Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Kangertech IPOW 2

Kangertech IPOW 2

Debata a Vaše recenzie o konkrétnych modeloch e cigariet.

Moderátori: DeMaio, pe.stefpo, Beastik, Welchi

Kangertech IPOW 2

Poslaťod majo17k » Str 03. Jún 2015 11:09:48

Ahojte. Po umretí Spinerky II som sa rozhodol kupit kapacitou podobnu (1600) a volba padla naKangrtech Ipow 2. Mam ju 2 den a neviem ako je signalizovane ukoncenie nabijania. Svietila len ikonka baterie a nic viac. Okrem toho ikonka sa mi pri nabijani zaplnila za 1,5 hodiny co mi je trochu divne ze by sa tak rychlo nabila. V navode som nic nenasiel ...no anglictina :? Mate znalosti ako to ma byt? Dakujem
majo17k
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

www.smoki.sk

Re: Kangertech IPOW 2

Poslaťod Ronon » Str 03. Jún 2015 12:12:38

Kontaktoval si predajcu? Myslím si že tieto informácie by ti napísal do mailu.
Obrázok
Ronon
e-znalec
e-znalec

Poslaťod endy500 » Str 03. Jún 2015 12:46:10

Po nabiti sa zobrazi napis " Char Full " Ak svieti (neblika) ikona plnej baterky tak stale nabija. Z vybiteho stavu nabije do plna za 3-4 hod. Zalezi aj od sietoveho adaptera.

Tema IPOW2 tu uz je. Pis tam a nerob tu neporiadok!
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Jewelz » Str 03. Jún 2015 20:53:56

Moderatori to presunu ak budu mat cas hadam. Ipow 2ka ti napise to char full ako pisal Endy. Ona nema velmi spolahlivy ukazovatel stavu baterie, na to prides casom ze prve tri palicky zmiznu rychlostou blesku a na poslednych dvoch podymis este pekne dlhy cas. Takze sa na ten ukazovatel velmi nespoliehaj. Ma to mikroUSB takze v tejto dobe dobijes prakticky kdekolvek. Mne ta 1100mAh utiahla na 15W spokojne Subtank Nano aj ked je pravda ze sa nabijala pomerne casto ;)
Smoking kills, vaping is future, and future is NOW! (RipTripper)
Obrázok užívateľa
Jewelz
e-odborník
e-odborník

Poslaťod majo17k » Štv 04. Jún 2015 21:02:10

Jewelz píše:Moderatori to presunu ak budu mat cas hadam. Ipow 2ka ti napise to char full ako pisal Endy. Ona nema velmi spolahlivy ukazovatel stavu baterie, na to prides casom ze prve tri palicky zmiznu rychlostou blesku a na poslednych dvoch podymis este pekne dlhy cas. Takze sa na ten ukazovatel velmi nespoliehaj. Ma to mikroUSB takze v tejto dobe dobijes prakticky kdekolvek. Mne ta 1100mAh utiahla na 15W spokojne Subtank Nano aj ked je pravda ze sa nabijala pomerne casto ;)

Ano zistil som že ten ukazateľ ne nespoľahlivý. Tak som ju vydymil až do signalizacie "LOW BATTERY ". Bolo to včera večer a dal som ju na adaptér čo ostal od Spinerky (5V/1000mA) čo je v pohode. Ráno (asi 9 hod. na nabijačke) svietil len ukazateľ baterie už neblikal, ale žiadne info na display že charg full alebo čo. Tak som volal predajcovi. Smutné že ohľadom tohto typu baterie s USB mi nevedeli povedať nič konkretne ohľadom signalizacie nabitia. Teraz o 20:00 som ju dal znova na nabijačku. Vydrzala od rana co je cca 13 hodin od nabitia na výkone 6,5 - 7,0 W. Tak neviem :?
Ohľadom neporiadku. Pýtal som sa na konkrétnu značku. Tak som začal v tejto sekcii. ČI? Iný IPOW som tu nezbadal. Inak sorry. Presunte to a díky.
majo17k
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Jewelz » Štv 04. Jún 2015 22:19:10

No mne vzdy zasvietilo char full... Tak mas dve moznosti....Bud reklamovat ako chybu elektroniky alebo si proste vypocitat nabijaci cas. U teba ak ma hlava neklame by to malo byt 1,6 hod. Tak ju vzdy nechaj dve hodky a je ;)
Edit: tu je origo tema, zaklsdal som ju davnejsie http://www.el-cigareta.eu/topic1099.html
Obrázok užívateľa
Jewelz
e-odborník
e-odborník

Poslaťod majo17k » Pia 05. Jún 2015 0:45:27

Jewelz píše:No mne vzdy zasvietilo char full... Tak mas dve moznosti....Bud reklamovat ako chybu elektroniky alebo si proste vypocitat nabijaci cas. U teba ak ma hlava neklame by to malo byt 1,6 hod. Tak ju vzdy nechaj dve hodky a je ;)
Edit: tu je origo tema, zaklsdal som ju davnejsie http://www.el-cigareta.eu/topic1099.html

Ano po 2 hod prestal ukazatel blikat a ostal svietit. Dalej sa zase nic nedeje, ziadny char full. Idem ju reklamovat lebo ak teraz ma uz problemy s elektronikou co bude dalej? Po tel. hovore s predajcom to vypada s vymenou na jednoduchu zalezitost. Ale rozmyslam ci znova zobrat tuto alebo niečo ine v podobnom style a výkone. Poškulujem po Vapros Nunchaku 2000 mAh. Co myslite?
majo17k
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Jewelz » Pia 05. Jún 2015 3:04:27

Ona iPow-ka ma svoje caro. Ak neberies v uvahu nepresny ukazovatel stavu baterky, tak splni to co sa od nej ocakava. Dizajnovo sa mi velmi paci, displej je v pohode.... Ja somnju mal dlhsie ako primarny vercajch a bol som nadmieru spoko.
Obrázok užívateľa
Jewelz
e-odborník
e-odborník

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Konkrétne značky e-cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia