Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Modus operandi vapovania

Modus operandi vapovania

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: Modus operandi vapovania

Poslaťod Merlin » Pon 20. Apr 2015 13:13:10

To je podla mna velmi individualne.
Sam som tabakovo uchylny, ale mozem vapovat vsetko, aj kolace a ovocie, ale musel som si to zakazat, najma napoje, kolace a cokoladu, lebo som zacal znizovat obsah nikotinu v liqide a mal to ako dudlik a stale chut si nieco zajest.
Preto sa snazim frcat primarne na tabakovych liqidoch, kde funguje akasi podvedoma poistka, 20 potahov a stacilo a zamerne nepouzivam liqidy ani maceraty pod 18mg/ml, aby som mal pocit, ako pri fajceni kedysi oblubenych cigar a silnych cigariet.
Po dlhom case som dokazal, denne stiahnut mozstvo na 1,5-2 ml, ale niekedy, ked mam chut, tak aj 24mg HoL, alebo vlastny macerat, pripadne miesanice vyvapujem aj 6ml.
Mam dni, kedy si nedam ani jeden potah, proste nemam chut, ale potom sa zas nasledujuci den, uz chut mam a davam si bezne mnozstvo.
Kto fajcil cigarety, podla mna ani nevie co je tabak, lebo ked som fajcil napr. fajku, tak som nikotinu denne dostal do seba ovela viac, ako beznym vapingom.
Vsetko zavisi podla nalady, chuti a prostredia.
Dnes podla mna cigarety su len z vypraneho tabaku, aj tie "najsilnesie" dostupne na trhu, maju v sebe obsah nikotinu len okolo 0,8-1mg/ cigaretu a to je asi tolko, kolko mavali v 90tych rokoch tie z onacenim "light".
Normalna cigareta z tabaku, ako napr. Ligeros, alebo stare bezfiltrove camel, pripadne ine, ako cheguevara, romeo y juliette, cinske yioulyn a dalsie, maju ako normalny obsah nikotinu 2,8mg/ cigaretu az 4mg/ cigaretu a verte, ci nie, ani silny fajciar, neda denne celu krabicku. Obvykle aj tuhemu fajciarovi stacilo, ak si dal denne 3-8 cigariet.
Dnes viem, ze spraskat denne 3 krabicky zltych cameliek nieje problem, ale je to skor o ekonomii, pretoze viem, ze nepotrebujem decht a sragory z tabaku, aby som uspokojil potrebu nikotinovej zavislosti.
A este aj ta zavislost postupne umna ustupuje, skor sa zameriavam na chute a rozne odtiene chuti, ako na samotnu potrebu vapovat. Podobne, ako tomu bolo u fajcenia tabakov vo fajkach a cigarach.
:vaping:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod mniXo » Pon 20. Apr 2015 13:27:13

Ja som len začiatočník vo vapovaní. Prvý krát to bolo minulý utorok, ale od vtedy ani jedno pyro. Pred raňajkami nevapujem, ale po nich hneď. Potom viacmenej každú hodinku keď som v práci a doma tak každú hodinku a pol. Som prekvapený, že mi stačí 10 potiahnutí. Ale tak ako písal allartvideo, keď som dával pyro, tak pred spaním som nepálil. Teraz si idem najprv dať :vaping: a až tak do postele.
Obrázok
Kangertech™ Evod MEGA 1900mAh steel, Kangertech™ GeniTank
Na vaping som minul 320.60€.
Obrázok užívateľa
mniXo
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod mitter100 » Pon 20. Apr 2015 13:52:47

Já vapujem ked mi chutí a poťahy nepočítam, telo oznámi prestaň už máš dosť...
A vktorúkolvek hodinu
v priemere mi to vychádza ml na deň 2-4ml 9mg tavakovka, neohrdnem ani ovocím....
tak nejak to je so mnou...

:D :vap_cig:
Obrázok
[b]UŽ NERIEŠIM
inawera-miešam PODĽA CHUTI
Obrázok[/b]
Obrázok užívateľa
mitter100
e-veterán
e-veterán

Poslaťod jofe » Pon 20. Apr 2015 14:01:40

Pálim nonstop okrem spania:-), ráno to je prvé ,čo urobím, kým zohrejem vodu na kávu. Sila 9-12mg, pred zhruba 4 rokmi keď som začal vapovať tak som mal silu 24 a 26 mg. A jak chutí, mám ovocie aj tabak ,alebo keď už chcem zmeniť chuťové bunky tak mentol
Vapujem od 13.7.2011
HW: various
SW: various
Obrázok užívateľa
jofe
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod haffy » Pon 20. Apr 2015 18:36:02

Ja prevadzkujem dudlikovanie. V praci mam prckov protank alebo geni ale uz aby som bol doma a dal si davku z genesisov. Asi bola moja chyba ze za rok som znizil nikotin z 18 na 6mg niekedy aj menej mam aj 4mg ovocne prichute. Je mi to ale jedno len ma tesi ze doma mi fajcia ale mna to ani omylom nerozhodi a cigaretu uz nikdy nedam do ust a to je to o co mi islo!
20181510
haffy
e-znalec
e-znalec

Poslaťod sud » Pon 20. Apr 2015 18:38:28

Tak ja sa musím priznať, že môj deň začína a končí vapingom v posteli. Medzitým 2- 3 x dolejem Kayfuna.
Na (ne)šťastie nie som ničím obmedzovaný, nakoľko pracujem doma.
Obrázok
sud
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Jewelz » Pon 20. Apr 2015 20:54:29

Ja sa ráno zobudím, zalejem kávu, umyjem zuby a beriem psa von. Tam putuje vercajch do úst, ale len pár práskov na rozbeh. Keď prídem domov, káva je tak akurát, v poslednej dobe beriem dripper, nakvapkám niečo chuťovo výraznejšie a dymím pri rannej káve. Raňajkujem napríklad až cca 2 hodiny po zobudení, skôr mi nechutí. Počas dňa vyťahujem cigu tak cca raz za pol hodky, ale dám si cca 5 práskov a ide do vačku. A večer pred spaním som bol zvyknutý si dať 2 cigy za sebou, takže vapujem tiež o niečo dlhšie ako bežne a idem spať. Takto mám spotrebu cca 5ml.
Smoking kills, vaping is future, and future is NOW! (RipTripper)
Obrázok užívateľa
Jewelz
e-odborník
e-odborník

Poslaťod endy500 » Uto 21. Apr 2015 14:09:41

Ja vapujem ráno po ceste do roboty v aute (20min), ale nie veľa práskov max.10. (raňajkujem v práci takže som na lačno)
V práci nie veľa dohromady max 30 - 40 práskov (v kancli nemôžem kolegu s toho bolí hlava)
Po ceste domov v aute to mám v papuli nonstop (20 práskov)
Doma sa venujem synovi takže parím len keď sme vonku (chválapánu je tu leto a keď prídem domov hneď ho beriem von)
Keď krpec zaspí naložím si plný GeniTank Mini (1,6ml) nejakým sladkým koláčom a spať idem až keď je prázdny.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod antik1986 » Uto 21. Apr 2015 18:16:41

Ja mam ligiud namiesany na 5mg/l a fajcim co mi chuti sladke tabakovky je mi jedno ale viac mam radsej sladke aj celodenne nemam problem rano kurim az po kave bezne mam spotrebu 3ml na den ale ked sa pije tak vytiahnem aj 5ml ale zatial som viac nedal nie preto ze by som sa obmedzoval ale tak mi to staci a keby ma tak z toho hrozne nesusilo ( to je asi iba moj individualny problem) tak by som fajal asi aj viac :vaping:
Obrázok užívateľa
antik1986
e-znalec
e-znalec

Poslaťod freee » Uto 21. Apr 2015 18:24:15

no umna to vypada asi takto na pc stoliku,cize schmatnem to co na co mam v danej chvili chut,v kazdom nieco ine naliate,von si beriem zalezi podla pocasia ake mam vrecka..:) v lete xlko,v zime znesiem boxmod..spotrebu neriesim,hulim kedy chuti..teda stale hehe..ale ratam okolo 10ml denne,ale pri subtankoch a GT2 to nieje problem..4-6mg nic..
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
Obrázok

Elemky,Marsky,Godlengate..
Obrázok užívateľa
freee
e-znalec
e-znalec

Ďalší

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia