Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Joytech Ego One

Joytech Ego One

Debata a Vaše recenzie o konkrétnych modeloch e cigariet.

Moderátori: DeMaio, pe.stefpo, Beastik, Welchi

Re: Joytech Ego One

Poslaťod Osiris » Ned 01. Máj 2016 0:44:14

Ja mam eGo ONE VT. Je to dobry grip, ale dnes by som ho uz nekupoval. Nastavovanie teploty funguje len u Ni a Ti spiral, VW aj VT ma len 3 stupne. Ani ten tank na nom nie je az tak dobry, ma tendenciu casto pretekat. Za rovnake peniaze mas napr. Cuboid mini kit, ktory poskytne ovela viac moznosti.
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Partner

www.smoki.sk

Poslaťod ego one » Ned 01. Máj 2016 1:12:22

Zdravím,
vďaka za super rýchlu odpoveď.
Chcel by som hlavne vedieť či tá zmena teploty má nejaký zmysel a pod.
Mne hlavne ide o jednoduchosť, lebo ja nevidím a preto by som si toho moc nenastavil na tom displeji a tak.
Ja si ani špirálku nemotám proste iba kupujem hlavy, lebo asi ani to by som nezvládol a hlavne mi to nemá kto ukázať aby som to robil iba hmatom.
Som rád, že si to viem naplniť a preto ma zaujal ten vt, že tam nie je toho čo extra nastavovať, ale zas ak to nemá nejaký extra zmysel tak zostanem u starého ego one.

Nie som nejaká lemra čo nič nevie a pod. ale proste niečo je zložitejšie robiť bez zraku.
Vďaka za info.
ego one
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Osiris » Ned 01. Máj 2016 2:05:26

Aj tie tri stupne su viac, ako jeden, takze to svoj vyznam ma. Trojklikom prepinas vykon medzi 10-15-20 wattmi.
Obrázok
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod budka » Sob 07. Máj 2016 17:42:04

Skúsil som dnes do tohto atíka vrútiť ekowool 2,5 mm namiesto vaty a čuduj sa svete padol tam ako riť na šerbel. Namotal som na to z 0,25 mm kanthalu A1 pár otáčiek (závity od seba) a výsledný odpor je 1,85 ohm. Na boxmode nastavené 8W a bafkám si s blaženosťou na tvári. Zatiaľ sa to neprechlastáva, zásobuje dobre, chuť oproti vate je o pár levelov vyššie. Za mňa zatiaľ veľká spokojnosť.Odporúčam vyskúšať (tým skôr, že ekowool aspoň mne osobne chutí oproti vate omnoho lepšie a navyše umožňuje vypálenie špirálky nasucho).
Obrázok
Obrázok užívateľa
budka
e-veterán
e-veterán

Poslaťod samos » Sob 07. Máj 2016 20:40:54

ego one - ked ti ide o jednoduchost, skorej by som ti radil prejst na aio, to by si mal asi v tvojom pripade lepsie
samos
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod budka » Ned 08. Máj 2016 12:18:11

Ego one sa ku mne dostal náhodou ako kvázi nefunkčný atik a bolo mi ho ľúto vyhodiť. Nebol kompatibilný s origo baterkou na ktorej bol našrobovaný no na gripoch fungoval dobre. Tak som s ním poexperimentoval a s ekowoolom je to veľmi fajn vaping aj keď je to lacná komercia. AIO som kúpil priateľke a parí to nadštandardne dobre. Uvažujem že si ho prikúpim do spoločnosti ako náhradníka za mojich hlavných ťahúňov - 2 ks SSR 2.0, GEM,a SQR na Vaporshark 2.0 resp. FUZZE gripe.
Môj príspevok bol určený používateľom Ego One ako námet na pokusy.
Obrázok
Obrázok užívateľa
budka
e-veterán
e-veterán

Poslaťod samos » Ned 08. Máj 2016 14:03:16

budka to nebolo na tvoj prispevok ale pre nick "ego one" ze ked dobre nevidi, mozno to aio svojou jednoduchostou by bolo pre neho lepsie
samos
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod ego one » Sob 14. Máj 2016 2:25:17

Zdravím,
vďaka za odporúčanie AIO, ja ego one za toto určite už nevymením, nemám dôvod, možno za ego one vt, ale aspoň budem môcť odporučiť niekomu, kto napr nevidí čo by mu viac vyhovovalo. Pozrel som si aj recenziu, tak je to fajn aj to plnenie, ak som to správne pochopil neleje sa to len po stenách ale v pohode hocikde do dierky a to je určite výhoda. Taktiež pre slabozrakých by bola výhoda, že to presvieti atak si ľahšie skontroluje liquid.
Super tip, ešte raz vďaka.
ego one
e-pokročilý
e-pokročilý

Predchádzajúci

Späť na Konkrétne značky e-cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia