Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Totally Wicked

Totally Wicked

Debata a Vaše recenzie o konkrétnych modeloch e cigariet.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Totally Wicked

Poslaťod fufubystoka » Uto 01. Sep 2015 20:15:49

Obrázok

Cafte sa,
na fore som novy avsak uz vysse mesiac bafkam ecigu a fajnotka,
cital som zopar clankov ohladom typu EGO, mam s tym nejake skusenosti no nedokazal som na tom vydrzat, asi hlavne kvoli kratkej vydrzi baterie alebo nekvalitnym naplniam.
Tak ci onak, mate tu niekto skusenosti s firmou Totally Wicked?
ja som si koncom Jula kupil basic kit s jednou 2200mAh bateriou, nadrzkou (atomizer 1,5ohm) 2,5ml a nastavitelnou do max 20W
Obsahom balenia je samozrejme nabijacka (na moje prekvapenie je to klasicka micro USB nabijacka ako na telefony) a tak isto 30ml liquid s prichutou podla vyberu.
Obrázok

V EU neviem ci sa to predava pod tymto nazvom ale kazdopadne odporucam.
EDIT:
Ako pozeram vela z vas tu ma skusenosti s touto znackou zial vsimol som si clanok avsak iba o liquidoch v inej sekcii fora, mal som tu otazku na smer prichuti a miesania avsak vymazal som ju kedze uz tu je. PLZ napiste nejake ine tipy ktore pouzivate od tejto UK/USA znacky
Prichute:
http://www.el-cigareta.eu/topic428.html
Obrázok
Obrázok užívateľa
fufubystoka
e-začiatočník
e-začiatočník

Partner

www.cigareta-shop.sk

Re: Totally Wicked

Poslaťod cherubiel » Uto 01. Sep 2015 20:21:11

Ahoj sused

ja som neni moc fanusik Totally wick... su strasne drahy a podstate tu kvalitu vies kupit aj lacnejsie a hlavne predajcovia v tychto sopoch su neschopny normalne poradit... Zatial najlepsi sop tu unas je v hanley na picadyly street... kusok od slovenskej restauracie...
first stile mod, kayfun 3.1

Obrázok
Obrázok užívateľa
cherubiel
e-znalec
e-znalec

Poslaťod ivant » Uto 01. Sep 2015 20:22:18

ahoj jasne že poznáme moja top aroma je cheri cigar beriem z nemecka a hotovky nekupujem miešam si sám http://www.totallywicked-eliquid.de/pro ... oduct.html tam sa to volá Kirsch Zigarre tak držím palce nech ti to vydrží čo najdlhšie :vaping:
Obrázok užívateľa
ivant
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod danoPD » Uto 01. Sep 2015 20:22:48

Vitaj na fóre Fufu ;) Totally Wicked je známe aj v našom rodnom zapadákove, minimálne od 2012 od kedy tu má svoje vlákno.
To čo teraz predávajú ako Curve je vlastne pre nich zabalený Eleaf iStick 20w a pod. a ten clearomizér vyzerá ako Eleaf GS Air, kludne ma opravte ak sa mýlim.
Z ich príchutí mne najviac šmakenzi Blak Jak čo je príchuť verná našim starým dobrým hašlerkám od Sfinxu ;)
Obrázok
Je jedno čo a z čoho vapuješ, hlavne že nefajčíš!
Obrázok
Obrázok užívateľa
danoPD
e-veterán
e-veterán

Poslaťod endy500 » Uto 01. Sep 2015 20:26:47

Trosku zmatok mas v tom.
Neviem kde si ked sa pytas na EU a odkial si kupoval tu srandu na obrazku ale je to klon iSticku 20W + gs air a nepocul som este o tom ze by TW klonovala gripy.
Daj sem link odkial si to kupoval.
Přesvědčení, že já chyby nedělám, je projevem hlouposti.
Obrázok
religion is like a penis
Obrázok užívateľa
endy500
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod ivant » Uto 01. Sep 2015 20:31:32

http://www.totallywicked-eliquid.de/pro ... oduct.html

majú to v ponuke neviem čo riešite
Obrázok užívateľa
ivant
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod fufubystoka » Uto 01. Sep 2015 20:34:51

cherubiel píše:Ahoj sused

ja som neni moc fanusik Totally wick... su strasne drahy a podstate tu kvalitu vies kupit aj lacnejsie a hlavne predajcovia v tychto sopoch su neschopny normalne poradit... Zatial najlepsi sop tu unas je v hanley na picadyly street... kusok od slovenskej restauracie...

Tak v Hanley som bol v jednom obchode, avsak ako si spomenul je tazke zohnat schopnych predajcov. Ja chodievam na King Street do Disco-co a tam maju iba TW. Predajcovia su paradny a cena 30ml je 12 libier co nie je az tak vela. Za Curve2 som dal 35 libier a dostal som k tomu to co som spominal, takze ak odratam cenu naplne samotna ciga ma vysla 23 co je fajn
Obrázok
Obrázok užívateľa
fufubystoka
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod fufubystoka » Uto 01. Sep 2015 20:38:11

danoPD píše:Vitaj na fóre Fufu ;) Totally Wicked je známe aj v našom rodnom zapadákove, minimálne od 2012 od kedy tu má svoje vlákno.
To čo teraz predávajú ako Curve je vlastne pre nich zabalený Eleaf iStick 20w a pod. a ten clearomizér vyzerá ako Eleaf GS Air, kludne ma opravte ak sa mýlim.
Z ich príchutí mne najviac šmakenzi Blak Jak čo je príchuť verná našim starým dobrým hašlerkám od Sfinxu ;)
Obrázok

Vdaka za uvitanie ;)
vies ako na SR som sa o E-cigy nezaujimal a tak neviem, ale ano, pocul som vela o tom ze TW odkupuje iSticky a len na to cape svoje logo a nahadzuje vysokohorsku prirazku :D
Neviem po com to fici na SR a tak neviem kolko ludi tuto "znacku" kupuje :smok1:
Obrázok
Obrázok užívateľa
fufubystoka
e-začiatočník
e-začiatočník

Poslaťod vrana40 » Uto 01. Sep 2015 20:40:06

ja vám neviem,ale na mna ten prvý príspevok pôsobí skôr ako prezentácia niečoho čo asi príde a nie ako príspevok uživatela :smok1: alebo má iba rád obrázky :D
ale nechcem byť OT tak prehlasujem že mne chutia aromy real tabs,rich pipe a american red tabak gold standard
Naposledy upravil vrana40 dňa Uto 01. Sep 2015 20:43:39, celkovo upravené 1
Pioneer4You IPV Mini 30W a SubTank NANO = hrozná zábava, zhúlení non-stop
Obrázok
Obrázok užívateľa
vrana40
e-veterán
e-veterán

Poslaťod fufubystoka » Uto 01. Sep 2015 20:42:33

endy500 píše:Trosku zmatok mas v tom.
Neviem kde si ked sa pytas na EU a odkial si kupoval tu srandu na obrazku ale je to klon iSticku 20W + gs air a nepocul som este o tom ze by TW klonovala gripy.
Daj sem link odkial si to kupoval.

Zijem v UK a asi prilis dlho ze som zabudol pri britskej arogancii ze UK je sucastou EU :smok1:
a neklonuje nic, maju to jednoduchsie, ako som spominal na iStick davaju iba svoju znacku, dokonca u seba na officialnej stranke maju iStick v ponuke, a to iste pod znackou TW :lol:

Kupoval som to tu:
http://www.cylex-uk.co.uk/reviews/viewcompanywebsite.aspx?firmaName=disc-co&companyId=12756331

a webovka TW je tu:
http://www.totallywicked-eliquid.co.uk/
Obrázok
Obrázok užívateľa
fufubystoka
e-začiatočník
e-začiatočník

Ďalší

Späť na Konkrétne značky e-cigariet

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia