Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Joytech Ego One

Joytech Ego One

Debata a Vaše recenzie o konkrétnych modeloch e cigariet.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Re: Joytech Ego One

Poslaťod Jewelz » Štv 23. Júl 2015 22:42:31

Matobb zajtra mi pridu od vapor.sk nove hlavy 1R tak uvidim co budu robit. Len mne prskala aj 0,5 aj 1 tie co boli origo v baleni tak neviem.. A liquidov som vystriedal viac takze tym to urcite nebude
Smoking kills, vaping is future, and future is NOW! (RipTripper)
Obrázok užívateľa
Jewelz
e-odborník
e-odborník

Partner

Vaping Portál

Poslaťod Ronon » Pia 24. Júl 2015 9:47:46

To prskanie v tomto prípade ani tak nie je závislé od liquidu, ktorý používate, ale hlavne od otvorenia prieduchov a od sily poťahu. Ja som si na sebe všimol, že mi viac prská do DripTipu vtedy, keď silnejšie pred tým pár krát potiahnem s priškrteným prieduchom. Zbylá para v prieduchu sa nahromadí, zkondenzuje, ztečie a je to potom trošku ako prechlastané a vie to prsknúť. Preto keď cítim, že sa mi to stane, tak cez DripTip odfŕknem nahromadený liquid a je to zas OK.
Obrázok
Ronon
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Jewelz » Pia 24. Júl 2015 10:00:08

Ronon vďaka! Ja som si to teraz cca 10minút vyskúšal ťahať pomalšie a ono to neprská! Ja debil som už zmagorený z kvapkača a subtanku ťahať ako vysavač. No musím si ja zase zvykať ťahať ako z eGoistu starého- hlavne v klidu ;) Takže problém vytiešený. Ešte raz díki! :vap_cig:
Obrázok užívateľa
Jewelz
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Ronon » Pia 24. Júl 2015 10:50:11

Vapor bude mať onedlho aj tie CLR hlavy, čo sa mne viac pozdávajú, dávajú viac pary a hlavne, nie je problém urobiť suché pálenie. Vytiahnem vatu, vypálim a vsuniem novú, čo pri CL hlavách nie je možné. A ak sa Ti potom chce, môžeš si ju sám aj namotať.
Obrázok
Ronon
e-znalec
e-znalec

Poslaťod vrana40 » Pia 24. Júl 2015 11:16:07

chlapy ta 1ohm sa da vapovat aj do ust ? na subtanku nehrozí tak zvažujem megu one atik kupiť,vraj s ním by sa to malo dať, skusenosti?
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Ronon » Pia 24. Júl 2015 12:37:33

Vrana ja vapujem len do úst a nezáleží či mám 0,5ohm alebo 1,0ohm, ale je potrebné priškrtiť prieduch na minimum (že je skoro uzavretý) a vtedy v pohode do úst. Najskôr som sa bál toho, že keď priškrtím prieduch, tak to bude pri inhalovaní pískať, ale nič nepíska.
Obrázok
Ronon
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Jewelz » Pia 24. Júl 2015 12:51:37

@vrana - na tej 1R hlave sa priamo do pluc skoro ani neda tahat na plny airflow, dierka v nej je velmi mala. A ked si s 0,5R utiahnes airflow na minimum, v pohode sa da fungovat do ust. Ak by sme dali nejaky vapezraz, mozes si skusit ;)
@Ronon vapor.sk ma tie hlavy uz, http://www.vapor.sk/vapor/eshop/10-1-JOYETECH-prislusenstvo/225-2-Joyetech-eGo-ONE-XL-2200/5/2123-Nahradna-zhaviaca-hlava-CLR-pre-eGo-One alebo ich najdes aj na ego-cigarety.sk Edo ale nema tie cl hlavy, no ma dokonca aj titanovu myslim na temperature control mody.
Obrázok užívateľa
Jewelz
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Ronon » Pia 24. Júl 2015 13:06:21

Vidíš, na Vapore ma pomýlil obrázok, obrázok je CL hlava ale popis je CLR hlava. Už som im napísal, že to majú chybne.
Obrázok
Ronon
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Jewelz » Pia 24. Júl 2015 23:00:06

Vidis a to som si ja nevsimol :) Ja len texty precitam vacsinou, obrazky mi ujdu
Obrázok užívateľa
Jewelz
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Franco » Sob 25. Júl 2015 22:10:47

Tu CLR hlavu používam asi 3 mesiace a som s Ňou spokojnejší ako s klasikou,viac používam tú ako origo.Vrana,dá sa Ťahať aj s tou 1 Ohmovou hlavou priamo do plúc,keď máš naplno otvorený airflow.Aj keď samozrejme to ide lepšie s tou 0,5 Ohm.No keď som vymienal vatu v tej originál hlave 0,5 Ohm,tak som jej tam dal trocha viac,ako bolo pôvodne a teraz cítiť že ten poťah je iný,chová sa skoro ako 1 Ohmová.V originál hlave je vlastne vata obtočená okolo špiralky
Obrázok
Franco
e-pokročilý
e-pokročilý

PredchádzajúciĎalší

Späť na Konkrétne značky e-cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť