Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Joytech Ego One

Joytech Ego One

Debata a Vaše recenzie o konkrétnych modeloch e cigariet.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Re: Joytech Ego One

Poslaťod sorcerer » Ned 30. Aug 2015 14:08:54

tiez som si koli kompaktnym rozmerom zaobstaral mega verziu Ego One (aky to paradox :D). jedna otazocka, aku nejaku zakladnu udrzbu treba venovat origo hlavam? staci len z casu na cas poriadne premyt a ked prestane chutit tak nahodit novu? doteraz som frcal na protanku a tie hlavy som aj vypaloval, tu som cital ze tieto sa nevypaluju?
Obrázok
sorcerer
e-znalec
e-znalec

Partner

www.smoki.sk

Poslaťod Franco » Ned 30. Aug 2015 17:19:55

Kup si CLR hlavu a máš pokoj.Môžeš meniť vatu,špirálku bez problemov.Aj keď,už som to tu písal,dá sa rozobrať aj origo hlava a vymeniť bez problemov vata a vypaliť špirálka..
Obrázok
Franco
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod sorcerer » Ned 30. Aug 2015 17:29:22

mam tento thread nastudovany, CLR su v plane, ale najprv musim minut origo 5-pack co som kupil :vap_cig:
Obrázok
sorcerer
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Franco » Ned 30. Aug 2015 18:32:33

Jasné,no škoda je ich potom vyhodiť,keď sa dajú zreparovať...ja som tak urobil a mám na výmenu,ak by niečo,aj keď väčšinou použivam tu CLR
Obrázok
Franco
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod sorcerer » Pon 31. Aug 2015 12:39:34

s origo hlavami sa mi zrejme nebude chciet prplat a ked skoncia svoju posobnost na tomto svete pojdu do kosa. CLR hlavy ale vyzeraju byt pomerne lahko opravitelne
https://www.youtube.com/watch?v=V4NCehx-Ijw
Obrázok
sorcerer
e-znalec
e-znalec

Poslaťod sorcerer » Pia 11. Sep 2015 13:34:01

nemali ste nikto problemy s pripalovanim? dve origo hlavy z troch mi pripalovali hned, na tretej som stiahol asi 2 tanky a uz mi pripaluje aj ta. liquid mam namiesany z bazy VPG 60/40, to predsa nie je take huste, alebo sa mylim?
Obrázok
sorcerer
e-znalec
e-znalec

Poslaťod Ronon » Pia 11. Sep 2015 14:02:27

Pri používani liquidu LIQUA Q mi hlavia vydrží tak na 60ml liquidu - ešte aj potom by čo to potiahla, ale už sa chuť mení, nepripaľuje ale mení a to mi vadí.
Keď tam nahodím zarobený PG+VG+voda v pomere 50/40/10 (FlavourArt Traditional), tak po 20-30ml už cítim zmenu v chuti.

Zo začiatku som premotával CLR hlavy, potom som skúsil premotať CL hlavu a popravde mi viac vyhovuje a premotávam už len tie. Ale nepoužívam vôbec vatu, miesto nej som začal používať celulózu (Fiber Freaks No2) a musím povedať že je to omnoho lepšie - aspoň pre mňa chuťovo.
Obrázok
Ronon
e-znalec
e-znalec

Poslaťod R-Ha » Ned 13. Sep 2015 2:04:04

sorcerer píše:nemali ste nikto problemy s pripalovanim? dve origo hlavy z troch mi pripalovali hned, na tretej som stiahol asi 2 tanky a uz mi pripaluje aj ta. liquid mam namiesany z bazy VPG 60/40, to predsa nie je take huste, alebo sa mylim?

Mne origo pripalovala veru hneď od začiatku. Našťastie som objednal naraz aj CLR hlavu a s ňou je to lambada :D a výmena vaty alebo špirálky je celkom jednoduchá...
Obrázok

e-cigaretu som vyskúšal len zo zvedavosti, nemal som v pláne prestať s pyro, zachutila mi a od prvého dňa nefajčím
Obrázok užívateľa
R-Ha
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod lino » Uto 10. Nov 2015 21:40:24

Keďže som nevedel že sa hlava nemôže vypaľovať, tak som ju cca. raz za týždeň čistil suchým pálením (asi 6 x). Potom som sa dozvedel že sa to nesmie (nedá), že zhorí vata ... Ale mne nezhorela ! Robím to takto :
- vymyjem hlavu pod tečúcou vodou, vyfúkam a utriem,
- namontujem a asi 4-5 x pálim. Samozrejme chladím cez trubičku,
- zase namočím vatičku a znovu pálim 4-5 x. Vatička je stále mokrá, nestihne sa poškodiť !
- po treťom pálení sa špirálka pekne "červená"

Robím to už asi 4 mesiace a žiadny problém !!!! Stále mám tú istú hlavu !!!!

PS : Po vypálení kvapnem 1 kvapku likvidu priamo na špirálku, aby som nemal na začiatku vapovania (než sa nasiakne vatička likvidom) v puse pachuť.

Oskúšané a OVERENÉ :-)
lino
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod ego one » Ned 01. Máj 2016 0:32:25

Zdravím,
trošku oživím toto vlákno.
Keď nabíjate ego one cez nabíjačku tiež sa tak prehrieva spodok?
Ak to ide cez pc je to ok, čo je pochopiteľné, ale dosť ma prekvapila teplota pri nabíjaní zo siete alebo z ext. batérie.
Deje sa to aj vám alebo je to len u mňa?

Ešte by som sa chcel opýtať či má niekto skúsenosti s ego one VT alebo CT?
Aký je v tom rozdiel?
Viem čo sú to za modeli netreba mi vysvetľovať, že sa tam dá meniť teplota a pod. ale myslím skôr zážitok, chuť a pod.
Či je to niečo za čo by ste už nemenili za klasický ego one bez VT.
Či je to tak super, že si bežne prispôsobujete teplotu podľa neviem akých parametrov a podobne, že je to úplne iná liga a podobne.
Zaujíma ma, či sa oplatí inovovať alebo v tom až taký rozdiel nie je?

Ďakujem za akékoľvek info a prajem pekný deň.
Hapy waping
ego one
e-pokročilý
e-pokročilý

PredchádzajúciĎalší

Späť na Konkrétne značky e-cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia