Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Modus operandi vapovania

Modus operandi vapovania

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: Modus operandi vapovania

Poslaťod meffisto6 » Uto 21. Apr 2015 21:23:47

heh, vidim ze nie som sam koho den sa konci a zacina vapingom...
hned rano na WCku uz taham :-), ranajky väcsinou riesim az v praci, takze rano nalacno, ale dlho cca rok sam drzal zasadu ze vaping az po ranajkach, ako to bolo aj s pyrom. V praci taham vzdy ked sa da a je chut, doma detto, vecer tesne pred spanim tiez msim dat aspon par praskov. Som dudlikant, takto pri PC a v aute aj hodinku v kuse. A este pro kocikovani mladsej dcery, naposledy som dal skoro cely kayfun za cca 2 hodky, hold na vzduchu chuti... :smok3. Miesam na 4,5mg a spotreba akolo 5 ml pri normalnom rezime, a ako bolo povedane telo si samo poviem kedy ma dost :smok9:
Cloupor mini+
idem si stale Kayfun-y a som spokojny
Vlastne mixiky 4,5 mg
Obrázok
Obrázok užívateľa
meffisto6
e-znalec
e-znalec

Poslaťod antik1986 » Uto 21. Apr 2015 23:44:22

Ja tiez ked soferujem papat musim nejaky dobry cucoriedkovy kolacik :D chodim casto po dialnici tak hodim tempomat a venujem sa vapingu :vaping: a vtedy cuckam stale ked chuti tak co uz :vap_cig: ale rano ozaj az ked dam nieco do huby aspon tu kavu inek to dava kopance :lol:
Obrázok užívateľa
antik1986
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Kmeťo » Sob 02. Máj 2015 9:25:50

Ešte pred mesiacom bol tento vzorec u mňa pomerne jednoduchý. Vapoval som síce iba raz denne, zato ale od svitu do mrku. Ako rodený dudlikátor som "zapojený" imrvére furt a stále. Spotreba sa mi hýbe okolo 7ml/deň po celý čas mojej vaperskej odysey, bez rozdielu, či som kedysi dával 18mg/ml, alebo teraz 4mg/ml. Jediný rozdiel je v tom, že na tých vyšších oktánoch, aj keď si telo povedalo dosť, tak mu to moc nepomohlo, lebo som to aj tak z huby nevytiahol a v duchu hesla "oči by jedli ďalej" som hulil aj s "knedlíkom" v krku a oroseným čelom od studeného potu. Tak som radšej zvolil cestu znižovania, síce mám stále rovnakú spotrebu, ale aspoň ma už pri tom neklepe...
Kmeťo
e-veterán
e-veterán

Predchádzajúci

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia