Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Fľašky - Liekovky

Fľašky - Liekovky

Téma o doplnkoch k elektronickým cigaretám, ako sú púzdra, nabíjačky a ďalšie vychytávky.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

Re: Fľašky - Liekovky

Poslaťod Merlin » Pia 13. Okt 2017 16:34:32

Ale co je to za flasku?
LDPE, HDPE, Bralenka?

Jednoducha rada. Vezmi jednu flasticku, nalej do nej teplu vodu, asi 50°C a vysmrkaj si nos vo vode a privonaj ku tek flaske.
Ked ma privon umelej hmoty, to PE, ako ked sfuknes cajovu sviecku, tak presne tato vona polyethylenu sa ti prekopiruje do liqidu.
Smrtelne to nieje, ani dokonca meratelne, lebo latky ako PG, sa velmi tazko rozlisuju, ale senzorika cloveka je uzasna a rozoznat tu vonu PE je mozne.

Ale kedze vatsinou u mna aromy, sa podobaju asfaltu, alebo skor kolomazi, tak mna osobne, nejaky senzoricky pocit bralenky nemoze rozhadzat. Nemam sancu, jeho pritomnost zistit, skor sa mi vzdy nasiaknu flasky, ktore nosim vo vacku, nejakou mnamkou a potom sa to pokrizi na vzajom.
Na dlhodobe ulozky a miesania, doma vzdy len sklo.
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Partner

www.smoki.sk
Predchádzajúci

Späť na Doplnky k e-cigaretám

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia