Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Ako som začal s e-cigaretou a wapingom

Ako som začal s e-cigaretou a wapingom

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: DeMaio, pe.stefpo, Beastik, Welchi

Re: Ako som začal s e-cigaretou a wapingom

Poslaťod Beastik » Štv 14. Apr 2016 12:06:24

Diki za radu,
jasne ze pijem co to da, ale aj tak som mal skrabanie v krku, presiel dom na viac VG (60%<) a je to OK. :)

dakujem za link na starsie vlakno, pekne kusky su tam. :OK :OK
HW: DNA's & ArcticFox for MTL&DTL Single Coil
SW: Premiovky + Avoria + PinkMule + Hochland

Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
Moderátor
Moderátor

Partner

www.smoki.sk

Re: Ako som začal s e-cigaretou a wapingom

Poslaťod Fillipo3 » Sob 27. Máj 2017 13:01:34

Dobry den tak aj ja prispejem mojim pribehom.Pyro som fajcil asi 20 rokov.Manzelka otehotnela tak som si uvedomil ze treba nieco robit s mojim fajcenim.Zacal som s egoskou asi ako kazdyEgo som doplnoval pyrom asi tak 15 dni a potom som uz fical len na Ego.Samozrejme po case a po precitani a videni par videi som chcel nieco ine ako ego tak som si kupil 2xAio to po mesiaco prestalo bavit lebo to bolo vzdusne a bublalo to stale a ja preferujem MTL.Tak som si kupil vtc mini s kubisom to uz celkom slo ale samozrejme som chce zas nieco nove tak som si kupil Avokado24 reku oooo parada ale zas som chcel 2 baterkovi mod tak som si kupil Fuchai 213 plus ten mam momentalne a je super len zas Avocado nieje zrovna na MTL ako stvorene tak sim si kupil crhulhu mtl a to je uz parada bohate staci.Liquidi si miesam samStale skusam prichute ale ide to.Fajcil som 2krabicky denne a teraz som bez pyra rok a max spokojnost.Vapijem Bazu 50/50 6mg nikotinu a zacinal som na 12mg.Pyro my uz smrdia ked niekto vedla mna fajci a ma uz ani mepotiahne za pyrom.Čuch mam taky dobry teraz ze ani moja zena nema taky co v zivote nefajcila.Pafkam si kedy chcem kde chcem a ako dlho chcem.Proste pohodicka.
Fillipo3
e-začiatočník
e-začiatočník

Predchádzajúci

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia