Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - e-cigareta LIQUA Q Vaping Pen 1 x 650 mAh Čo na ňu hovoríte?

e-cigareta LIQUA Q Vaping Pen 1 x 650 mAh Čo na ňu hovoríte?

Voľná debata na tému e-cigareta.

Moderátori: Welchi, DeMaio, pe.stefpo, Beastik

e-cigareta LIQUA Q Vaping Pen 1 x 650 mAh Čo na ňu hovoríte?

Poslaťod maio » Pia 03. Júl 2015 22:38:08

Ahojte vaperi,
čo hovoríte na túto cigaretu?
http://www.e-smokes.eu/zdravefajcenie/e ... tion#anch1
V pomere kvalita - cena.
maio
e-pokročilý
e-pokročilý

Re: e-cigareta LIQUA Q Vaping Pen 1 x 650 mAh Čo na ňu hovor

Poslaťod Merlin » Sob 04. Júl 2015 0:01:11

Je to klasika, ktora je na zaciatok, nieco ako uvod do problematiky.
Ono to bud zacne bavit, alebo skonci v supliku.
Kazdopadne nenaserie.
Ku cene a kvalite nemozem nic povedat, pretoze to nepoznam a neviem v akych cenach sa pohybuju ego baterky a cartomizery, pretoze neviem. Pred nejakym casom, viac prehistoricku sadu 2 ks mi dakto daroval nepouzitu.
Dal som to sem na bazar.

Za seba musim povedat ale aj B.
Mna minula doba CE 1 az xx, pretoze som fical na genesis systemoch, velmi davno.
Alebo som si zhotovoval rozne dripovacie atomizery a vymyslal vsemozne sposoby vyroby pary.
Len koli svojej zene, som testoval rozne komercne male atomizery, alebo cartomizery, pretoze nevedela prekusnut velkost a hmotnost a akusi nezenskost mojich vsakovakych hulitrubiek, na velke clanky.
Dnes to uz neriesi, nevadi jej vytiahnut si z mojho "kredenca" cosi, ak jej to chuti, tak vapuje. Aj krabicu z dvoma clankami 18650.
Dokonca aj hadesa si zobere, nijako ju neptrapi, ze to vazi skoro kilo z clankom a atomizerom.
A uplne ma dojima, ze rozoznava aj moje maceraty, od lattakie, po fajkove tabaky, rozozna Periqe od Burley.
Pokusy naucit ju motat spiraly, koncia obvykle tajomnou ziarou nad stolom, niekedy plamenom.
Ale vie si plnit aj striekackou willpro, aj clanky davat do nabijacky a vie skratka zakladnu obsluhu.

Takze ja by som radsej preluskal poriadne forum, pokukal sa na orientacnej urovni, na vsakovake technologie a utilitky, no az potom sa rozhodoval.
Nic ti ale nebrani tomu, aby si pritom vapoval prave onu sadu ritchie, avsak pozri si aj inych predajcov, je tu napriklad Smoki, alebo Egocigarety.sk, ktory ako pozeram, len tak okrajovo, maju baterku z vyssou kapacitou okolo 10eur a podobny atomizer za 3 eura a volaco.
Sadu za tu cenu poskladas uricite.
Ale nech napisu aj iny, niesom tu sam na fore.
Ku tomu si vysleduj vlakno, napriklad teraz vapujem a chuti mi, alebo aj nechuti, no a tak si najdes hadam nejaky hotovy liqid, nielen miesanicu.
Casom, ak ta to chyti, budes pokukovat po niecom inom, vatsom, vykonnejsom atd..
Nemusis na zaciatok kupovat velku hulikrabicu a nejaky super specialny atomizer.
Ak ta to zacne bavit, aj tak doma budes mat nakoniec steampunkove muzeum...
:vaping:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

Poslaťod maio » Sob 04. Júl 2015 0:04:47

http://www.ecigarety-inhalatory.sk/ecig ... Go-W-eGo-T
aktualne mam tuto bateriu. Z pohladu porovnania tohto kusku s tým Liquovým je ktorý lepší?
maio
e-pokročilý
e-pokročilý

Poslaťod Merlin » Sob 04. Júl 2015 7:24:50

A viem ja?
Ta pred tym uvedena, ma modernejsi design tlacitka.
Ale v skutocnosti netusim, pretoze ego baterku, ako taku, nevlastnim najmenej 5 rokov, teda v aspon v originalnej podobe.
Mne uz vtedy, prestala vyhovovat mala kapacita clanku 650mAh, takze som dobastlil, namiesto povodneho clanku, iny clanok, vatsi.
Ak uz mas teda zakladnu sadu doma, znamena to, ze mas aj nabijacku.
V tvojom pripade, by som teda ozaj dokupil len bateku a iny atomizer, nie celu sadu.
Ale opat, ako som uz pisal, stoji za zvazenie, ci radsej nie, nejaku vatsiu kapacitu, alebo vatsiu celu baterku.
Aj ked je to isty hmotnostny skok ale dnes uz existuju aj dost vykonne baterie, pracujuce na rovnakom principe, len su vatsie o nieco.
Pre mna prve baterky EGO, znamenali joyetech, neskor v EU janty.
Dnes, keby som nemal na com vapovat, by som siel do baterky v podobe Authentic Joyetech eGo ONE, alebo uranus.
A ku tomu aj atomizer, z vymenym jadrom, ktore umoznuje bud komercne jadra hotove, alebo aj vlozku, ktora je premotatelna.
To je ale moj pohlad na vec.
Ono to v prvej chvili vyzera skor ako kladivo, nez ako elektronicka cigareta, ale casom sa to aj tak ukaze, ako jedina cesta ku fungujucemu vapovaniu.
Prilis male clanky a male atomizery, maju svoje limity, najma pre celodennu prevadzku, alebo variabilitu.
Dnes, rovnako aj kedysi, je dobre, aby baterka zo sroubenim EGO, mala aspon 1100mAh.
650mAh su sice male a sexy, ale po case prestanu stacit.
Nech prehovoria aj dalsi.
Moj pohlad na vec by nemal byt jediny, pretoze u mna je to prilis dlha vyvojova linia, ktora ma nakoniec doviedla az naspat ku deelektronizacii a mechanickemu zjednoduseniu na absolutne minimum.
:vaping:
Elektronika je ako dezinsekcia, stale na kolenach hladame svaby v inom smeti.. Neponukajte mi komerciu, ak mi ale darujete volaco, najprv to rozoberem a zahodim az po tom.
Obrázok užívateľa
Merlin
e-veterán
e-veterán

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Debata o elektronických cigaretách

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť