Elektronická cigareta | Vaping Fórum • Zobrazenie témy - Ako som začal s e-cigaretou a wapingom

Ako som začal s e-cigaretou a wapingom

Ak chcete prejst na elektronickú cigaretu a je Vám niečo nejasné tak píšte sem.

Moderátori: pe.stefpo, Welchi, DeMaio

Re: Ako som začal s e-cigaretou a wapingom

Poslaťod allartvideo » Str 13. Apr 2016 21:58:53

Áno, je to pravda, osobne som na cigaretách moc neušetril. Kolega ( silný fajčiar ), sa ma vždy opýta, kde mám tie ušetrené peniaze, ale skôr by sa mal opýtať, koľko som neprefajčil. Sú (aj na fóre) takí, čo dokážu ušetriť, majú jednu, dve cigy a iné investície nepotrebujú. Ja som väčšinu vrazil do vapingu, ( ale to už asi iná diagnóza :lol: z chorobného nakupovania), ale aspoň nesmrdím jak starý popolník :smok9:
Obrázok užívateľa
allartvideo
e-profesionál
e-profesionál

Partner

www.smoki.sk

Poslaťod Osiris » Str 13. Apr 2016 22:45:17

Mne sa stal vaping konickom, a ked to porovnam s dalsimi mojimi zalubami, tak je zatial jeden z najlacnejsich :D
Myslim si, ze ak je primarna motivacia prechodu na vaping snaha usetrit oproti cigam, tak to cloveku dlho nevydrzi. "Setric" siahne na zaciatku po nejakej jednoduchej zostave eGo + CE4/5 za 10€, lacnom liquide, a je jasne, ze mu to nechuti, neuspokoji, chvilu sa trapi a po mesiaci je spat na pyre. Kto chce vyhladovo usetrit by mal zainvestovat. Paradoxne ludia vyhodia mesacne na cigy kludne 100€, ale cca 50-70€ jednorazovo za slusnu zostavu sa im zda byt vela :shock:
Obrázok
eGoAIO,MegaTwist,eVicVTCm,Cuboid mini; Wismec:Presa75W/100W;eLeaf:Aster; SMOK:Guardian3,Quantum;LaudeDNA75,HcigVT75nano;SXminiML
microTFV4/Plus,TF-RTA; GV Griffin25,Tsunami,Ammit;S-CraveSupreme4ml&Lite;OBS ACE/Engin;Theorem;Kv5;Siren,Azeroth
Osiris
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Beastik » Štv 14. Apr 2016 9:59:43

Zdravim a dakujem za podporu.

k tomu napisanemu vyssie:
- "usetrene" Eurace nikdy nikde neuvidim, ked sa vzdy rozkotulaju inam. Jedina sanca je kazdy den/dva hodit 3E do pokadnicky.
- Ked som sa rozhodol pre Vaping, neuspokojil som sa z prvou lacnou e-cigou, ktora sa mi nepacila dizajnovo a aj maly tank mala
- zakupil som si Kangera, ktory mi zatial vyhovuje, dymi viac ako dost. Samozrejme som najskor prestudoval YT a ine zdroje.
- tie liquidy je ich velmi vela a sto ludi sto chuti ja uz po prvom dni som primiesal do Dekangu Desert trosku kavoveho s coconut.

:) :) ale uz vdaka tomuto foru viem, ze zalezi na pomere PG/VG, kedze ma uz zacalo skrabat v hrdle po prvych dnoch...

Nikde tu na fore som nenasiel galeriu s kombinaciami HW, ako ktory tank pasuje/sedi na iny grip (myslim tieto valcove),
ci treba k tomu priechodku/redukciu alebo nie. A hlavne ako to v reali vyzera, aby to malo smrnc a nie ako ked sa male deti hraju.

Uz poskulujem po Joyetech Cubis tanku, ktory sa lahko dolieva ako nafta do motora... :)

To sa uz dostavam k spominanemu shopoholizmu, ktory musi nateraz ustupit, kym sa mi aspon "nevrati" pociatocna investicia do HW, nahradnych cievok a liquidov.

Vaping ma zaujal a hlavne je to pre mna cesta ako sa zbavit tych pyro... :vaping:
MODy: LostVape SKAR; HCigar VT75; Fuchai 213+; EhPro 101; IPV5 200W; SMY 75W mini; iStick Pico 75W; Invader 50W
Atiky: Kayfun mini V3+/V4/V5; Taifun GT3/GT3 mini; OBS Crius+; Merlin RTA; Hurricane V1; Pico RTA; Cthulhu V3; Mad Hatter V2
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod allartvideo » Štv 14. Apr 2016 11:22:02

Keď ťa škriabe v krku, treba piť vodu aj popri vapingu. Aspoň zo začiatku. Trubky sú väčšinou 22 mm. Kukni vlákno topic586.html?hilit=Vaše%20naj
Obrázok užívateľa
allartvideo
e-profesionál
e-profesionál

Poslaťod Beastik » Štv 14. Apr 2016 12:06:24

Diki za radu,
jasne ze pijem co to da, ale aj tak som mal skrabanie v krku, presiel dom na viac VG (60%<) a je to OK. :)

dakujem za link na starsie vlakno, pekne kusky su tam. :OK :OK
MODy: LostVape SKAR; HCigar VT75; Fuchai 213+; EhPro 101; IPV5 200W; SMY 75W mini; iStick Pico 75W; Invader 50W
Atiky: Kayfun mini V3+/V4/V5; Taifun GT3/GT3 mini; OBS Crius+; Merlin RTA; Hurricane V1; Pico RTA; Cthulhu V3; Mad Hatter V2
Obrázok
Obrázok užívateľa
Beastik
e-profesionál
e-profesionál

Predchádzajúci

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Autor

Späť na Začínam s elektronickou cigaretou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia