Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Totally Wicked

Totally Wicked

Debata a Vaše recenzie o konkrétnych modeloch e cigariet.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Re: Totally Wicked

Poslaťod vrana40 » Uto 01. Sep 2015 22:13:14

ako mne v pohodičke chutila,zlá určite nebola :D ta sladkost je určite spôsobená aj pomerom ako sa zamieša,ale všetky jahodové aromy čo som doteraz skušal my uplne nesadli žiadna,jahoda sa asi zle kopiruje alebo čo ,zhulim ale skoro a vždy všetko :vaping:
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Partner

www.smoki.sk

Poslaťod Jewelz » Uto 01. Sep 2015 22:27:48

Ja som mal od TW Blue Hawaiian a poviem vam, ze som sa s toho skoro zgrcal :smok9: Ani po nariedení nemizla chuť curacao tak som to vylial a bolo. A odvtedy som od nich radsej nic neriskoval. A TW na ich oficialnych strankach predava nieco ako eGo-T za 100 libier zabalene v ich kabatiku. Mne pridu ako firma, s ktorou by som si nezacinal...
Smoking kills, vaping is future, and future is NOW! (RipTripper)
Obrázok užívateľa
Jewelz
e-odborník
e-odborník

Poslaťod fufubystoka » Str 02. Sep 2015 1:11:15

Ja mozem sladke prichute ahlavne ked ich reznem mentolom ale na topouzivam smolka, tenjesam o sebe mentolovo-ovocny ale mne sedina mixy :-D
A hej uz aj ja som teraz mudrejsi avsak ego som mal cca w roky dozadu a nebol som spokojny, toto mi bolo odporucene a zatial fajn B-)
Obrázok
Obrázok užívateľa
fufubystoka
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod Jewelz » Str 02. Sep 2015 12:53:20

Ako ono to je super set ako upgrade po eGo. GS Air je s vatou, 1,5 ohm a zvlada v pohode 20W co je max. toho modu. Oni si to predavaju pod svojim kabatikom ale podstata je zachovana. Ja mam tiez GS Air, pouzivam ho s istickom mini ako nenapadny outdoor set na spolocenske akcie a tam, kde vytiahnut velky boxmod a subohmovy tank by vyvolalo diskusiu. Lebo ja nerad na svadbach a oslavach vysvetlujem, preco moja ecigareta nevyzera ako tie fixky, ale je hranata a dymi 5x viac ako obycajna ;)
Smoking kills, vaping is future, and future is NOW! (RipTripper)
Obrázok užívateľa
Jewelz
e-odborník
e-odborník

Poslaťod fufubystoka » Pia 04. Sep 2015 19:39:59

pre mna to bol upgrade zo 40 cigariet denne na TW Curve2 :D liquid 18mg :D ale pohodicka a tie diskusie ma seru tiez ale to je na SR nie tu v UK :D ale rozumiem co myslis
:smok1:
Obrázok
Obrázok užívateľa
fufubystoka
e-začiatočník
e-začiatočník

Predchádzajúci

Späť na Konkrétne značky e-cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia