Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Práve vapujem a nechutí mi.....

Práve vapujem a nechutí mi.....

Všetko o liquidoch, výrobcoch a Vaše vlastné hodnotenia.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Upozornenie:
Liquidy môžu obsahovať nikotín. Nikotín je návyková a silne toxická látka.
- Budte maximálne opatrný pri manipulácii s liquidmi obsahujúcimi nikotín!
- Liquidy s obsahom nikotínu skladujte bezpečne mimo dosah detí a zvierat uložené v obaloch s bezpečnostným uzáverom!
- Liquidy s obsahom nikotínu nesmú používať deti a mladistvý do 18 rokov!

Diskusné fórum www.el-cigareta.eu nezodpovedá za prípadné škody na zdraví a majetku ktoré vzniknú na základe nasledujúcich informácii obsiahnutých v tomto fóre.

Re: Práve vapujem a nechutí mi.....

Poslaťod mniXo » Štv 21. Máj 2015 21:55:33

budka píše:Ak ti chutí Bright Tobacco od Liqua a chceš skúsiť miešať vlastné liquidy tak odporúčam FlavourArt bázu a do toho FlavourArt príchuť 7 Leaves. Je to veľmi podobná až takmer totožná chuť. Teda aspoň bola pred 3 rokmi keď som prechádzal z hotoviek na vlastné mixy.

vdaka za info ... urcite to vyskusam :dhd:
Obrázok
Kangertech™ Evod MEGA 1900mAh steel, Kangertech™ GeniTank
Na vaping som minul 320.60€.
Obrázok užívateľa
mniXo
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Mego » Ned 24. Máj 2015 22:53:52

[quote="mniXo"
Od Liqua som vyskusal: Traditional Tobacco, American Tobacco, Bright Tobacco, Citrus MIX, Turkish Tobacco a Two Mints.
[/quote]

American tobacco mám a silno ho neodporúčam. Dobré grády však nabere vtedy, ak do 2ml Energy drinku pridám 0,2ml tohto tobacca. Vtedy je to dobré.
Obrázok
Joyetech Ego AIO pro 0.5R

Kedy prestaneš fajčiť? Ja nefajčim, ja inhalujem
Mego
e-znalec
e-znalec

Poslaťod mniXo » Pon 25. Máj 2015 22:19:19

Mego píše:
mniXo píše:Od Liqua som vyskusal: Traditional Tobacco, American Tobacco, Bright Tobacco, Citrus MIX, Turkish Tobacco a Two Mints.

American tobacco mám a silno ho neodporúčam. Dobré grády však nabere vtedy, ak do 2ml Energy drinku pridám 0,2ml tohto tobacca. Vtedy je to dobré.

100 ludi 100 chuti :smok1:
Obrázok
Kangertech™ Evod MEGA 1900mAh steel, Kangertech™ GeniTank
Na vaping som minul 320.60€.
Obrázok užívateľa
mniXo
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Kleistenes » Pon 25. Máj 2015 22:44:07

liqua french pipe.

ale tromfne ho livani od atmosu :mrgreen:
FUZZe XL2•Magneto1939•iTaste134
TheRussian № 0573
Temon № 0215
6.4.2013:EOC
                                                                                      Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Kleistenes
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod cherubiel » Sob 30. Máj 2015 2:02:35

tym ze som sa o domacom myxovani dozvedel len prednedavnom tak doma este nemam vlastne laboratorium takze som bol odkazany nakupovat hotove liquidy a jeden z najhorsich aky som kupil bola Kava neviem co je to za produkciu kupil som to v polsku ale uplny humus ostatne z polska boli ok ale ta kava nie ani uz zrejme nic kavove skusat nebudem...
first stile mod, kayfun 3.1

Obrázok
Obrázok užívateľa
cherubiel
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Osiris » Štv 21. Jan 2016 13:52:26

Vita e-style Blacberry/Ostruzina. Humus-kentus na entu. :smok9: Po ovoci ani naznak, dominuje mydlovo-saponatova pachut. Po 2-3 potiahnutiach siel do kosa. A ja blbec som to nalial do par dnoveho Cubisu :( Keby bol tank starsi, tak leti do kosa tiez, lebo ten smrad sa v nom drzal aj napriek dokladnemu vycisteniu este dlho, nastastie po stiahnuti cca 1ml dobreho juice sa vytratil...
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod iso3001 » Pon 16. Júl 2018 12:42:22

moje omyly za ostatny cas :x (vsetko su to samozrejme subjektivne veci a nemaju nic spolocne s _kvalitou_ daneho produktu, ide cisto len o chut), miesal som vacsinou vyrobcom odporucane koncentracie.

Heisenberg / VampireVape- vsetci o tom basnili, same superlativy v hodnoteniach, skusil som, ledva som dovapoval 2ml :x chladivy nastup je fajn, ale vadi mi tam ten umelohmotny cukrikovy chvostik na konci, je tam proste nieco, co mi na tej dochuti nesedi, a to tak, ze velmi. ak to porovnam s GreenTempest od JungleWave, tak ten je podla mna namiesany ovela citlivejsie

Ice Melon / Bozz - sladke. na moj vkus prilis sladke. ale ze MegaSladke.

Purple Sunrise / JungleWave - toto bolo na hrane, nie ze by vyslovene nechutilo, ale mal som z toho cudny dojem, okrem toho z podobneho spektra mam inych kadidatov

Chill'dTobacco / CosmicFog - samotna chut je ok, ale na mna je prilis intenzivna, skusal som nariedit na 1/2, ale uz to nejako nebolo ono, rozbilo na to nieco, co uz tak nefungovalo :cry: toto mi je celkom luto, lebo mi na tom vlastne vadi len ta koncentracia.

Aloe / BigMouth - chut samotna ok, ale opat nejaky podton, ktory mi tam prekazal a kazil cely zazitok, co je celkom skoda, lebo aroma sympaticka
:::mods::: pico 75W/TC, smok al85 alien baby, joyetech cuboid mini 80w
:::attys::: doggystyle 2k16, dvarw clone MTL, siren 2, jorda RDA clone, kayfun prime clone
::::fuel::: kolace, ovocie, organicke tabakovky, kuriozitky
Obrázok užívateľa
iso3001
e-znalec
e-znalec

Predchádzajúci

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Liquidy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia