Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - E cigarety pre začiatočníka

E cigarety pre začiatočníka

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: DeMaio, pe.stefpo, Beastik, Welchi

E cigarety pre začiatočníka

Poslaťod baggio » Str 25. Feb 2015 22:11:43

Ahojte.Som tu nový a chcel by som prejsť na e cigarety. Už dva týždne len pozerám.Poraďte my čo kúpiť. :? Mám kúpiť jeden kusový,alebo set dva kusy?
Ked som dobre pochopil tak Clearomizéru nemusím kupovať len raz,a potom len vnútrajšok atomizér treba vymieňať?
Teraz vyfajčím tak krabicu krabicu a pol cigariet,a liguidu by to bolo koľko? Koľko asi musím nakúpiť na mesiac?
Podla Vás táto sada? : http://www.zdravsia-cigareta.sk/eGo-CE5 ... l-d126.htm
alebo :http://www.elektronicka-cigareta-online.sk/elektronickacigareta/eshop/49-1-E-Cigareta-Vision/0/5/2655-E-cigareta-Vision-spinner-CE-4-1100-mAh-2ks-silver
Parím na Toptank, Eleaf iStick TC 60W + Melo2, Subtank mini, Eleaf Istick20W-GS Air,Innokin iTaste VV 800 mAh,Aspire BVCObrázok
Obrázok užívateľa
baggio
e-znalec
e-znalec

Partner

www.smoki.sk

Re: E cigarety pre začiatočníka

Poslaťod vrana40 » Str 25. Feb 2015 22:38:22

ahoj, vitaj na fore a na všetko sa pýtaj ;)
ta prva sada sa na nič nehrá a vyzera myslím v pohode na začiatok za tie eurače, ta druhá neviem,su tam sice vv baterky, ale za 25eur kompletka sada kde su vraj aj dve original vision spinnerky 1100 neviem neviem , to je istý fake
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Poslaťod vrana40 » Str 25. Feb 2015 22:43:56

@allartvideo
tak ty si bol iný profík :D ja som začínal na niečom horšom ešte - ego T - to bol dessssss ale vydržal som :oslava:
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Poslaťod mitter100 » Str 25. Feb 2015 22:46:48

Ahoj baggio, najprv si musíš ujasniť v hlave či to chceš alebo ideš len skúšať.
Najidealnejšie je isť na nejaké stretko a tam odskúšať.
Môžeš si vybrať akekolvek sady aj najlacnejšie ale nemusí ťa to uspokojiť, alebo nahradiť
pyro.
Musíš rátať aj s neuspechom.
Najprv si treba zhodnotiť kolko chceš investovať Euríkov. Potom môžeme radiť.
Takto je to ťažké, čo si si vybral bolo dobré v celku pred 2-rokmi. Dnes je
vaping niekde inde. Je tiež dôležité čo od toho očakávaš.
Musíš si u vapingu uvedomiť, že je to o niečom inom ako kúpim baterku atik a fungujem.
Je to údržba špekulácie, miešanie a to človeka uspokojí.Proste nečakaj od toho to, že je to ako
pyro kupil si krabičku zapalovač a fajčil.
Ako nechcem Ta od vapingu odrádzať, ale aby si sa vyhol velkým výdavkom je potrebné si uvedomiť
čo to obnáša, čo to stojí, čo treba urobiť, lacné veci a výpredaj Ti nič nedá a budeš sklamaný pokial nie
si zručný a dokážeš si to vytuniť.
Já radím nováčkom zo svojich skúseností, čo som do toho vrazil, zbytočne keby som mal dnešné vedomosti.
Preto ti to píšem aby si zvážil čo od toho očakávaš, nie je to pyro, nie je to ten smrad. Pri 30 pyro denne
čo som mal spotrebu aj ja a čo si si vybral ego sadu minimálne bázu 18mg

:vap_cig:
Obrázok
[b]KBOX MINI,TARGET MINI,eVic VTwo Mini
inawera-miešam MAXX,VIRGINIA ART,REVOLUTION
Obrázok[/b]
Obrázok užívateľa
mitter100
e-veterán
e-veterán

Poslaťod vrana40 » Str 25. Feb 2015 22:58:17

s časti súhlasím, lacne sady sú kôli niečomu lacne a značkové drahé. Ja som daval za pyro okolo 120eur mesačne, za prve dva mesiace som investoval do ecig asi 150 a teraz sa hýbem asi na 20eur
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Kmeťo » Str 25. Feb 2015 23:14:25

Jeden kusový, alebo sadu...
Pred časom, by som povedal, že určite sadu, ale...
Pokiaľ si vo fáze skúsim, uvidím, tak dnes sa už skôr prikláňam k tomu jednému kusovému, na ktorom sa presvedčíš, že to môže pre Teba fungovať, vychytáš svoje potreby a požiadavky a za týždeň s presne zadefinovanými parametrami dokúpiš ďalej...
Kmeťo
e-veterán
e-veterán

Poslaťod danoPD » Str 25. Feb 2015 23:23:34

Ja sa prikláňam k sade dvoch, neni väčších nervov (a tým zvýšené riziko rýchleho návratu k smrdlavým) keď ti neskúsenému dojde baterka uprostred šichty!!!
Baggio ak sa rozhodneš pre ego sadu, neni ti čo vytýkať, tvoja voľba, mnoho mnoho ľudí na ego typoch funguje aj roky aj napriek tomu, že sú na svete onakvejšie veci na hulenie. No zároveň buď pripravený, že sa môže stať, že o týždeň až tri už budeš hľadať niečo výkonnejšie keďže si tuhý fajčoš. Spotrebu cigariet máš asi ako som ja mal, a o mesiac som už kupoval VW/VV grip a opraviteľné atomzéri. Ale to som ja, a ty si ty. Preto sa rozhodni ktorú radu si prisvojíš a potom ak sa náhodou nedostaví hneď na prvú šupu úspech tak si nenadávaj, že si mohol lepšie vybrať. Najlepší výber je totiž to, že už nechceš fajčiť tie smrdlavé kašlavé zabíjače chuti a chceš vapovať voňavé chutné nikotínom obohatené mňamky ;) Držím ti palec!!!
Je jedno čo a z čoho vapuješ, hlavne že nefajčíš!
Moja pivnica

Obrázok
Obrázok užívateľa
danoPD
e-veterán
e-veterán

Poslaťod baggio » Str 25. Feb 2015 23:34:39

Dakujem za odpovede.Veľmi veľa nechcem do toho dať.Až potom to uvidím.Pozeral som výrobky Kangertech ale je slabá ponuka.
A čo poviete na toto:? http://www.smoki.sk/p/185/elektronicka- ... B83%5D=334
Naposledy upravil baggio dňa Štv 26. Feb 2015 0:20:21, celkovo upravené 1
Parím na Toptank, Eleaf iStick TC 60W + Melo2, Subtank mini, Eleaf Istick20W-GS Air,Innokin iTaste VV 800 mAh,Aspire BVCObrázok
Obrázok užívateľa
baggio
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Kmeťo » Str 25. Feb 2015 23:38:37

dano máš pravdu, neni väčších nervov, ako keď dôjde baterka uprostred šichty. Práve preto som si kúpil na začiatku sadu a hneď na to ďalšiu a keďže som mal 3 nové baterky, tak aj napriek tomu, že ma už prestávalo baviť to večné nabíjanie, tak som nechcel ísť hneď ďalej, ale ich aspoň trochu "zodrať". Nehovorím, samozrejme to je na zváženie...
Kmeťo
e-veterán
e-veterán

Poslaťod lumio » Štv 26. Feb 2015 0:01:40

Na tu itaste je dobra ponuka za 2 kusy na smoki.sk
Cuboid, Castigador 1:1, Medusa, Dovpo GX-200, KBox, Firephoenix II, Fury-s, Ismoka
Velocity RDA, Mad Hatter RDA, Vector RDA, Vortice RDA,Nextgen,Asmodus RDA, X-Pure, RSBTII, VCT, RSST, T-Dux4, BCCmega
Obrázok užívateľa
lumio
e-znalec
e-znalec

Ďalší

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia