Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Zltnutie zubov a poskodenie skloviny

Zltnutie zubov a poskodenie skloviny

Diskusia na tému vplyv elektronickej cigarety (vapingu) na zdravie človeka. Táto téma si zaslúži samostatné vlákno z jednoduchého dôvodu: elektronická cigareta je menej škodlivejšia ako normálna cigareta.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Zltnutie zubov a poskodenie skloviny

Poslaťod maio » Uto 02. Jún 2015 17:43:10

Caute,
je mozne ze mi z ecigarety zltnu zuby?
Co myslite?
maio
e-pokročilý
e-pokročilý

Partner

www.cigareta-shop.sk

Re: Zltnutie zubov a poskodenie skloviny

Poslaťod Merlin » Uto 02. Jún 2015 17:54:51

Vlastne, alebo keramicke?
Lebo mne po opusteni fajcenia fajky, cigar a td, obmedzeni pitia kavy a cierneho caju, sa usmev celkom vybielil, nie uplne, ale znacne, prestal som mat zazltnute fuzy a zlte vajglove prsty.
E-ciga je dost ciste cosi, takze tych dechtov a kreosotov, je tam prilis malo, aby sposobovali pigmentaciu na zuboch, kozi a pod.
Moj nazor, nemusi byt ale univerzalny.
:vaping:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod allartvideo » Uto 02. Jún 2015 17:58:00

Nemyslím, pokiaľ nie som nejaká celevriťa, tak pri mojom veku sa na to môžem vy... ť, to skôr žltnú od smradľaviek.
Genesis by ivant, Kraken, Pulse G, Steamboy, Origen V2 Mk II,Subtank,EK, Kayfun Lite+3.1,Lemo Drop,
Vamo V6, Dos Equis, Tree Of Life, Nemesis, Mimoň by ivant, Smok X Pro, Koopor mini, Cuboid 150W.
Obrázok užívateľa
allartvideo
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod milan15 » Uto 02. Jún 2015 18:01:55

...zltnut urcite nie...ale zuby mozu byt viac nachylne na kazy...
Obrázok
Obrázok užívateľa
milan15
e-odborník
e-odborník

Poslaťod Jewelz » Uto 02. Jún 2015 20:52:39

Ja mám po strete s chlapcami, čo pomáhajú a chránia (seba) porcelánové zuby, a raz do roka investujem 20€ za pieskovanie a sú ako nové. Ja si myslím že zuby z vapingu nemajú dôvod meniť odtieň. U mňa je problém že milujem kávu. A skôr ako na žltnutie by som si dával pozor na kontakt zubnej skloviny s kovovými driptipmi. Ono v stave zníženej vnímavosti zvanom opitosť alebo pri jazde autom po našich cestách sa výsostne odporúča používať dripy plastové alebo z iných mäkkých materiálov. :smok3:
Smoking kills, vaping is future, and future is NOW! (RipTripper)
Obrázok užívateľa
Jewelz
e-odborník
e-odborník

Späť na Elektronická cigareta a zdravie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia