieje taká investícia ako mod. Máte s ňou niekto skúsenosti? Skúsim ich skamarátiť, určite to bude lepšie ako eGo upgrade batéria na ktorej fičím teraz. Za každý názor som vopred vďačný!
Smoking kills, vaping is future, and future is NOW! (RipTripper)
Obrázok užívateľa
Jewelz
e-odborník
e-odborník

Partner

www.smoki.sk

Re: Kangertech I Pow 2 vv batéria

Poslaťod vrana40 » Uto 10. Feb 2015 17:15:03

chybu myslim neurobiš,berie clery od 1ohm čo je na ego slušné , aj tých 15w hadam využiješ . Ak sa rozhodneš ju brať,nezabudni na zlavový kupon u edo, iba na baterke to budeš mať 1ečko dole s ceny ;)
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Kmeťo » Str 11. Feb 2015 2:24:21

V podstate moc tých možností ani nemáš, pokiaľ som teda pochopil, že nechceš nič na 18650, ale maximálne na 18350. Na tých 18350 máš relatívne nízku kapacitu a výkon, to už potom radšej ísť do 16650, lenže tam zas nemáš, okrem toho Ismoka Igo, čo Ti písal vrana, príliš veľký výber a na tom Igo-u ten Subtank, čo by si chcel Ty, moc nepošteklíš. Takže nakoniec Ti zostáva len to čo si si vybral, ale zase by som to nevidel až tak zúfalo, pasuje to so všetkými tými" atíkmi strednej triedy" s priemerom okolo 18mm a má to aj celkom slušný výkon takže nakoniec aj to Nano by Ti na tom mohlo docela dobre fachčiť...
Kmeťo
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Merlin » Str 11. Feb 2015 2:49:28

Spravny vaper, pari aj z vacku..
Ked mu kluce kratnu nahradny clanok..
Ked uz, tak minikajfun a nemesis v kombinacii od ivogo..
To sa da na 1,8R parit aj z 14650..
Problem, kde zobrat dobry clanok 14650 a nekradnut..
Alebo kupit, aby nas nechytili...
:rehot:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Jewelz » Str 11. Feb 2015 5:49:29

Takže batéria je už na ceste, poobede si ju vyzdvihnem. Edo to dokonca poslal večer, čo som nedúfal. Hodil som si k tomu na test 1,8 hlavu na protank 2 a liquid tak mám aj poštovné zdarma aj 1,5€ zľavu. 4€ ušetrené ;) A myslím si, že v kombinácii s protankom to bude vyzerať decentne, tak sa bude s nej pariť aj v robote. Inak chalani spomínate si na svoje začiatky? S čoho ste parili a ako ste išli hore? Mne osobne robí radosť sa posúvať po krôčikoch hore, testovať čo mi ako sedí, nie skočiť s obyč "fixky" na mod čo dá 40w ;) Aspoň budem mať prehľad čo a ako dymí. Ako u mňa s liquidmi. Na začiatok som kúpil hneď 30 ml Liqua tobacco a zistilbsom že mi viac sedí ovocie. Tak som s nej vydimil tak 5 ml a odvtedy leží v šuflíku. Ak má niekto s okolia PB o ňu záujem, kľudne darujem ;) Dnes potestujem tú I Pow a dám sem ako valí ;)
Obrázok užívateľa
Jewelz
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Merlin » Str 11. Feb 2015 12:18:01

No neviem ako MY, ale ja si viem zaspominat kedykolvek, ako som pouzil a presiel z "bezvyznamnych bateriek" na 18650
A pretoze je to uplne primitivne riesenie, dokonca neobsahuje ani letovane spoje, nabija a funguje dodnes.
Vzniklo na sklonku roku 2008.
Ako rychla uprava zmrtvych vstania Ruyan cigary.
Atomizer je upravovany niekolko krat, boli aj lepsie upravy, tato ostala mne.
Ked si chcem zaspominat, tak nasroubujem patronu a pohulim.
Sameho ma prekvapuje vykon a dymivost tejto zostavy.
Nezaostava za modernymi a sucasnymi aj vykonnymi e-huliacimi potrebami..
Modalita koli istej napadnej podobnosti kontury tela, dostala nazov "V1" unexploded.
povodna konturova podobnost bola vyssia, pretoze ako zdroj sa pouzival clanok 14500
Kam sa sere minimalizmus a kubizmus... toto je chopper z velkym srdcom!
:vap_cig:
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Jewelz » Str 11. Feb 2015 15:26:53

Tomu sa povie pohrať sa ;) Ja ešte niesom pripravený napríklad na rba hlavy, testovanie odporov a napätí. To by som sa prehúlil každý deň a asi by som bol tak zmagorený že by som nevidel ani rozdiel medzi setupmi. Ja si takto pomaličky potestujem menej kvalitné veci a potim pôjdem hore. Ak si doprajem ten subtank tak vtedy budem uvažovať o mode a mechanike. Inak cestujem z práce, doma žltý papierik a zásielka od Eda na pošte. Hneď tam poletím a mám do večera o zábavu a nikotínové šoky postarané. Ak sa podarí, skúsim sem hodiť nejakú svoju laickú recenziu. Aspoň sa pobavíte, zasmejete, možno to niekomu niečo dá. Tak zatim dozhulenia ;)
Obrázok užívateľa
Jewelz
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Jewelz » Str 11. Feb 2015 20:22:19

Nooo takže sa ozývam po cca dvoch hodinkách testovania. Batéria je na pohľad vymakaná, s protankom 2 sedí nádherne. Doteraz som nemal česť pracovať s niečím čo má vw. Na mojej eGo upgrade sa dalo voliť len medzi 3,5V a 4,2V. Bola tam samozrejme zmena chuti a dymivosti liquidu. Ale to čo som si vyskúšal dnes ma teda dostalo. Veľa z vás sa možno zasmeje, pretože sa s tým stretávate denne, ale spomente si že som rok frčal na iSmoka+eGo. Do protanku som nainštaloval liquid GrassHopper od American Stars, 1,8 ohm hlavu a skúšal som pekne od 3w. Zozačiatku nič moc, ale ako som sa dostal cez 6w som bol prekvapený. Každým zvýšením sa chuť liquidu krásne kryštalizovala. Najskôr jemné odtiene, potom neskôr rázne nastúpil mentol a cca cez 8w karamel. Nad 12w som cítil spáleninu, už to bolo veľa. Vedel som, že liquid mení chuť, ale že až tak výrazne som teda netušil. Takže som maximálne spokojný s touto novou hračkou za cca 25 eur. A teším sa keď do tanku šupnem Jamaican fruit. To bude mňamka :smok2: Tak mi držte palce aby som sa neprešlahol nikotínom :smok9:
Obrázok užívateľa
Jewelz
e-odborník
e-odborník

Poslaťod budka » Str 11. Feb 2015 20:24:40

Tak si to teda uži. Takéto nadšené reakcie na fóre mi hneď zlepšia deň :smok2:
Obrázok
Obrázok užívateľa
budka
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Jewelz » Str 11. Feb 2015 20:34:16

Vďaka! Človek tu číta ako si chlapci motajú svoje setupy, miešajú liquidy a vôbec si neuvedomí že to môže vždy chutiť a dymiť inak ;) a že je s tým kopec zábavy
Obrázok užívateľa
Jewelz
e-odborník
e-odborník

Ďalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Atomizéry, Cartomizéry, Batérie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť