Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Právne aspekty vapovania

Právne aspekty vapovania

Voľná zóna pre pokec o všetkom možnom.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo

Re: Právne aspekty vapovania

Poslaťod Zarm dal Hens » Str 17. Jún 2015 18:25:04

V podstate situáciu na Slovensku považujem za vcelku jasnú. U nás sa môže vapovať všade....
Obrázok užívateľa
Zarm dal Hens
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod _darebak_ » Str 17. Jún 2015 19:05:01

Musis mat so sebou ale ten oxfordsky slovnik..
.: Vedieť mlčať je ťažšie, ako hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať. :.

Obrázok
Obrázok užívateľa
_darebak_
e-odborník
e-odborník

Poslaťod sud » Str 17. Jún 2015 19:25:39

@ _darebak_ :OK :OK :OK
Obrázok
sud
e-znalec
e-znalec

Poslaťod endy500 » Str 17. Jún 2015 20:11:42

Nehnevajte sa chalani ze sa tak sprosto pytam ale o co tu vlastne ide?
Jeden tu chce pravnikom drtit protistranu na prach a druhy sa hneva na media ze nepravdivo informuju.
Ako nam vaperom pomoze spravna definicia vapingu v zakone? Coho sa vlastne obavate?
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Zarm dal Hens » Str 17. Jún 2015 22:13:25

allartvideo píše:@endy500 Máš pravdu, v podstate ide o H...vôbec si to nevšímaj,[b]ale ja nie som ovca, čo bľačí v stáde,[/b]nám už nič nepomôže a tebe to môže byť jedno aj keby malo byť horšie. A čoho sa obávame? Budka ti dával hore link, tak čítaj

Ja tiež nemám rád štylizovať sa do role ovce a v situácií, keď mám chuť vapovať a nikomu to neprekáža, príde za mnou nejaký trtko zo SOI, tak budem argumentovať. Osem rokov som pracoval ako právnik v istej inštitúcií, kde som musel obhajovať veľké veci a odvtedy viem, že naše zákony sú deravé ako ementál. A ja mám chuť a peniaze na to, aby som spor dotiahol do víťazného konca, trebárs aj v Štrasburgu. A mňa by to proste bavilo. Takže fakt ide možno o hovno, ale mne ide o princíp. Aby sme raz nedopadli tak, že na verejnosti sa nebude dať žuvať ani žuvačka a nebude sa dať ani prdnúť, veď prd je tiež vlastne plyn....
Obrázok užívateľa
Zarm dal Hens
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod endy500 » Štv 18. Jún 2015 8:52:29

Zarm dal Hens píše: príde za mnou nejaký trtko zo SOI, tak budem argumentovať..

Je to o povahe človeka nie o tom či si ovca alebo baran. Ak budeš sedieť v podniku a príde niekto zo SOI alebo hoci len podnapitý zákazník, že mu to vadí v prvom rade je potrebné si uvedomiť kam bude Tvoja argumentačná logika smerovať.
Ak máš čas vysvetlovať hocikomu na požiadanie čo je ten strojček a ako to funguje a čo je ten dym a čo do toho leješ a hento a toto tak nech sa páči a myslím si že vaperská komunita práve takýchto ľudí veľmi potrebuje.
Ak za mnou niekto príde slušne sa opýtať nie je problém podebatujeme. Ak príde otravovať (SOI, opitý ujo) tak ho slušne poprosím aby ma neotravoval a odišiel ak to nepomôže tak mu s tým pomôžem. :vaping:
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Poor man's DNA
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-veterán
e-veterán

Poslaťod _darebak_ » Štv 18. Jún 2015 8:56:01

SOI trtko nepojde za vami, ale da pokutu prevadzke, takze sa potom musite ponuknut hrdinsky, ze nech to neplatia, ze im to na sude vyhrajete :D
.: Vedieť mlčať je ťažšie, ako hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať. :.

Obrázok
Obrázok užívateľa
_darebak_
e-odborník
e-odborník

Poslaťod vrana40 » Štv 18. Jún 2015 9:06:07

vela ludi ma pocit,že sa nas to netýka,ale ono sa nás to týka všetkých.Nejde tu iba o vaping,ide tu o všetko a vo všetkých oblastiach našho života.Je doba ked sa nás EU snažia vo všetkom regulovať,nasmerovať tam kde chcu oni za každu cenu.Ak citime,že je to zlé musime dať o svojom nazore počuť inak budeme mať reguláci stale viac a viac.Môžno to nevyhrame,ale budeme za svoje názory bojovať a aspon tuto mašineriu spomalíme
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Poslaťod Ronon » Štv 18. Jún 2015 12:44:10

SOI trtko nepojde za vami, ale da pokutu prevadzke, takze sa potom musite ponuknut hrdinsky, ze nech to neplatia, ze im to na sude vyhrajete :D

Toto si správne napísal, silných rečí padlo veľa, ale v skutočnosti sa málokto stretol napriamo s argumentmi SOI. Oni vlastne argumenty ani nemajú, oni si len niečo prečítali a tvrdia stále to isté a zbytok nech za nich riešia právnici. Z centrály (BA) dostanú niečo nadiktované a toho sa musia držať - lebo nie všetci pracovníci SOI sú blbci, ale niektorí aj rozmýšľajú ale majú tiež zviazané ruky.
Takže ak tu nejaký právnik chce pomôcť, myslím si že mu budeme všetci vďačný, nezáleží či vyhrá alebo prehrá, ale nebude len písať naprázdno čo by spravil - nech koná. No myslím si že to ostane zas len o pár príspevkoch v jednej téme.
Obrázok
Ronon
e-znalec
e-znalec

Poslaťod joey » Štv 18. Jún 2015 13:24:03

A co s tym urobis okrem toho ze sa o tom budes bavit? Nic. Ani jeden z nas nebol podporit smokiho fyzicky, tak naco to farizejne spravanie? Tady pisat jak mi to prekaza a ze nebudem ovca a iba mlcat, ale skutocne preto nic neurobit. Kricat a vytrcat z radu niekde na webe je to iste ako tu mlcat a byt mi to u prdele. Neber to osobne, ale ako globalny pohlad ako to je.
Fuzze xl3, Smok RSST+nemesis
joey
e-odborník
e-odborník

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia